Jump to content

Photo
- - - - -

Adio

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
6 replies to this topic

#1 ANDREY_BIKER_13

ANDREY_BIKER_13

Joiner

• Members
  • Pip
  • 37 posts
  • :

Posted 23 December 2008 - 01:18 AM

Va salut pe toti dar va anunt ca ma voi lasa de SAMP dupa cele intamplate cu Cop. Pur si simplu nu imi vine sa cred existat atatea posturi in care se arata de bug ex <a href="http://sharporizont.ro/forum/index.php?showtopic=4858" target="_blank">http://sharporizont.ro/forum/index.php?showtopic=4858</a> dar eu am fost demis. Daca nu mi se va da crezare ma voi lasa de SAMP putand sa ma joc pe alte srv dar nu pot.. Sharp Orizont este cel care imi place ori totul ori nimic. Mi-a facut placere cu voi si vreau sa imi iau la revedere de la Bau care este pentru mine mai mult ca un frate si nu il voi uita niciodata, Mahasat un baiat foarte glumet si iti da impresia ca e dur dar el defapt glumeste dar in felul lui. Respect si pentru [RaR] [mistretu] [surubelnita] george_mihai, capone_andrei, neo venin, why, bobo, PoWneR, Sharp, Smoke, Baietas, Lucian, Gogutz, silviuu, Si multi altii cu care m-am inteles bine si m-a ajutat ascultande-mi toate cerererile si vorbele. Au fost adevarati prietei dar mi s-a facut o nedreptate ca sa spun asa :-s mereu am fost cel care e pedepsit pt un lucru care li s-a intamplat si multor altora... si aici si in viata reala. VA salut pe toti si voi reveni daca se va clarifica situatie daca nu va las cu bine si sa aveti tot ce va doriti de la viata. Bye Bye :)

#2 silviuuu1

silviuuu1

Joiner

• Banned
  • Pip
  • 82 posts
  • :

Posted 23 December 2008 - 01:23 AM

La revedere man chiar mi-a placut de tn ..in joc ....:)

PS:iti garantez ca te vei intoarce..

#3 George Mihai

George Mihai

Retired - English Boy

• Hall Of Fame
  • 5,507 posts
  • Time Online: 21d 11h 30m 21s

Posted 23 December 2008 - 01:32 AM

Pa-Pa :) , nush ce sa spun, pt o chestie dinasta sa face acest gest nu e prea bine, dar e alegerea ta.

Ps: iti spun eu ca nu te vei lasa de samp, ia exemplu lui "MikeyDarkAngle" si o sa vezi!

#4 [mistretu]

[mistretu]

Joiner

• Members
  • Pip
  • 6 posts
  • :

Posted 23 December 2008 - 01:38 AM

La revedere Mia facut placere sa joc cu tn

PS:Ai fost un om cum se cada nu ca alti....Nici eu nu cred ca o sa te lasi da Sa:mp ai multa amintiri pe Server si deasta cred ca nu o sa te lasi :) Ii alegerea Ta eu sper sa Nu te lasi da Sa:mp :-s

#5 Andrei

Andrei

Support eGaming

• Hall Of Fame
  • 2,576 posts
  • Time Online: 3d 4h 9m 9s

Posted 23 December 2008 - 02:08 AM

io ce sa zic.. n`as zice adio ptr k te vei intoarce, chiar numa ptr 5-10 min sa ne intrebi ce mai facem.. aici sunt cunostiinte si prieten cu care te`ai inteles bine si cu care ai putut vb cate ceva.. asa ca iti zic un simplu La revedere.

#6 LethaL eXe

LethaL eXe

-^-Drink`S MasteeR-^-

• Banned
  • PipPip
  • 111 posts
  • :

Posted 23 December 2008 - 02:10 AM

Relax...Dupa o sapt(Maxim 2)deja iti vine dorul sa joci pe Server...Multi prieteni,alta armonie,etc etc....Totusi..Daca te vei lasa de SA:MP,iti spun Bafta si la Revedere!

Sarbatori Fericite si La Multi Ani! :)

#7 PoWneR

PoWneR

Greetings from PoWneR | RETIRED

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • Time Online: 4d 13h 57m 27s

Posted 23 December 2008 - 06:45 AM

schimba factiunea si fa-ti prieteni noi :)

numa'bine