Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dezasterous

Ce inseamna Sharp*Orizont pentru voi ?

20 posts in this topic

Cer ca un moderator sa posteze pt acordul/dezacordul continuarii acestui topic !!

Spunetine ce inseama serverul SharpOriZont pentru voi ?:

Astept cateva opinii

[RaR]: pentru mine sharp orizont este o comunitate cunoscuta cu multe subiecte interesante un loc un ma distrez (amuzament ...caterinca) unde deasemenea am multi prieteni !

Locul unde iti poti pierde timpul un loc perfect pentru relaxare

"SHarp Orizont" poate inseamna multe, televizoare, telefoane , rechini dar pt mine inseamna un loc placut unde zic eu ma inteleg bine cu toata lumea :)

Locul unde iti poti pierde timpul un loc perfect pentru relaxare

Idem

un loc unde iti pierzi timpul liber

i love sharp orizont :).. and people inside =)) .. all of them

closed and suspend 3 zile daywalker. iar alabala 14 zile.

le redeschid cand nu mai faceti off -topic.

Spunetine ce inseama serverul SharpOriZont pentru voi ?:

Astept cateva opinii

haideti continuam spuneti-ne ce inseama sharp orizont pentru voi :

IMPORTANT: tin sa va spun ca cei care nu posteaza legat de ce van intrebat eu si fac spam sau off-topic vor fi sanctionti aveti grija !!

Pentru mine inseamna un server pe care am niste prieteni acolo in spate undeva...un hub care imi testeaza cunostintele ca totul se bazeaza pe prietenie, un loc de migratii pentru playerii banati de pe LM care ma acuza de de toate, un server pentru care am rezervat ceva respect, un Owner nebun(in sensul bun al cuvantului) un moderator de treaba (uneori bulangiu dar se revanseaza el e un baiat adevarat), niste scripteri de top, si nu in ultimul rand : locul unde imi petrec eu o parte buna din timp.Respect Sharp si pe toti de pe el , chiar si pe dusmani.

Urmarit cautat de toata politia ... toata viata mea :X ...

Sharp-OriZonT e un loc de relaxare pentru iubitorii de SA:MP. >:)

Inseamna mult , eu aprind PC-ul pentru asta :P , comunitate in dezvoltare , multi prieteni.

im e mai mare dragu :O

Pt mine sharp-orizont inseamna un locushor de rai...aici ma si distrez,dar ma si enervez uneori

Pt mine sharp-orizont inseamna un locushor de rai...aici ma si distrez,dar ma si enervez uneori

Zi multumesc ca nu faci ca mine, sa scuipi pe LCD de nervi :) [:O , dar a trecut :P ^^]

Sharp Orizont - Locul unde iti faci prieteni, prieteni bun. Dar pana la urma te tradeaza si uit de tine. Nu spun asta in sensul rau, ci in sensul de bine. Am cativa prieteni, care imi sunt prieteni adevarati. M`au ajutat cu ce au putut , cand au putut. Dar asta nu conteaza. Se pare ca vorba aceea ramana valaiba , "romanul e tot roman" . In principal imi place comunitatea aceasta. Chiar daca nu primesc prea multa atentie si repect. Daca ma gandesc mai bine nici nu am de ce sa primesc. In principal, imi place aici asa cum este ^^.

Relaxare si distractie... The Best Sharp.Orizont :P

Pentru mine sharp orizont este un loc unde iti faci prieteni, te distrezi, faci si meseria, dar si locul unde vine un clovn rambo si te omoara sau ai 1gr de drugs si primesti wanted 111 :P) in orice caz, un loc frumos :O

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.