Jump to content

Photo
- - - - -

Sa ne dam parerea despre admini

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
13 replies to this topic

#1 SebyTheGangster

SebyTheGangster

Joiner

• Banned
  • Pip
  • 7 posts
  • :

Posted 18 December 2008 - 08:45 PM

Am decis sa fac acest topic pnetru playeri si fiekare sa spuna ce admini ii plac si cei care nu ii plac mie de ex :Imi place de Sharp amaz1ng Baietas akim chiar daka ma mai cert cu el si rar un picut si powner cred ka este singuru de care nu- mi place ka admin deaoarce uita ka inainte de wipe cand nu avea admin nici lui nu-i convenea sa primeaska banuri sau sa aiba suspend si altele asa k nu uita de unde ai plekat ok ?Esti admin datorita lu hefaistos pentru ka el tea votat ka adimin inainte de wipe wa rog sa postati
Poate vede si sharp si ia niste decizii

#2 George Mihai

George Mihai

Retired - English Boy

• Hall Of Fame
  • 5,507 posts
  • Time Online: 21d 11h 30m 21s

Posted 18 December 2008 - 08:48 PM

Fi sigur ca acest topic va fi inchis! Nu suporta sa spui adevaru despre ei, da na asta e, ei sunt bosi (ma refer la admini putin mai vechi)

#3 Dezasterous

Dezasterous

Joiner

• Members
  • Pip
  • 42 posts
  • :

Posted 18 December 2008 - 08:52 PM

Sicer nu inteleg de ce ai deschis acest topic si fara suparare nu e treaba ta cum era PoWnEr.Mie imi plac adminii care sunt sunt foarte de treaba in special Powner in ciuda acuzatiilor tale si Akim.Vezi ca nu il cunosti indeajuns sa vorbesti despre el

#4 MaRiA

MaRiA

Joiner

• Members
  • Pip
  • 8 posts
  • :

Posted 18 December 2008 - 09:05 PM

pai dak nu am avea admini ca de-al de rar si akim mai bn ar fi cu powner:X:X:X isi mace treaba mai bn k de-al de aia...

#5 [mistretu]

[mistretu]

Joiner

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • :

Posted 18 December 2008 - 09:33 PM

Mie imi place tati Admini ca dc nu ar fi admini ar fi tat serveru cu Codati !!
Nu fac diferenta intre ei dar dupa parerea mea tati isi fac treaba bine :|
Parerea mea :)

#6 Dezasterous

Dezasterous

Joiner

• Members
  • Pip
  • 42 posts
  • :

Posted 18 December 2008 - 09:37 PM

Maria Nu inteleg fraza pe care ai ziso dai edit plz :| Si ce vroiai sa zici de mine si AKim ca nu se intelege?

#7 PoWneR

PoWneR

Greetings from PoWneR | RETIRED

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • Time Online: 4d 13h 57m 27s

Posted 18 December 2008 - 09:47 PM

ok domnule seby_thegangster cu postul asta ai umplut paharul . voi fi foarte aspru cu tine de acum ! dc ? pentru ca vorbesti aiurea si pentru ca esti incapatanat ...ai avut o gramada de sanse pana acum ... practic asta ar trebui sa fie ban permanent ... dar lasa ca adminii rai mai trec si acum cu vederea .

sunt admin datorita lui sharp ...nu datorita altor persoane ... nu ai tu fire in cap cat am ajutat serveru asta ...inainte sa fiu admin nu am avut suspend nu am avut warn nu ban nu kick pt ca am stiut sa ma comport si am stiut sa ma abtin , sa gandesc logic si sa fiu matur.

gandirea ta pare a fi una a unui baiat de 13 ani iar sincer iti spun jocul asta nu este recomandat acelor ani . trebuie totusi sa ai minte sa joci un simulator real life.

( scuzati greselile de punctuatie )

LE : ce naiba vrea sa insemne asta ? "deaoarce uita ka inainte de wipe cand nu avea admin nici lui nu-i convenea sa primeaska banuri sau sa aiba suspend si altele asa k nu uita de unde ai plekat ok ?"

#8 Dezasterous

Dezasterous

Joiner

• Members
  • Pip
  • 42 posts
  • :

Posted 18 December 2008 - 10:15 PM

Seby zi mersi frate ca tia vorbit frumos...Si ca a incercat sa te inteleaga

Sper ca intro zi sa iti revi si tu si sa iti dai seama cat ai gresit fata se powner...

#9 BenQ

BenQ

Member

• Members
  • PipPip
  • 171 posts
  • Time Online: 36s

Posted 18 December 2008 - 11:28 PM

Eu nu am treaba cu adminii, odata cesi fac treaba nu am nimic cu ei deaia chiar imi place ca sunt activi mai ales : Akim,PoWneR,si [RaR] a inceput sa-si faca treaba si se descurca destul de bine tineti-o tot asa :|

#10 GuessWho

GuessWho

Member in Charge

• Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Time Online: 1h 56m 56s

Posted 19 December 2008 - 12:04 AM

parerea voastra dar va zic ca PoWneR este cel mai bun admin daca el nu ar fi serv sar duce de rapa nu am vazut alt admin facnd ce face el jur

#11 Dezasterous

Dezasterous

Joiner

• Members
  • Pip
  • 42 posts
  • :

Posted 19 December 2008 - 12:04 AM

Mersi mersi apreciez :| Cineva care a vazut ca mai fac si ceva bine ...

#12 Andrei

Andrei

Support eGaming

• Hall Of Fame
  • 2,576 posts
  • Time Online: 3d 4h 9m 9s

Posted 19 December 2008 - 03:20 AM

toata echipa de admini e super .. powner pff.. ce sa mai zic nu am cuvine.. Baiat de nota zece.. la fel si ceilalti, cu toti ma inteleg bine, Cei mai corecti si mai de treaba ! Stima Si Respect

#13 Overlord

Overlord

Support eGaming

• Hall Of Fame
  • 1,042 posts
  • Time Online: 32m 47s

Posted 19 December 2008 - 10:33 AM

Powner, Baietas, [RaR] cei mai activi in ultima vreme ... nu zic ca ceilalti nu`s "buni" dar nu prea i`am vazut activi, in fine ...

#14 PoWneR

PoWneR

Greetings from PoWneR | RETIRED

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • Time Online: 4d 13h 57m 27s

Posted 19 December 2008 - 12:49 PM

am lamurit-o cu seby .

asadar closed.

@cappone daca considera sharp ca sunt "pff" imi scoate adminul,dute si aratai dovezi in care am fost pff .

a te simti/simtiti aiurea ca ai/ati luat warn si ...ban . e treaba ta /voastra ...sunt unii pe server care nu au luat nici macar un kick ...cum au reusit ei ? si de ce nu zic ei despre mine ca sunt pff ?

incearca/incercati sa fii/fiti ca ei ,cei fara kick, si veti/vei vedea ca nu mai sunt "praf".

PS : vezi ca praf il pot considera o jignire ... si te pot santiona ...puteai zice ca nu imi fa treaba bine sau altceva ...nu ca sunt praf ... ai grija.

Free JavaScript fromĀ 
Rainbow Arch