Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BenQ

problema /q

10 posts in this topic

Eu sunt foarte satul de cei care tot folosesc /q cand primesc wanted. deacea eu zic sa jucam corect ce rost are daca stiti ca ati fost vinovati si ati luat wanted pe greseala voastra atunci dc tot folositi /q ?

dar pt amatori de /q fiti atenti aici : cine mai foloseste /q cand primeste wanted va fi sanctionat !!

ce ziceti ? suntem deacord sa rezolvam si problema asta. ?sa nu trebuiasca sa tot facem plangeri impotriva celor care dau /q cand intra iar direct vor fi sanctionati prisson de ex sau orice altfel de sanctiune

Nu mi se pare corect . Cei care dau /q cand ii urmareste politia sau altciveva ar trebui sa ia ban 5 ore . Sau cei care stau cu ALT TAB ... este o mare prostie .

E nasol pentru ca multi zic ca iau crash ..si daca le dai prison/warn fac scandal ..

da asa este dar nu-i adevarat tot mereu ca cica "am luat crash" dau ei /q intradevar poate iau si crash

Care este posibilitatea sa iei crash chiar cand ai wanted ? Iti zic eu 4 la suta...Sau poate ma insel ...:| oricum eu nam luat niciodata crash cand aveam wanted nush sunt mai ciudat eu ...

Cum zice Seby_TheGangster :), ca a luat 2 crash consecutiv cand eram langa el cu wanted 10 :D cata duma de mare :|

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.