Jump to content
Sign in to follow this  
Radu_Toretto

Discutii / probleme / pareri PC Games

Recommended Posts

Pai no,ce e asa de greu?Iti faci cont pe Steam - e gratuit - si iti cumperi jocurile.

Asa mersi . nu prea ma pricep in astea .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Imi poate da cineva un link de la un patch FIFA 13 cu KIT-urile / TRANSFER-urile din 2014 ?!

P.S: Nu sa stau sa PATCH-uiesc FIFA de 11miliarde de ori [fara parti 1,2,3,etc]. 

As dori un patch sa ti le instaleze direct.

Multumesc anticipat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

Imi poate da cineva un link de la un patch FIFA 13 cu KIT-urile / TRANSFER-urile din 2014 ?!

P.S: Nu sa stau sa PATCH-uiesc FIFA de 11miliarde de ori [fara parti 1,2,3,etc]. 

As dori un patch sa ti le instaleze direct.

Multumesc anticipat.

Nobody?:(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, cand apare GTA 5 pe PC ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, cand apare GTA 5 pe PC ?

Nu avem noi de unde să știm dacă va apărea sau nu GTA 5.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce jocuri imi recomandati si mie gen " Call Of Duty " ?

Sa nu aibe cerinte mari .

Eu am un sistem slab:

Placa video: nVidia GeForce 8400 GS

Processor: Intel® Pentium® 1.80 GHz

Ram : 1GB DDR2 .

 

P.S: Sa fie de armata , razboaie etc.

Multumesc,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,am o problema am luat Call of Duty Ghost si imi depaseste putin procesoru si ramii ,

Am auzit ca este un program care ii scade cerintele la joc daca ma puteti ajuta sa il gasesc .

Sa imi dati un link deunde sa il i-au .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut ,am o problema am luat Call of Duty Ghost si imi depaseste putin procesoru si ramii ,

Am auzit ca este un program care ii scade cerintele la joc daca ma puteti ajuta sa il gasesc .

Sa imi dati un link deunde sa il i-au .

Nu oferim suport pentru piraterie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare tuturor. Sunt un nou gamer roman care de curand face clipuri pe youtube. In general eu sunt fan world of warcraft , joc pe serverul original blizzard pe realmul sylvana.Multi mi-au zis ca fac o treaba destul de buna, asa ca am nevoie de putin ajutor din partea voastra.1 Exista pe forum un topic special unde posteaza si alti youtuberi ca mine ? 2. Stiti o metoda prin care sa imi fac putina reclama la canal? 3. Vreau sa stiu si eu o parere din partea voastra, canalul este acesta https://www.youtube.com/user/DrakoEpanarama daca va place ce fac , va rog sa va abonati sau daca e ceva ce nu e la locul lui si ati vrea sa elimin sau sa diminuez va rog sa imi spuneti. Cu respect Drako GGaming.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare tuturor. Sunt un nou gamer roman care de curand face clipuri pe youtube. In general eu sunt fan world of warcraft , joc pe serverul original blizzard pe realmul sylvana.Multi mi-au zis ca fac o treaba destul de buna, asa ca am nevoie de putin ajutor din partea voastra.1 Exista pe forum un topic special unde posteaza si alti youtuberi ca mine ? 2. Stiti o metoda prin care sa imi fac putina reclama la canal? 3. Vreau sa stiu si eu o parere din partea voastra, canalul este acesta https://www.youtube.com/user/DrakoEpanarama daca va place ce fac , va rog sa va abonati sau daca e ceva ce nu e la locul lui si ati vrea sa elimin sau sa diminuez va rog sa imi spuneti. Cu respect Drako GGaming.

Dacă într-adevăr vrei să-ți faci cunosc canalul de youtube,nu face gameplay-uri doar despre WoW.Cele mai în vogă jocuri la momentul actual sunt Dota 2 și LoL.Bineînțeles,dacă ai bani,poți cumpăra Battlefield 4 sau Black ops 2.Și ca să-ți răspund la întrebările de mai sus,avem o secțiune specială creată doar pentru Gameplay-uri.O idee prin care să-ți promovezi canalul ar fi Giveaway-uri.Dacă mai ai întrebări te aștept cu un PM.

Edited by stefan94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, știe cineva daca a aparut dlc-ul la GTA V?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Nu de multa vreme mi-am cumparat un Leptop cu componente mai bune ( Intel Core I7-4702MQ 2.2GHz up to 3.2 GHz , NVIDIA GeForce GT 750M , 8 GB DDR3 L  Memory etc.. ) . Ce jocuri imi puteti recomanda ? 

Multe am jucat pe leptopul vechi. Sunt multe tipuri de site-uri de gaming gen IGN unde poti vedea data jocurilor si data noilor jocuri ce vor aparea. Stiti alte site-uri ? 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut. Nu de multa vreme mi-am cumparat un Leptop cu componente mai bune ( Intel Core I7-4702MQ 2.2GHz up to 3.2 GHz , NVIDIA GeForce GT 750M , 8 GB DDR3 L  Memory etc.. ) . Ce jocuri imi puteti recomanda ? 

Multe am jucat pe leptopul vechi. Sunt multe tipuri de site-uri de gaming gen IGN unde poti vedea data jocurilor si data noilor jocuri ce vor aparea. Stiti alte site-uri ? 

http://games.gamepressure.com/

Edited by stefan94
  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am şi eu o nedumerire.. Până la urmă se poate juca GTA V pe pc cu emulator?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am şi eu o nedumerire.. Până la urmă se poate juca GTA V pe pc cu emulator?

Din câte știu eu,nu.Nu prea poți să-l emulezi.Este prea mare jocul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, am o problema cand instalez COD4MW, imi apare eroarea asta.

PEmm1pO.png

Ce trebuie sa fac? Multumesc.

Edited by aha

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, am o problema cand instalez COD4MW, imi apare eroarea asta.

PEmm1pO.png

Ce trebuie sa fac? Multumesc.

Nu oferim suport pentru materiale piratate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, am o problema la Need For Speed Rivals.

L-am instalat, totul bine, si cand dau sa intru in joc, dau dublu click pe icoana de launch si imi apare o eroare;

 

http://i.imgur.com/njVW0Jq.png

 

La cerinte ma incadrez, adica am si pentru ceva mai mare. Sper ca ma poate ajuta cineva.

Edited by AlexOnly

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, am o problema la Need For Speed Rivals.

L-am instalat, totul bine, si cand dau sa intru in joc, dau dublu click pe icoana de launch si imi apare o eroare;

 

http://i.imgur.com/njVW0Jq.png

 

La cerinte ma incadrez, adica am si pentru ceva mai mare. Sper ca ma poate ajuta cineva.

Îți trebuie o altă versiune de Windows.Versiunea care o ai în acest moment este pe 32 de biți.NFS:Rivals cere Windows pe 64 de biți.În concluzie,instalează-ți o versiune de Windows pe 64 de biți și o să-ți meargă.

Edited by stefan94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut..am si eu jocul Rust si am primit ban pe un server..si acum nu mai pot intra pe niciun server...e un fel de destroy pe Cs sa spunem asa... L-am reinstalat,mi-am schimbat numele tot nu merge.. Stie cineva ce trebuie sa fac? Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut..am si eu jocul Rust si am primit ban pe un server..si acum nu mai pot intra pe niciun server...e un fel de destroy pe Cs sa spunem asa... L-am reinstalat,mi-am schimbat numele tot nu merge.. Stie cineva ce trebuie sa fac? Multumesc

Tind să cred că,dacă îți schimbi ip-ul poate o să meargă.Nu știu sigur dar,încearcă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare! Am si eu o problema cu jocul farming simulator 2013, imi da eroarea Shader model 3.0 is requider.Please install the latesc video drivers. 

Daca m-ar ajuta cineva sa o rezolv as ramane dator 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare! Am si eu o problema cu jocul farming simulator 2013, imi da eroarea Shader model 3.0 is requider.Please install the latesc video drivers. 

Daca m-ar ajuta cineva sa o rezolv as ramane dator 

Fă upgrade la placa video.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gta iv imi sacadeaza, am  instalat ultimu patch 1.0.07 sau cum era si imi sacadeaza...am urmatoarea configuratie : intel core 2 duo e8400 3ghz 6mb cache 45 nm 4gb ram placa video nvidia gt 630 1 gb 128 biti DDR3 memoria ram este pe 1333 mhz, sursa este de 500W PFC activ...ce naiba are ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...