Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

RaduReleu

JOCURILE DIN CADRUL ŞAISPREZECIMILOR DE FINALĂ ALE CUPEI ROM

Recommended Posts

Casa Fotbalului a găzduit azi, 14 septembrie a.c., tragerea la sorţi a jocurilor cont

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm =)) Imi convine cum au tras astia la sorti, dar nu prea stiu cam cine se duce, pentru ca toate echipele sunt bune in felul lor :) Dar dupa parerea mea, Rapid :D, zic eu, sa vedem ce vor zice si ceilalti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele mai puternice echipe din Cupa sunt Steaua Rapid Dinamo Urziceni . Parerea mea cele care o sa ramana in Optimi .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cele mai puternice echipe din Cupa sunt Steaua Rapid Dinamo Urziceni . Parerea mea cele care o sa ramana in Optimi .

Steaua va pati cum pateste intotdeauna ,va iesi printre primele din Cupa,nu cred ca au prins in ultimi 5 ani,Semifinale,sau macar Sferturi in Cupa

Anu asta va fi o revelatie si va castiga o echipa din provincie,din nou, ori Otelul,ori Vaslui,ori Timisoara,din astea 3.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cele mai puternice echipe din Cupa sunt Steaua Rapid Dinamo Urziceni . Parerea mea cele care o sa ramana in Optimi .

 

 

Hmmm :rocket: Ce sa zik Urziceni nu e chiar asa buna au plecat multi jucatori..Nu ai vazut ce scor si'a luat...

 

 

Eu sunt Rapidist de cand ma stiu si tin cu Rapid..acuma depinde de fiecare..Cum a sps si cel de mai sus Rapid,Steaua,Dinamo, Urziceni nu prea...Mai degraba FC.Vaslui si Timisoara..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...