Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sweet Johnson

Propunere

6 posts in this topic

As avea o propunere in legatura cu gang-urile si mafiile dp serverul nostru :

Eu mam gandit ca nu prea e bine ce se intampla adica Bloods ataca Ykz si Crips ataca Lcn :X

Sa fie totusi gang-urile intre ele si mafiile intre ele, inteleg si faptul ca lcn este unit cu bloods si crips cu Ykz dar gang-urile sa ajute mafiile sau invers doar cand este un " mare razboi " nu ca eu sunt bloods vad un ykz >:) il omor NU sau invers crips pe lcn totusi sa fie o diferenta

crips V bloods

lcn V ykz

Ar fi totusi mai... bine intr-un fel asa ca astept parerile Adminilor ~!~ ar fii destul de buna idee cred eu...

oricum se ataca ei intre ei asa aiurea fara motiv deci pro

Rare esti culmea eu sunt NORMAL ca PRO.Se ataca intre ele doar daca au o problema+ ca am mai discutat asta de multe ori in "CAMPANIE ANTI-DM" si in "O POVESTE ADEVARATA"...Ideea ta e buna,dar a mai fost discutata si uite ca tot nu s'a luat atitudine...asa ca

leaderii sunt de vina aici pentru ca nu stiu sa organizeze mafia/gang-ul.

sau nu stiu ce e aia alianta si rival / dusman

Singurii cu care te duelezi sunt rivalii tai . yakuza-lcn,bloods-crips. doar cu astia te urasti de moarte si ii ataci.

aliantele sunt altceva ...cu aliantele faci afaceri ...sau ceri ajutorul la un war de exemplu.

exemplu : daca yakuza are probleme cu lcn ...leaderul poate cere ajutorul aliantei...

nu este normal ca de exemplu mebrii ykz sa omoare bloods care sunt dusmanii gang-ului crips ( crips fiind aliati cu ykz)

nu stiu daca m-ati inteles ? cheia este la leaderi ... dar daca un lcn omoara crips sau un ykz omoara bloods se considera cam dm aiurea

Da Powner ai cea mai mare dreptate deasta mam gandit sa "give up my cop's career" si sa organizez odata ptr totdeauna Crips.Dar nici ca ma mai mut >:)

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.