Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

SebyTheGangster

Sa ne dam parerea despre admini

14 posts in this topic

Am decis sa fac acest topic pnetru playeri si fiekare sa spuna ce admini ii plac si cei care nu ii plac mie de ex :Imi place de Sharp amaz1ng Baietas akim chiar daka ma mai cert cu el si rar un picut si powner cred ka este singuru de care nu- mi place ka admin deaoarce uita ka inainte de wipe cand nu avea admin nici lui nu-i convenea sa primeaska banuri sau sa aiba suspend si altele asa k nu uita de unde ai plekat ok ?Esti admin datorita lu hefaistos pentru ka el tea votat ka adimin inainte de wipe wa rog sa postati

Poate vede si sharp si ia niste decizii

Fi sigur ca acest topic va fi inchis! Nu suporta sa spui adevaru despre ei, da na asta e, ei sunt bosi (ma refer la admini putin mai vechi)

Sicer nu inteleg de ce ai deschis acest topic si fara suparare nu e treaba ta cum era PoWnEr.Mie imi plac adminii care sunt sunt foarte de treaba in special Powner in ciuda acuzatiilor tale si Akim.Vezi ca nu il cunosti indeajuns sa vorbesti despre el

pai dak nu am avea admini ca de-al de rar si akim mai bn ar fi cu powner:X:X:X isi mace treaba mai bn k de-al de aia...

Mie imi place tati Admini ca dc nu ar fi admini ar fi tat serveru cu Codati !!

Nu fac diferenta intre ei dar dupa parerea mea tati isi fac treaba bine :|

Parerea mea :)

ok domnule seby_thegangster cu postul asta ai umplut paharul . voi fi foarte aspru cu tine de acum ! dc ? pentru ca vorbesti aiurea si pentru ca esti incapatanat ...ai avut o gramada de sanse pana acum ... practic asta ar trebui sa fie ban permanent ... dar lasa ca adminii rai mai trec si acum cu vederea .

sunt admin datorita lui sharp ...nu datorita altor persoane ... nu ai tu fire in cap cat am ajutat serveru asta ...inainte sa fiu admin nu am avut suspend nu am avut warn nu ban nu kick pt ca am stiut sa ma comport si am stiut sa ma abtin , sa gandesc logic si sa fiu matur.

gandirea ta pare a fi una a unui baiat de 13 ani iar sincer iti spun jocul asta nu este recomandat acelor ani . trebuie totusi sa ai minte sa joci un simulator real life.

( scuzati greselile de punctuatie )

LE : ce naiba vrea sa insemne asta ? "deaoarce uita ka inainte de wipe cand nu avea admin nici lui nu-i convenea sa primeaska banuri sau sa aiba suspend si altele asa k nu uita de unde ai plekat ok ?"

Seby zi mersi frate ca tia vorbit frumos...Si ca a incercat sa te inteleaga

Sper ca intro zi sa iti revi si tu si sa iti dai seama cat ai gresit fata se powner...

Eu nu am treaba cu adminii, odata cesi fac treaba nu am nimic cu ei deaia chiar imi place ca sunt activi mai ales : Akim,PoWneR,si [RaR] a inceput sa-si faca treaba si se descurca destul de bine tineti-o tot asa :|

parerea voastra dar va zic ca PoWneR este cel mai bun admin daca el nu ar fi serv sar duce de rapa nu am vazut alt admin facnd ce face el jur

toata echipa de admini e super .. powner pff.. ce sa mai zic nu am cuvine.. Baiat de nota zece.. la fel si ceilalti, cu toti ma inteleg bine, Cei mai corecti si mai de treaba ! Stima Si Respect

Powner, Baietas, [RaR] cei mai activi in ultima vreme ... nu zic ca ceilalti nu`s "buni" dar nu prea i`am vazut activi, in fine ...

am lamurit-o cu seby .

asadar closed.

@cappone daca considera sharp ca sunt "pff" imi scoate adminul,dute si aratai dovezi in care am fost pff .

a te simti/simtiti aiurea ca ai/ati luat warn si ...ban . e treaba ta /voastra ...sunt unii pe server care nu au luat nici macar un kick ...cum au reusit ei ? si de ce nu zic ei despre mine ca sunt pff ?

incearca/incercati sa fii/fiti ca ei ,cei fara kick, si veti/vei vedea ca nu mai sunt "praf".

PS : vezi ca praf il pot considera o jignire ... si te pot santiona ...puteai zice ca nu imi fa treaba bine sau altceva ...nu ca sunt praf ... ai grija.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.