Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Frosty93

eG Tv - One day in NR

Recommended Posts

Titlu oficial: "One day in NR"

Data lansării: 14.06.2010

Gen: Prezentare

Durată: 3.07

Scurtă prezentare: O prezentare a unei zile ca membru al factiunii News Reporter.

Speram sa va placa.Astaptam parerile voastre legate de acest filmulet.

Enjoy !

youtubelogogn4.png Video YouTube

name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>" type="application/x-shockwave-flash" src="<object width="445" height="364"><param name="movie" value="
name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="
type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="445" height="364"></embed></object>" width="400px" height="400px">

PS: Tin sa multumesc echipei NR si lui Mos_Craciun ( pompierul ) pentru ajutorul acordat.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Chiar a iesit foarte frumos filmuletu X( ,vom mai face pe viitor si altele.Multumim Frosty.

Join News Reporter Team si nu veti regreta. X(X(X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gg pt munca depusa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film , vă pricepeţi !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos(ca doar sunt eu in el X( )nu, chiar a fost frumos, mi-a placut foarte mult cum l-ati gandit. Nota 9/10 stiti voi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

GG Sparatanule X( le ai pe astea.La faza cu pompieru daca nu incheia scena aia in 2 sec bubuiam X(.Vor urma si altele.Acest film initial am zis sa nu-l punem aici dar dupa ce am vazut ca a iesit asa bine nici nu a avut rost sa mai discutam.Ar trebui sa fiti mai indulgenti este primul lui film postat aici.Adevaru e ca nici noi nu prea l-am ajutat cum trebuia.Neexperienta noastra si-a pus amprenta asupra filmuletului.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, e reusit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos film doar ca uneori ai schimbat secventele prea rapid si prea dintr-o data.Ca acolo unde va dati jos si imd apareti in jizzy....Oricum nu sunt in stare sa comentez prea mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oribil nu imi place absolut deloc,nu este gandit,vorbe aruncate aiurea X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

UnycatuLe tu unde te crezi ma aici pot sa stiu si eu?

Bai asta Sa te vad pe tine ca faci un film mai bun si atunci comenteaza.Nu cred ca sti cata munca trebuie pentru un filmulet .Noi acceptam criticile da nu in limbaju asta.

"Oribil nu imi place absolut deloc,nu este gandit,vorbe aruncate aiurea" astea sunt vorbe de tarani.Este primul filmulet postat aici si am mai zis asta o data.Pushki nu a folosit in viata lui la critici cuv oribil.Si el credema ca a facut ceva filmulete la viata lui.Te rog sa postezi aici un filmulet de tine sa vad cat de genial esti u ca poate ei fi tu un jmecher si eu nu stiu.Mai invata mai baiete sa vorbesti ca nu esti la tine acasa.Aici nu ne jignim ne ajutam.

 

Mi-a placut de Kawasaki ca el in criticile lui care sunt adevarate si stim ca acolo am gresit ne-a motivat in a face filmulete mult mai bune pe viitor.Invata de la el si alti sa te comporti ca ai mare nevoie. X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumusel , daca ai fi depus mai multa munca se vede ca l-ai facut in graba nu trebuia sa te grabesti in 2-3 zile filmai scenarile sa fie foarte reusite si intro zi editai filmu si iesea chiar foarte marfa. Oricum gg pentru film ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

-edit- acum am observat ca am facut double post X(

Share this post


Link to post
Share on other sites
UnycatuLe tu unde te crezi ma aici pot sa stiu si eu?

Bai asta Sa te vad pe tine ca faci un film mai bun si atunci comenteaza.Nu cred ca sti cata munca trebuie pentru un filmulet .Noi acceptam criticile da nu in limbaju asta.

"Oribil nu imi place absolut deloc,nu este gandit,vorbe aruncate aiurea" astea sunt vorbe de tarani.Este primul filmulet postat aici si am mai zis asta o data.Pushki nu a folosit in viata lui la critici cuv oribil.Si el credema ca a facut ceva filmulete la viata lui.Te rog sa postezi aici un filmulet de tine sa vad cat de genial esti u ca poate ei fi tu un jmecher si eu nu stiu.Mai invata mai baiete sa vorbesti ca nu esti la tine acasa.Aici nu ne jignim ne ajutam.

 

Mi-a placut de Kawasaki ca el in criticile lui care sunt adevarate si stim ca acolo am gresit ne-a motivat in a face filmulete mult mai bune pe viitor.Invata de la el si alti sa te comporti ca ai mare nevoie. X(

Usor frate,si'a exprimat doar parerea.

 

Daca nu ii place ce?Probabil ai participat si tu,si din aceea sari asa.

 

 

ON:Mie imi place Frosty,frumoasa echipa NR X(.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu ma mai ult la nici un film cu NR

X(

Mi se face prea dor, si chiar nu vreau sa regret ce am facut.

Cat despre film, e frumos, daca erai mai atent la editare aveai 10 de la mine. Deocamdata ai 9.99

Share this post


Link to post
Share on other sites

Intr'adevar, este bine facuta prezentarea, dar spre exemplu, cand ai filmat incendiu, puteai sa filmezi din elicopter, ca sa transmiti ca un NR, si atunci iesea mult mai frumos X(

 

Oricum, e bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos.

O metodă bună de a atrage playerii in această facţiune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pushki chiar ti-a placut? Si da imi pare rau a nu mi-a venit mie ideea cu elicpoterul sau altcuiva.Nu stiu daca este o modalitate de a atrage playeri si cu siguranta nu am facut cu scopul asta.Dar este o factiune frumoasa care merita tot ce e mai bun.

MicheL nu sar in sus dar a zis un cuv pe care nu il suport. "Oribil".Ma gandesc aici la frosty cat de rau s-a simtit cand a vazut acel lucru.Cum ti-am zis noi l-am tras mai mult in jos ca na io unu sunt praf la capitolu asta.Dar nu imi vine el aici sa imi zica mie oribil dao dreacu de treaba.

Eu am partiipat in mare parte cu scenariul si unele idei si credema ca m-am simtit rau cand am vazut chestea asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mi-a palkut foarte mult filmul X(..GoodGame....BV Frosty... X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Unycatul: Om bun.Ei au incercat sa faca ceva frumos.Si le-au cam reusit.Dar tu pe langa ca nu am vazut un film de la tine sau sa participi la unu sa ai unpic de experinta mai si omentezi aiurea.Urat din partea ta!

 

Dragut filmu , ideea e buna.Nu prea mi-a placut cum ati schimbat melodiile...In fine

 

Nu sunt eu in stare sa comentez prea mult.Oricum e bine facut!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul, imi place cum a fost regizat...

Muzica e perfecta, te'ai incadrat la fix

10/10 !

 

Tine'o tot asa !

Share this post


Link to post
Share on other sites
@Unycatul: Om bun.Ei au incercat sa faca ceva frumos.Si le-au cam reusit.Dar tu pe langa ca nu am vazut un film de la tine sau sa participi la unu sa ai unpic de experinta mai si omentezi aiurea.Urat din partea ta!

 

Daca tu zici :)

 

Primul film

 

Al 2-lea film

 

@ Sfat: Inainte de a posta citeste de 2x pana sa apesi Add Reply

 

Eu daca particip la un film fac o treaba cu cineva mare nu cu toti amatorii

Share this post


Link to post
Share on other sites

In primul film nu vad unde ai participat iar in al doilea am vazut ca scrie acolo la actori.Dar eu vad ca te lauzi cu munca altuia.Shocker este daca nu cel mai bun de pe sv cu siguranta printre cei mai buni si asta o stie toata lumea.Am vazut ca ai facut si tu un film de 1 min si vreo 3-4 sec.Ai pus o camera si nu ai miscat-o de acolo . Ce interesant a fost acel film vai vai . Cand ei ajunge la valoarea lu pushk a lu valk si tudy ,shoker si multi alti atunci sa comentezi pana atunci tineti gura acasa.Orice alt om si din respect sau rusinde ca alti au muncit si nu spunea ce ai spus tu dar aici se vede ca nu ai cei 7 ani de acasa si de aici inchei orice discutie pe acest subiect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer.. imi place mult!

 

Great Job Frosty!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte smecher mia placut faza cu PRO TV muzica

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...