Jump to content
Sign in to follow this  
Radu_Toretto

Discutii / probleme / pareri PC Games

Recommended Posts

Stie cineva de ce dupa ce joc 1-2 meciuri la cariera (Fifa14) la fiecare inceput de meci imi da "Close program" ?

Si de 2 zile mai am o problema, dupa vreo cateva meciuri, incepe sa mi se miste imaginea foarte urat (zici ca-i beat cameramanul :)) )

 

Idei de rezolvare a problemelor?

 

PS: Am reinstalat fifa14 de 5 ori (am fifa14 noSTEAM).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stie cineva de ce dupa ce joc 1-2 meciuri la cariera (Fifa14) la fiecare inceput de meci imi da "Close program" ?

Si de 2 zile mai am o problema, dupa vreo cateva meciuri, incepe sa mi se miste imaginea foarte urat (zici ca-i beat cameramanul :)) )

 

Idei de rezolvare a problemelor?

 

PS: Am reinstalat fifa14 de 5 ori (am fifa14 noSTEAM).

Sigur, PC-ul tau corespunde cu cerintele jocului, in cazul asta Fifa 14, tin sa cred ca placa video este de vina la a 2 problema,la prima nu stiu ce sa zic.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cumparat cineva GTA V de pe Nuuvem cu VPN pe Brazilia? Au un pret avantajos fata de Steam / Retail (120 de lei), vreau sa il cumpar insa mi-e frica sa nu ma trezesc peste ceva timp cu region locked sau alte minunatii.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cumparat cineva GTA V de pe Nuuvem cu VPN pe Brazilia? Au un pret avantajos fata de Steam / Retail (120 de lei), vreau sa il cumpar insa mi-e frica sa nu ma trezesc peste ceva timp cu region locked sau alte minunatii.

Nu cred ca este bine sa cumperi de acolo, daca ai mai cumparat alte jocuri tot de acolo... si ti-a placut cum mergea , poti sa incerci, dar daca nu ai mai cumparat de la ei, mai bine iti gasesti alt site care e destul de ieftin 30-40 euro.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cumparat cineva GTA V de pe Nuuvem cu VPN pe Brazilia? Au un pret avantajos fata de Steam / Retail (120 de lei), vreau sa il cumpar insa mi-e frica sa nu ma trezesc peste ceva timp cu region locked sau alte minunatii.

M-am interesat si multi au zis ca este bun site-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A cumparat cineva GTA V de pe Nuuvem cu VPN pe Brazilia? Au un pret avantajos fata de Steam / Retail (120 de lei), vreau sa il cumpar insa mi-e frica sa nu ma trezesc peste ceva timp cu region locked sau alte minunatii.

Cumpara-l de pe steam cu paysafe-uri daca ai nevoie de ajutor da-mi un pm si te ajut

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cumpara-l de pe steam cu paysafe-uri daca ai nevoie de ajutor da-mi un pm si te ajut

Crezi ca nu stiu sa cumpar de pe Steam? Am intrebat de Nuuvem pentru ca e 30 de euro fata de 60 de eurio cat e pe Steam.

 

In fine, intre timp m-am lamurit.

Edited by MoldovaRullz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,

Am si eu o problema cu Steamul.

Cand il instalez ... imi restarteaza automat PC-ul asta de la ultimul lui update.

 

PS: Am reinstalat si windows-ul si degeaba.

 

 

Sper sa ma puteti ajuta sa gasim o solutie, daca exista!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, poate ati jucat careva Football Manager 2016 stiti ca mereu sunt probleme cu numele jucatorilor si sunt unele bug-uri, o intrebare poate stupida insa vreau sa ma asigur inainte de a da banii, daca cumpar jocul original, asta inseamna ca am jucatori originala tot frumos? O sa primesc si patch-uri de la ei? Stiu ca la fifa manager era asa dar cu football nu am incercat sincer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut, poate ati jucat careva Football Manager 2016 stiti ca mereu sunt probleme cu numele jucatorilor si sunt unele bug-uri, o intrebare poate stupida insa vreau sa ma asigur inainte de a da banii, daca cumpar jocul original, asta inseamna ca am jucatori originala tot frumos? O sa primesc si patch-uri de la ei? Stiu ca la fifa manager era asa dar cu football nu am incercat sincer

Mi se pare ca trebuie sa bifezi nu stiu ce chestie inainte de a incepe o cariera in care alegi daca vrei jucatori creati sau jucatori originali, asta din cate tin eu minte din FM anterioare, mai bine cauta pe YT insa oricum.. prieteneste iti spun, intr-un astfel de joc nu se merita bagat bani.. foarte multe bug-uri si se dau extrem de multe goluri si foarte multe accidentari.. acum fiecare cu pasiunea lui, sper ca te-am ajutat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare, imi poate spune cineva daca imi merge Grand Theft Auto IV pe medium graphics settings?

 

My PC:

Procesor: AMD Phenom II x4 3.01Ghz

Placa Video: Gygabite Nvidia GeForce 8400GS

RAM: 4GB RAM

 

Alte precizari: am cautat si eu pe GameDebate si nu am gasit placa mea video, se confunda cu Nvidia GeForce 8400GS, amea tot asa se cheama doar ca scrie Gygabite inainte, culoarea placii video e portocalie: http://imgur.com/oxwhAbA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut! Exista un emulator pt PS4? Intreb pt ca as vrea sa joc red dead redemption 2 pe pc, exista vreo cale?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...