Jump to content
Sign in to follow this  
ANNOUNCEMENT

Discutii concursuri

Recommended Posts

Discutii concurs "Crazy eGaming" [uP]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Putem pune poze si cu un continut ceva mai putin decent ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

20. Nu sunt admise pe forum mesaje si cuvinte, linkuri sau imagini obscene, vulgare, cu orientare sexuala, instigatoare, amenintatoare, rasiste, discriminatoare sau de alta factura, care sa jigneasca sau sa umileasca membrii forumului

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok, scuze .. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca doresc sa prezint 2 modele , chiar 3 , am voie ?

Adica , sa fiu mai pe inteles , poate am ceva mai multa imaginatie , si as vrea sa pun 2-3 lucrari , bineinteles , toate 3 sa fie valabile , si in cazul in care una e foarte buna , sa primeasca un loc castigator.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Daca doresc sa prezint 2 modele , chiar 3 , am voie ?

Adica , sa fiu mai pe inteles , poate am ceva mai multa imaginatie , si as vrea sa pun 2-3 lucrari , bineinteles , toate 3 sa fie valabile , si in cazul in care una e foarte buna , sa primeasca un loc castigator.

 

Scuzati , acum am citit , mai cu "atentie" regulamentul.

Nu este permis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ceva idei noi? nu cred ca numai avem idei.. haideti sa ne gandim la un nou concurs,mai atractiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Voi face eu viitorul concurs , inca ma gandesc la premii , vreau sa fie ceva mai special.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce zici de niste poze cu taguri-le de pe blocuri ? Sau ceva facut cu grafiti pe un bloc, pe tren sau oriunde. Cu marcaru sau cu un spray si sa aiba continut eGaming si numele din Samp a celui care a dat. :> !?

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu ma intereseaza numele de pe sa-mp in acest concurs, ideea este buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Va astept cu ce idei noi pt concursuri (in acelasi timp ma gandesc si eu la un nou concurs) sa readucem putin la viata aceasta sectiune, sa vad ideile voastre.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafiti cu "eGaming" pe un bloc, si mai jos numele celui care a facut, dar cu aceeasi culoare ca se evite furturile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un video in care sa spunem cate ceva despre eGaming, putem fi doar noi sau si niste prieteni care jucam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafiti cu "eGaming" pe un bloc, si mai jos numele celui care a facut, dar cu aceeasi culoare ca se evite furturile.

 

+1 la propunerea lui , ar fi super :D . Cine castiga un warn down sau un premiu , la premiu va ganditi voi .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafiti cu "eGaming" pe un bloc, si mai jos numele celui care a facut, dar cu aceeasi culoare ca se evite furturile.

Nu neaparat pe bloc sa fie.....Pe autobuze si alte chestii..Chiar pe foaie, dar sa fie unu reusit...Premii:Cont v.i.p, Forum warn down, MT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic de un graffitii poate unii nu au talent la desen. Ce ziceti de :

SweetJhonson ne va da un text cu eGaming , o poza. Foarte simpla. Noi trebuie sa o modificam in asa fel incat sa creem ceva frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Faza cu graffitiul a fost facuta uitativa mai sus!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu ce sa zic de un graffitii poate unii nu au talent la desen. Ce ziceti de :

SweetJhonson ne va da un text cu eGaming , o poza. Foarte simpla. Noi trebuie sa o modificam in asa fel incat sa creem ceva frumos!

crezi ca toata lumea se pricepe la photoshop? ;;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce zici de un campionat de table pe mess. As fi bucuros sa ma ocup!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce zici de un campionat de table pe mess. As fi bucuros sa ma ocup!

 

Concursuri interactive, nu campionate :| Eu propun sa se faca un topic (bine ascus) unde este scrisa o propozitie codificata. Ex: ZUdhbWluZyUyMGltcGxpbmVzdGUlMjAzJTIwYW5p (eGaming implineste 3 ani). Sweet, daca vrei sa vorbim cum am codificat aceasta propozitie astept PM :P

Edited by Kawasaki

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poate ar trebui si alte concursuri organizate.

Aproape toate au fost cu : cel mai frumos tag, cea mai frumoasa creatie photoshop, cel mai frumos desen pe hartie, cea mai nustiu ce poza.

O mica schimbare ar fi altceva ... nu doar poze poze poze si de astea din domeniu.

Nu imi vine nimic in cap acum dar daca o sa am vreo idee o postez. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

O noua campanie de promovare eGaming?Ce zici?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa printam sau sa scriem niste intrebari pe o foaie, apoi sa le distribuim oamenilor pe strada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa printam sau sa scriem niste intrebari pe o foaie, apoi sa le distribuim oamenilor pe strada.

 

Intrebari despre ce ? Le dai hartiile oamenilor si ei o sa zica "A nu mai aveam hartie igienica , mersi"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...