Jump to content
Sign in to follow this  
Tornnado

Discutii Hip-Hop

Recommended Posts

Pe langa faptul ca vreau sa va anunt ca DOC si-a postat pe facebook link-ul de download cu negativele de pe SDSC vreau sa va spun ca Guru , un mare MC al Americii , membru al "Gang Starr" a decedat(RIP).Va las cu o bucata de-a baietilor de la Gang Starr :

, enjoy.Pace cunoscatorilor. Edited by Matresq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe 29 MAI , Inspectia Tehnica Periodica , Deliric1 , Lanseaza albumul ! NEBUNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Doc a zis despre album ca e un monstru audio, are falci , are solzi , baga COX , mananca shaorma , e un nenorociti =)))

 

Vedeti aici mai multe detalii Edited by Subsemnatu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce parere aveti de asa zisul ,,war" dintre 2ocm si Okapi ?

 

Okapi Sucks

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe 29 MAI , Inspectia Tehnica Periodica , Deliric1 , Lanseaza albumul ! NEBUNIE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Doc a zis despre album ca e un monstru audio, are falci , are solzi , baga COX , mananca shaorma , e un nenorociti =)))

 

Vedeti aici mai multe detalii

 

Fi atent ce-a zis DOC pe facebook :

20zv0wi.png

 

Pacat ca nu vine cu "Ceai"-ul ala mai repede,tot pe facebook a anuntat ca o lanseaza in toamna , pana atunci ne tine omu D1 ocupat cu ITP-ul.

 

PS : DELIRIC E DE VINA !

Edited by Matresq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe langa faptul ca vreau sa va anunt ca DOC si-a postat pe facebook link-ul de download cu negativele de pe SDSC vreau sa va spun ca Guru , un mare MC al Americii , membru al "Gang Starr" a decedat(RIP).Va las cu o bucata de-a baietilor de la Gang Starr :

, enjoy.Pace cunoscatorilor.

Dumnezeu sa il odihneasca in pace pe Guru. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

A venit si partea I a interviului cu Deliric , vis-a-vis de noul lui album.Enjoy :

 

 

Revin maine in jurul orei 20 , cu urmatorul episod din interviu.

Edited by Matresq

Share this post


Link to post
Share on other sites

A venit si partea I a interviului cu Deliric , vis-a-vis de noul lui album.Enjoy :

 

 

Revin maine in jurul orei 20 , cu urmatorul episod din interviu.

 

 

100% NATURAL FARA ADAOS ! :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Vine si partea a III-a.

Edited by Matresq

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tari ambele interviuri...Dabea astept ITP:X.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi a acaparat Deliric1 atentia in ultima perioada , sa nu uitam de omu` Carbon (Nu Cabron,acel "wanna be") care are de zis ceva pe 19 mai in club Wings.A venit si Doctorul cu-n promo.Vizionare placuta,iar daca aveti posibilitatea mergeti :> . Carbon , a anuntat pe facemrecords.ro ca noul lui album , "Catharsis" , apare in toamna.

 

Edited by Matresq

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ce zicieti de asta :D?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ce zicieti de asta :D?

Este cam veche melodia....de pe "Scapat de sub control". Clipul este proaspat...de vro 1 saptamana daca nu gresesc. Oricum sunt bestiale...si clipu si melodia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stiu de vreo 20 min am vzt la TV si e super

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Ce zicieti de asta :D?

Am urmarit procesul de filmare,etc de la inceput,de cand a zis Doctoru` ca vrea un al doilea videoclip.Oricum o da finescu pe bucata,la fel si D1,Nwanda si Vlad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am urmarit procesul de filmare,etc de la inceput,de cand a zis Doctoru` ca vrea un al doilea videoclip.Oricum o da finescu pe bucata,la fel si D1,Nwanda si Vlad.

 

Ai uitat de Cedry2k ... :O

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit o super piesa am vazut si eu interviuri dupa filmare

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi a acaparat Deliric1 atentia in ultima perioada , sa nu uitam de omu` Carbon (Nu Cabron,acel "wanna be") care are de zis ceva pe 19 mai in club Wings.A venit si Doctorul cu-n promo.Vizionare placuta,iar daca aveti posibilitatea mergeti :> . Carbon , a anuntat pe facemrecords.ro ca noul lui album , "Catharsis" , apare in toamna.

 

=))) ce smecher e promo-ul. Si dupa raspunde la iphone :))). Doctor nebun. :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salutare,Ce ziceti de melodia

Specii-Special K House ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Desi a acaparat Deliric1 atentia in ultima perioada , sa nu uitam de omu` Carbon (Nu Cabron,acel "wanna be") care are de zis ceva pe 19 mai in club Wings.A venit si Doctorul cu-n promo.Vizionare placuta,iar daca aveti posibilitatea mergeti :> . Carbon , a anuntat pe facemrecords.ro ca noul lui album , "Catharsis" , apare in toamna.

 

 

cum zice si radu :D:))=)) da Doamne un concert ca murim de foame si el raspunde la IP :))=)) prea tare

 

Respect Nimeni altu`

Share this post


Link to post
Share on other sites

=))) ce smecher e promo-ul. Si dupa raspunde la iphone :))). Doctor nebun. :))

 

Da,exact,si la promo-ul #2 pentru "Neah" (cauta pe yt) are un Nokia E7.Adevarul e ca au facut bani buni cu "Scapat de sub control",au avut concerte in majoritatea oraselor din Romania,desigur s-au dedicat doar muzicii in ultima perioada asa ca au avut si timp,deci le-au iesit si un ban.Si chiar daca nu scoti prea multi bani din muzica asta mi se pare normal sa-ti cumperi un smartphone,o tableta,un laptop,etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vad ca tot discutati despre DOC del1ric etc... Ati auzit ca este un concurs facut de cei din facemrecords ? Am auzit ca cel mai bun care face o melodie pe negativele lui Doc din album va fi promovat de facemrecords.. asta am auzit si eu... :| si va intreb daca stiti mai multe sa imi spuneti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...