Jump to content
Sign in to follow this  
Radu_Toretto

Discutii / probleme / pareri PC Games

Recommended Posts

In acest topic se va discuta la modul general despre jocurile pentru PC.

Probleme / intrebari / nelamuriri / sfaturi / ajutor / etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nelamurire.

Cine stie cum pot juca C&C Tiberium Wars Kane Edition multiplayer? As vrea sa joc cu alti prieteni si nu stiu cum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care ma poate ajuta cu ceva?

Mi-am luat tony hawk's pro skater 4 , si toate sariturile sunt pe numerele din dreapta a tastaturi , eu n-am butoanele alea. Cum fac sa schimb setarile , am vz la player 2 sari pe " H , Y etc" . si nush cum sa fac la player 1 cand joc singur sa am setarile astea .tc

Edited by andreass

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma cum vi se par jocurile 3D ca sonic?

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut as dori si eu cv jocuri cu bataie da nu gen:street fighter , mortal combat ci gen:crime life

Share this post


Link to post
Share on other sites
salut as dori si eu cv jocuri cu bataie da nu gen:street fighter , mortal combat ci gen:crime life

Cauta prin topicurile de pe aici daca exista, daca nu cauta pe net.

Aici nu e categorie de cereri (vreu si eu X, Y).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi poate gasi sau face si mie cineva un tutorial cum sa joc NFS Carbon Online ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi poate gasi si mie cineva u joc Gen Call of Duty dar mai mare ..sa am misiuni multe gen asa si cu grafica destul de buna .

Β 

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites
Salut as dorii si eu un joc de groaza sa nu mai dorm noaptea :|

Β 

Incearca, daca ai PC destul de bun sa-l duca, Sillent Hill: Homecoming.

Alte jocuri: Penumbra(Overture si Black Plague), The Suffering(1 si 2), Doom 3, Fear(1 si 2),Alone in the Dark, BioShock, Left 4 Dead (1 si 2)

Β 

Β 

Imi poate gasi si mie cineva u joc Gen Call of Duty dar mai mare ..sa am misiuni multe gen asa si cu grafica destul de buna .

Β 

Multumesc

Β 

In ultima vreme, producatorii jocurilor nu s-au straduit sa mai scoata jocuri cu multe misiuni ci doar grafica si poate un gameplay dragut.Cu toate acestea, un joc (parerea mea) cu adevarat bun este Operation Flashpoint: Dragon Rising.Este tot in gen CoD insa este ceva mai "greu".Cauta pe YouTube si vezi daca-ti place.

Edited by SySt3m

Share this post


Link to post
Share on other sites

Care imi dai si mie un CD Key cu care ma pot juca Quake 4 ?:D Am incercat o gramada si nu am gasit.

Β 

Cand intru in joc imi cere un CD Key..:D .. Cand am instalat jocu am bagat acel cd key de forma ****-****-****-****-****.

Dar acu imi cere iara unul in joc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am rezolvat problema . Scuzati de double post.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca sunteti amabili, ziceti-mi si mie ceva jocuri gen: Box, fight, streetfight ... etc. Dar nu porcarii din alea cu grafica din epoca de piatra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi puteti spune niste jocuri rpg shooter faine cu o grafica buna

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daca sunteti amabili, ziceti-mi si mie ceva jocuri gen: Box, fight, streetfight ... etc. Dar nu porcarii din alea cu grafica din epoca de piatra.

Β 

Street Fighter IV este singurul joc pe PC cu o grafica buna.Daca ai console poti incerca Def Jam Icon, def jam fight for new york, bleach etc.

Β 

imi puteti spune niste jocuri rpg shooter faine cu o grafica buna

Β 

Daca vrei joc RPG-shooter, joaca TES IV: Oblivion (+ addon-urile daca vrei).

RPG-uri: Gothic (I, II, III si eventual IV), Divinity 2, Two Worlds, Fable (cu elemente de action-adventure, Dragon Age, Sacred (I si II) si lista continua.

Shooter-e: Singularity, Crysis, CoD (Call of Duty 1,2,4,5 si 6 | 3 exista numai pe console), Doom 3, Prey, STALKER, Portal (cu elemente de Puzzle), HL 2, Bioshock etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma puteti ajuta si pe mine cu un ''serial la pes 2011'' .. am cauta si nu am gasit......

Β 

Multumesc..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ma puteti ajuta si pe mine cu un ''serial la pes 2011'' .. am cauta si nu am gasit......

Β 

Multumesc..

Β 

Ai PM =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF

MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN

N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2

AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU

VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN

FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN

RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

Β 

Incearca unul dintre acestea (Sper ca nu este nicio problema ca am postat CD-key-urile aici)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ai PM :>

Β 

Β 

SWY7-HTUN-3YF5-CD4D-W3AF

MCNC-5HJ3-F2VL-TRUH-MNKN

N5S6-5S3N-CV6E-SE5S-VLX2

AT5F-F9NS-4C94-JKHC-JNXU

VLD3-CPDS-3TTD-4HLV-NTMN

FLEF-DYFW-5DUA-AFCN-ACDN

RDHE-2FE2-4ARV-XFCK-4JTE

Β 

Incearca unul dintre acestea (Sper ca nu este nicio problema ca am postat CD-key-urile aici)

Eu am cerut SERIALU' nu cd-key,lold nu imi merge acel serial...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg la ce te referi "serial".Daca vrei serial key-gen, nu o sa fie diferit de cd-key-urile pe care ti le-am dat.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu inteleg la ce te referi "serial".Daca vrei serial key-gen, nu o sa fie diferit de cd-key-urile pe care ti le-am dat.

este un cd-key mult mai lung...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va rog sa imi dati si mie un link de download cu ASSASSIN'S CREED 2 (no skidrow)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu o problema cu Prison Break The conspiracy L-am luat instalat si cere un crack numele downloadului era Prison Break The conspiracy CLONE DVD

Si nu gasesc un crack :-s Am cautat dar ce am gasit mi-l gasea ca virus si nu mergea

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.Baieti , as dori sa imi recomandati niste jocuri gen Hitman Blood Money sau Hitman II.Astept PM-uri :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Salut.Baieti , as dori sa imi recomandati niste jocuri gen Hitman Blood Money sau Hitman II.Astept PM-uri :|

Salut, din ce imi aduc aminte seria Hitman contine mai multe nume deci poti sa le incerci pe toate +splinter cell (seria). Daca mai doresti da un Pm si o sa iti dau mai multe nume.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...