Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SoundSofLife

eG TV - Surenos Gang Presentation.

Recommended Posts

Doamne tipule m-ai lasat masca cu acest film :spam: 10 CURAT . Poate ne vom vede prin surenos candva :)),oricum GOOOOD JOB ! E RP frate ce ati facut voi :) Gj .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are cateva greseli in RP,dar oricum e de nota 10.Nu prea am mai vazut un film atat de bine realizat.

Β 

Nu uitati,sv eG RP este deschis mereu,va asteptam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

un filmuletz cu adevarat frumos bv tineo tot asa si vei ajunge un regizor mare :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos imi place 10/10 pacat de lag..=))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos ! Nota 10 BraVo !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Caporale imi cer scuze ca am uitat sa te trec pe lista....

Β 

Anyway ne bucuram ca va place. Si de ce nu, poate intr'o zi veti trai si voi firul acestui film. =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut ca toti ati lasat commuri de toate felurile . Ok sa va spun parerea mea care sunt 100% ca o veti critica .

Calitatea filmului excelenta si filmatul au fost ok .

Storyline adica actiunea filmului nu mi-a placut deloc . Titlul "Surenos Gang prezentation" sugereaza o prezentarea a gangului , a membrilor si a cartierului . Prima faza a filmului , un civil vine si te intreaba can ya` give me some money ? Nici macar nu l-ai cunoscut IC :) . Nu v-ati reprezentat deloc cartierul , trebuia sa filmati in cartierul surenos ( El Corona) acolo sa se petreaca actiunea acolo sa faceti drug/arm dealin` . V-ati dus in Ganton si Idlewood care sunt cartiere blood nu au legatura cu SureΓ±o . Trebuia sa filmati cand mai multi membri SureΓ±o stateati in cartier si un civil venea si va intreba daca vindeti droguri / arme etc.

Vati atacat cu NorteΓ±o in Glen Park care este cartier specific Crips (GPCC - Glen Park Compton Crips) . Trebuia sa va atacati in El Corona pe strada unde aveti spawn acolo sa faceti acel shootout.

TonyMontana si Seeme de ce dau din maini la 1:15 ?:) Daca vroiati sa faceti o descriere a gangului trebuia sa o faceti doar despre gang si sa va reprezentati cartierul . Cateva dube negre , masini de surenos + nortenos , masini de politie si cateva elicoptere de politie acolo pe strada spawnului vostru ar fi adus un plus de RP filmuletului . Repp` ya` hood ese`s !

Β 

Per total : Regizare - 10 , Storyline : 7.50 .

Β 

LE : Idem BenQ , el stie ce inseamna RP si si-a dat seama ca ati avut greseli in RP =)) . Se vede ca unii din voi care ati lasat comm`uri pe aici nu stiti ce inseamna Role Play :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok dew, acceptam si critici pentru ca respectam parerea fiecaruia.

Β 

Dar hai totusi sa ne reamintim ca serverul pe care este facut acest film nu este Hard RP. Stiu ca detaliile fac diferenta, dar totusi acest film este de prezentare, are rolul de a prezenta ce faci in gang. Cred ca este unul dintre putinele filme de pe acest server care este bine filmat, montat si cu idee atat de apropiata de realitate. Deci totusi, apreciez faptul ca ti'ai exprimat parerea, dar si eu mi'am expus'o pe a mea, ca doar fiecare avem acest drept.

Β 

App, se vede ca, cunosti destul de bine cultura de strada, si aceasta critica, as putea spune ca vine din partea unei persoane "avizate". Deci este binevenita, dar sper ca te'am lamurit catusi de putin si cu punctul nostru de vedere.

Β 

Peace. =))>-

Share this post


Link to post
Share on other sites

felicitari filmu este de nota 10 asi vrea si eu cand mai faceti filme sa particip si eu =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan nu vom mai realiza filme. Cel putin 3 saptamani. Nervii pe care i'am facut cu filmul asta sunt suficienti pt o perioada destul de indelungata. Daca vom avea nevoie de actori va vom cauta noi. =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , gj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte misto a iesit ... imi place si story line`u si filmarea!

Felicitari!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos :D Se putea si mai bine :-@

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai tare filmulet pe care lam vazut pe eG si muzicile se potrivesc , toate scenele au iesit super mai ales cea in care sound trece prin masinile de politie. 10+ DE LA MINE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmul foarte bine reusit , bine pus la punct !

Felicitari :)) !

Β 

Β 

@ SoundsOfLife , filmul este realizat si adaugat de tine pe Youtube ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Sabzaky: Nu, eu am avut ideea si am pus scenariul la punct, detaliu cu detaliu si am oferit melodiile de fundal. Cameraman, producator si uploader (pe youtube) este st0Le (RedLife).

Share this post


Link to post
Share on other sites
@ Sabzaky: Nu, eu am avut ideea si am pus scenariul la punct, detaliu cu detaliu si am oferit melodiile de fundal. Cameraman, producator si uploader (pe youtube) este st0Le (RedLife).

Β 

De asta ma intrebam , deoarece am observat ca pe Youtube contul este " MrRedLife " !

Si deja incepeau dubiile !

Β 

Oricum felicitari ! :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D)))) Pai :D Lol, nu e niciun dialog in film. Uite'te cu atentie ca doar se prezinta niste lucruri pe care le faci in viata de gang. Singura subtitrare pe care o ai, apare in colturi la inceputul fiecarei noi actiuni prezentate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

frumos film, frumoasă prezentare.

felicitări pentru munca depusă.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos imi place.

Β 

Imi place si cum e editat,felicitari tuturor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumim, multumim. S'ar putea ca in curand sa mai venim cu 1 film, care momentan este in stadiul de proiect. Ramane de vazut daca'l vom face sau nu :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul gg :| !!! Surenos Rullz :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

este facut pe eg.Daca este pe eg e foarte tare imi place calitatea gg nota 11/10.Imi place in special ca este in enleza ca sa inteleaga toata lumea ce scrie acolo.Stapanul nu e bine sa te arunci cu capul inainte.Cel mai tare film facut vreodata pe eg.Probabil ca iti place foarte mult dar... nu cred ca u cunosti in mare majoritate filmuletele eg

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...