Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pushki

eG TV - eGaming SA:MP Official Movie 2010

Recommended Posts

Prea tare Filmul . GG Pushki si ce-i care ati participat la film :) . E foarte reusit . Bravo baieti !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hai ca a iesit foarte bine :)

Se vede , film maked by PUSHKI !

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super tare frate..GG mai ales muzica e una potrivita , Tineti-o tot asa :) !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul ,in 2minute sau cat are video-ul ai prezentat tot ce se poate de pe server..

Daca joci cu rezolutie mare in joc,incearca sa pui la proiect rezolutia 1280x720 pentru ca atunci cand urci video-ul pe youtube sa se vada fullscreen fara chestiile negre.

+ Cand pui filmarile in Sony Vegas da click dreapta pe ele si debifeaza "Maintain Aspect Ratio" apoi modifica cu Event Pan/Crop sa dispara din colt ceasul ^^

Share this post


Link to post
Share on other sites
Foarte frumos filmul ,in 2minute sau cat are video-ul ai prezentat tot ce se poate de pe server..

Daca joci cu rezolutie mare in joc,incearca sa pui la proiect rezolutia 1280x720 pentru ca atunci cand urci video-ul pe youtube sa se vada fullscreen fara chestiile negre.

+ Cand pui filmarile in Sony Vegas da click dreapta pe ele si debifeaza "Maintain Aspect Ratio" apoi modifica cu Event Pan/Crop sa dispara din colt ceasul ^^

 

M-am gandit sa scot ceasul insa ar fi fost prea wide, ajungea ceva de genul 20:8...

Cat despre rezolutie, am salvat-o in format mp4, YouTube HD 30p, ca sa fie mica si sa se vada clar pe youtube, altfel ocupa spatiu mult, se salva greu, si ma chinuiam la el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un film exceptional nota 10, doar o singura chestie pot sa spun, puteai sa pui si limba romana tot ce ai scris acolo in engleza, era aşa, cum să zic, mult mai rom

Share this post


Link to post
Share on other sites
M-am gandit sa scot ceasul insa ar fi fost prea wide, ajungea ceva de genul 20:8...

Cat despre rezolutie, am salvat-o in format mp4, YouTube HD 30p, ca sa fie mica si sa se vada clar pe youtube, altfel ocupa spatiu mult, se salva greu, si ma chinuiam la el.

Am niste setari de rendering ,nu-ti ia mult de asteptat ,si ocupa foarte putin.

De exemplu mie,FULL HD 720p rezolutie 1280x720 la un film de 5:30minute la care am asteptat 36minute la rendering ( 1 GB ram )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos da` nu prea...

Hai ca glumeam, felicitari tuturor celor care au participat, ati facut o treaba buna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte tare . Actorii "jmekeri" ca de obicei ;o ( Bat apropo la Peleu ) . Regizor de nota 9.98 :) camera de filmat de nota 10 ( cam hacu lui CaporaLu )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul, dar mi se pare ca incurajeaza DM foarte mult...

Nu ai aratat tot ce poti face pe eG, se putea si mai bine, nu ai introdus decat cateva factiuni, si ai uitat de unele importante...

In rest, totul e bine. :))

Nu pot da o nota pentru ca ar fi foarte diferita de cele acordate pana acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos :))

 

si eu care ma gandeam ca nu o sa apar niciodata intr`un clip facut pentru eG :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Destul de dragut,dar nu prea :D

Trebuia sa fi lasat si celalalt topic facut de ShOcKeR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Filmuletul a iesit foarte bine, reprezinta foarte bine serverul de Sa:Mp . Felicitari tuturor :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

ultimu m ai pus:-w

 

v au cam deranjat copi aia nesimtiti :)"

 

 

am uitat sa zic... a parcat peleu cam departe ;) si celalalt a coborat din masina cam tarziu =))... in schimb eu mi am jucat rolu perfect :dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte tare ! GG

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul,felicitari baieti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb film. Felicitari tuturor celor care au contribuit la realizarea acestuia.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb film , felicitari pentru munca depusa. Rezultatele se vad , superb.

Nota mea : ZE-CE ( 10 )

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pooskey :sexe: Foarte Tare filmul si melodia !:sexe: roachere noata 10 !apropo cum se numeste melodia :sexe:?

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pooskey :)) Foarte Tare filmul si melodia !:fuck: roachere noata 10 !apropo cum se numeste melodia :)?

 

Linkin Park - No More Sorrow.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...