Jump to content
Sign in to follow this  
ANNOUNCEMENT

Discutii concursuri

Recommended Posts

Eu zic ca nu.

 

 

 

 

 

@ Pana cand dureaza concursul ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Putem edita pozele cu PS ?

Nu e nevoie, eu am nevoie sa vad asa in mare in RL ce lucrari a-ti facut nu in PS, ca de ex un graffity pe blocul tau faci poza si postezi, nu ai nevoie de Photoshop.

 

@ Pana cand dureaza concursul ?

Vedem, oricum aveti in jur de 2 saptamani la dispozitie :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Acum puteti discuta despre tot ce tine de concursul numarul 2

 

Micutzu, sincer nu imi merge linku =)) , ori am venit eu prea tarziu ori :)). Imi arata acest mesaj...

Ne pare rau, dar linkul pe care l-ati accesat este posibil sa fie defect sau expirat, sau acesta face parte dintr-o sectiune pe care dumneavoastra nu aveti permisiunea sa o vizualizati. Totodata, daca nu sunteti autentificat, va rugam sa o faceti utilizand formularul de mai jos...

 

Sau e gata ? :)) . Macar ... cine a castigat ?

 

EDIT: Nu mergea linku dar l`am gasit eu :)) .Multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce se castiga la concurs??? Se castiga un premiu legat de Sa:Mp ???

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ce se castiga la concurs??? Se castiga un premiu legat de Sa:Mp ???

 

 

Nu are nici o treaba cu sampul, ci doar cu comunitatea.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai zici un banc si zici ca e inventat.

 

 

Nu stiu,un topic interesant :-j NU neaparat o stire,despre ceva anume sa zicem ... daca intelegi :O.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai activ user :

- Se face ss la posturile curente la inregistrarea in concurs

- Concursul tine x zile , la sfarsit se face un calcul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta ar insemna sa se faca spam in prostie , pe oriunde apuci , ba chiar daca te intelegi cu un moderator , iti zice el ce si cum sa postezi. Deci sunt contra.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Asta ar insemna sa se faca spam in prostie , pe oriunde apuci , ba chiar daca te intelegi cu un moderator , iti zice el ce si cum sa postezi. Deci sunt contra.

 

Subscriu.

 

Ar fi ceva bun, un concurs de posturi dar in alta maniera: Cine posteaza, in acelas timp, si corect, si interesant si ajutator, in fiecare seara sau nu stiu, cel ce se ocupa de concurs, se uita la posturile membrului pe profil si poate observa ultimele 5 posturi ale sale. Asa va observa daca a postat ceva inteligent, care sa ajute membrii. Si deci, v-a castiga. Puteti schimba chestii .. am dat doar o idee de la care sa plecati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dusmane , tu ajuti la diverse cu moduri , iti dai seama ca esti in avantaj , eu raman contra. Daca ar vrea micutzuxxl sa faca un pool cine vrea. Daca nu , mai ganditiva la ceva.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aiurea , daca posteaza aiurea pentru +1 primeste warn :)) , cei asa de greu ? (PS : eu doar am dat idee , ca oricum nu cred ca o sa particip la asa ceva )

Share this post


Link to post
Share on other sites

M-am gandit la ceva :hi:. Ce-ar fi sa se faca un concurs , cu cea mai reusita/frumoasa fotografie facuta de tine :(. Adica te duci intr-un anumit loc al orasului tau , sau altundeva faci o poza dar sa fie cu tine in prim plan ca asa le iei de pe Google , si se posteaza aici. Si se alege care este cea mai reusita , si acela castiga =)). Dar poza sa contina un anumit lucru , cum ar fi un simbol al orasului , sau orice altceva iesit din comun , si sa reprezinte orasul sau ceva frumos. Nu faci poza la un rau sau la un copac :) Astept pareri :)

Edited by xXxBladexXx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ar fi rea nici ideea asta.

Cel mai interesant profil,cel mai frumos.

Se se dea o tema, de exemplu Muzica sau Film sau Sport sau un actor ceva ... etc.

Si sa fie un timp, 3 zile ex.

Dupa care se va analiza fiecare profil al participantilor ... si cel mai frumos sa castige ... :))

Nu cred ca e greu si e si usor de facut ...

Share this post


Link to post
Share on other sites
M-am gandit la ceva :D. Ce-ar fi sa se faca un concurs , cu cea mai reusita/frumoasa fotografie facuta de tine :-/. Adica te duci intr-un anumit loc al orasului tau , sau altundeva faci o poza dar sa fie cu tine in prim plan ca asa le iei de pe Google , si se posteaza aici. Si se alege care este cea mai reusita , si acela castiga :D. Dar poza sa contina un anumit lucru , cum ar fi un simbol al orasului , sau orice altceva iesit din comun , si sa reprezinte orasul sau ceva frumos. Nu faci poza la un rau sau la un copac :| Astept pareri :*

 

 

Ideea asta e frumoasa dar ar fi fain sa contina undeva si "eGaming"...

Share this post


Link to post
Share on other sites
Ideea asta e frumoasa dar ar fi fain sa contina undeva si "eGaming"...

Pentru ce sa contina ? Chiar nar avea rost sa te mai agiti sa scrii undeva eGaming.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu prea inteleg ideea, ma gandesc si eu la un tip de concurs mai atractiv.. mai veniti cu idei

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pro

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu inteleg ce se intampla cu acest off-topic, ori veniti cu idei si va argumentati ideile, ori lasati-o balta, va multumesc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da dar problema e ca nu avem idei. Eu am venit cu una , acuma nu stiu depinde de tine :X

 

M-am gandit la ceva :)). Ce-ar fi sa se faca un concurs , cu cea mai reusita/frumoasa fotografie facuta de tine =)). Adica te duci intr-un anumit loc al orasului tau , sau altundeva faci o poza dar sa fie cu tine in prim plan ca asa le iei de pe Google , si se posteaza aici. Si se alege care este cea mai reusita , si acela castiga :-@. Dar poza sa contina un anumit lucru , cum ar fi un simbol al orasului , sau orice altceva iesit din comun , si sa reprezinte orasul sau ceva frumos. Nu faci poza la un rau sau la un copac :-w Astept pareri =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Se se dea o tema, de exemplu Muzica sau Film sau Sport sau un actor ceva ... etc.

Si sa fie un timp, 3 zile ex.

Dupa care se va analiza fiecare profil al participantilor ... si cel mai frumos sa castige ... =))

Nu cred ca e greu si e si usor de facut ...

 

 

Idee buna...sunt o gramada de profiluri goale poate cu concursul asta am face si noi profilurile mai frumoase;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...