Jump to content

Photo
- - - - -

Propunere

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 Spartacus

Spartacus

Hug death

• VIP
  • 417 posts
  • Time Online: 12h 45m 53s

Posted 08 January 2009 - 09:16 PM

As avea o propunere in legatura cu gang-urile si mafiile dp serverul nostru :

Eu mam gandit ca nu prea e bine ce se intampla adica Bloods ataca Ykz si Crips ataca Lcn :X
Sa fie totusi gang-urile intre ele si mafiile intre ele, inteleg si faptul ca lcn este unit cu bloods si crips cu Ykz dar gang-urile sa ajute mafiile sau invers doar cand este un " mare razboi " nu ca eu sunt bloods vad un ykz >:) il omor NU sau invers crips pe lcn totusi sa fie o diferenta
crips V bloods
lcn V ykz

Ar fi totusi mai... bine intr-un fel asa ca astept parerile Adminilor ~!~ ar fii destul de buna idee cred eu...

#2 woody

woody

Active Member

• Members
  • PipPipPip
  • 231 posts
  • Time Online: 2d 4h 1m 27s

Posted 08 January 2009 - 09:45 PM

oricum se ataca ei intre ei asa aiurea fara motiv deci pro

#3 BenQ

BenQ

Member

• Members
  • PipPip
  • 171 posts
  • Time Online: 36s

Posted 08 January 2009 - 09:48 PM

Rare esti culmea eu sunt NORMAL ca PRO.Se ataca intre ele doar daca au o problema+ ca am mai discutat asta de multe ori in "CAMPANIE ANTI-DM" si in "O POVESTE ADEVARATA"...Ideea ta e buna,dar a mai fost discutata si uite ca tot nu s'a luat atitudine...asa ca

#4 silviuuu1

silviuuu1

Joiner

• Banned
  • Pip
  • 82 posts
  • :

Posted 08 January 2009 - 10:20 PM

PRO ai dreptate dar nu prea ai cu cine ..

#5 PoWneR

PoWneR

Greetings from PoWneR | RETIRED

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • Time Online: 4d 13h 57m 27s

Posted 08 January 2009 - 10:24 PM

leaderii sunt de vina aici pentru ca nu stiu sa organizeze mafia/gang-ul.

sau nu stiu ce e aia alianta si rival / dusman

Singurii cu care te duelezi sunt rivalii tai . yakuza-lcn,bloods-crips. doar cu astia te urasti de moarte si ii ataci.

aliantele sunt altceva ...cu aliantele faci afaceri ...sau ceri ajutorul la un war de exemplu.

exemplu : daca yakuza are probleme cu lcn ...leaderul poate cere ajutorul aliantei...

nu este normal ca de exemplu mebrii ykz sa omoare bloods care sunt dusmanii gang-ului crips ( crips fiind aliati cu ykz)

nu stiu daca m-ati inteles ? cheia este la leaderi ... dar daca un lcn omoara crips sau un ykz omoara bloods se considera cam dm aiurea

#6 BenQ

BenQ

Member

• Members
  • PipPip
  • 171 posts
  • Time Online: 36s

Posted 08 January 2009 - 10:42 PM

Da Powner ai cea mai mare dreptate deasta mam gandit sa "give up my cop's career" si sa organizez odata ptr totdeauna Crips.Dar nici ca ma mai mut >:)

Free JavaScript fromĀ 
Rainbow Arch