Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - We Love eGaming

Recommended Posts

tare gg :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul bravo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmul , tine-o tot asa :))

 

PS: Cum se numeste piesa aia de la minutul 1:03 =)) O caut demult

Share this post


Link to post
Share on other sites
Frumos filmul , tine-o tot asa :))

 

PS: Cum se numeste piesa aia cand o bagi cand apar eGaming Staff ?minutul 1:03 =)):O O caut de mult

 

Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Le ai Stefane . Un film foarte frumos . Tine-o tot asa !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place la film ca face referire mai mult la comunitate si colectiv, ci nu prezinta neaparat o actiune din joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da foarte frumos...chiar imi place nota 10 /:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sonorizare / Regizare -> 10 !

 

Gj Stefane ! Tine'o tot asa !!! :)):X

 

P:S. Thx de ban pe test sever :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos filmul! Gj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos.

 

 

Nota 10 +

Share this post


Link to post
Share on other sites
Mno , chiar ca o fost BLAT la event.

Imi amintesc ca tipa Litz la mine , ca sa nu facem Blat , dar a trebuit sa ii explic ca nu aveam bani si a trebuit sa facem BLAT si sa il punem pe Dinamo_Stefan winner , chiar daca el nici nu participa defapt.

 

Frumoase momente.

Castigator "oficial" a fost Dinamo_Stefan , insa a primit premiu si un player care nu a facut parte din film (Nu mai tin minte care,erau foarte multi p'acolo). Nu mi se pare corect sa inseli niste persoane care te ajuta sa faci ceva bun, asa ca am acordat inca un premiu unui player care am considerat eu ca a depus efort sa faca o masina cat mai frumoasa pentru event si in acelasi timp pentru film. Eh , ce-a fost a fost. Dupa cum se pare a fost un succes :)) .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Castigator "oficial" a fost Dinamo_Stefan , insa a primit premiu si un player care nu a facut parte din film (Nu mai tin minte care,erau foarte multi p'acolo). Nu mi se pare corect sa inseli niste persoane care te ajuta sa faci ceva bun, asa ca am acordat inca un premiu unui player care am considerat eu ca a depus efort sa faca o masina cat mai frumoasa pentru event si in acelasi timp pentru film. Eh , ce-a fost a fost. Dupa cum se pare a fost un succes :fuck: .

 

:budy::( esti prea cinstit litz :)) si a castigat pe merit dinamo,ca a adus vreo 2 3 masini frumoase ,dar daca ii chemam fara premiu cu masinile tunate ca sa filmam nu venea nimeni :fuck: deci mai bine facem event :shutup: si castiga cine merita adica dinamo :fuck:

 

 

PS: parca toti au primit cate 25k :fuck:)ca au participat nu doar 1 membru :retard:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum toti va expuneti pareriile, o voi expune si eu :)).

M-a impresionat acest film pana la corason. Ai ales melodiile si timpul potrivt pentru a le da Play.

Ai depus un mare efort pentru a iesi totul cum trebuie. I-mi place scrisul si stilul cum apare.

 

O singura intrebare minuscula.. Xanto dece nu apare la Admins Team ?! :fuck:

Share this post


Link to post
Share on other sites
Cum toti va expuneti pareriile, o voi expune si eu :)).

M-a impresionat acest film pana la corason. Ai ales melodiile si timpul potrivt pentru a le da Play.

Ai depus un mare efort pentru a iesi totul cum trebuie. I-mi place scrisul si stilul cum apare.

 

O singura intrebare minuscula.. Xanto dece nu apare la Admins Team ?! :shutup:

 

L-am omis :( ... din greseala, din neatentie, cand mi-am dat seama era prea tarziu... Da' sunt sigur ca nu se supara :fuck:

 

Oricum la urmatoarea aniversare a serverului cine stie cati vor mai fi in acele liste eGaming Staff / Helpers Team / Leaders Team, cu siguranta multi vor trece la VIP :fuck:

 

Asa ca, la anu' si nu numai, pe 24 August o sa ne aducem aminte de playerii din 2010 :budy: Urmariti cu atentie filmariile de la scena, multi o sa va vedeti pe acolo (Care ati fost On atunci) insa pana la urma toti facem parte din aceeasi comunitate si pentru mine unu n-a contat niciodata ca X e Clown level 4 si X e level 50 cu Helper / Admis etc

 

Toti suntem simplii playeri si pana la urma ce conteaza e sa ne distram cat mai mult, in fond pentru asta e facut acest joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Editat frumos eram si pe acolo =)) =))

 

LE: Da-ne si noua o lista de melodii, unele sunt chiar belea si nu cred ca esti asa zgarcit sa nu ne impartasesti si noua playlist-ul filmuletului. =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Editat frumos eram si pe acolo :))=))

 

LE: Da-ne si noua o lista de melodii, unele sunt chiar belea si nu cred ca esti asa zgarcit sa nu ne impartasesti si noua playlist-ul filmuletului. :O

 

"So", in ordine "cronologica":

 

(00:00 - 00:15) > Skizzo Skillz feat. Grasu XXL - Gandul poate ucide

 

(00:15 - 00:51) > Celine Dion - My Heart Will Go On

 

(00:51 - 01:00) > Unguru' Balan - La multi ani

 

(01:00 - 02:26) > Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta

 

(02:26 - 06:35) > Lauryn feat. Sunrise Inc - Gypsy queen

 

(06:35 - 07:29) > B.o.B - Airplanes (Feat. Hayley Williams of Paramore)

 

(07:29 - 10:48) > Sound System - Dreamscape

Share this post


Link to post
Share on other sites
"So", in ordine "cronologica":

 

(00:00 - 00:15) > Skizzo Skillz feat. Grasu XXL - Gandul poate ucide

 

(00:15 - 00:51) > Celine Dion - My Heart Will Go On

 

(00:51 - 01:00) > Unguru' Balan - La multi ani

 

(01:00 - 02:26) > Flo Rida - Club Can't Handle Me ft. David Guetta

 

(02:26 - 06:35) > Lauryn feat. Sunrise Inc - Gypsy queen

 

(06:35 - 07:29) > B.o.B - Airplanes (Feat. Hayley Williams of Paramore)

 

(07:29 - 10:48) > Sound System - Dreamscape

 

 

multumim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mama ce era acolo la aniversare

 

Peste 200 de playeri...

 

Dusmanu' timestamp='1285582972' post='544224']

Felicitari, foarte frumos, unul dintre cele mai frumoase filme de pe aici. Filmul asta va aduce multe amintiri peste 1-2 ani. Si cred ca toti s-au uitat pana la sfarsit. Nu e plictisitor. Muzica buna, fete frumoase, baieti frumosi, inghetaturi...

 

Uite ca a trecut deja un an...

 

Eh , Sabzaky actor principal pe acolo , pe cand eram si Lider la Taxi , distractie ...

Foarte frumos filmuletul , sunt sigur ca peste 1 an , v-a depana amintiri frumoase , gen cand eram pe Titanic si cantam , stiti voi ...

 

Nota 10.

 

Remember "Taxi Gang"...

 

Felicitari, un film cu amintiri foarte frumoase ce sigur isi va lasa amprenta peste "generatii"

 

Amintiri...

 

Se pare ca a meritat sa ma chinui putin sa ii mobilizez pentru "cheful" de la Jizzy, chiar ti-a iesit ceva frumos. Felicitari!

 

Remember Litz

 

Frumos film dinamo chiar ma intrebam cand il vei posta :spam: , imi amintesc cat am stat sa filmam X( sau cand am facut eventul tuning eu u litz sabzaky care l-ai castigat tu

 

Eh, noi sa fim sanatosi...

 

Bestial filmuletul, l-am vazut pe tot si mi s-a parut extraordinar :spam: Buna treaba Dinamo :spam:

 

Sincer m-a speriat inceputul, faza cu titanic :|

 

Remember RaDuLeScU...

 

L-am omis :( ... din greseala, din neatentie, cand mi-am dat seama era prea tarziu... Da' sunt sigur ca nu se supara :fuck:

 

Oricum la urmatoarea aniversare a serverului cine stie cati vor mai fi in acele liste eGaming Staff / Helpers Team / Leaders Team, cu siguranta multi vor trece la VIP :fuck:

 

Asa ca, la anu' si nu numai, pe 24 August o sa ne aducem aminte de playerii din 2010 :budy: Urmariti cu atentie filmariile de la scena, multi o sa va vedeti pe acolo (Care ati fost On atunci) insa pana la urma toti facem parte din aceeasi comunitate si pentru mine unu n-a contat niciodata ca X e Clown level 4 si X e level 50 cu Helper / Admis etc

 

Toti suntem simplii playeri si pana la urma ce conteaza e sa ne distram cat mai mult, in fond pentru asta e facut acest joc.

 

E si uita-ne ajunsi in 2011... dupa cum spuneam anu' trecut multe se vor schimba si asa a si fost. Daca va uitati la listele de admini, helperi, leaderi din video (din 2010) o sa vedeti ca multi dintre ei nici nu mai joaca SA:MP.

 

Eu nu vreau decat sa urez "La multi ani"! atat server-ului de SA:MP cat si Comunitatii eGaming.

Distractie placuta alaturi de prieteni si la anu' care vine o sa fie si mai bine...

 

PS: Ma simt de parc-ar fi revelionu'.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos , mi-a placut video | LMA eGaming

 

 

 

Felicitari Stefan ptr video

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce vremuri:x As vrea sa dau timpul inapoi macar pentru o zi :D Sharp , OverLord , si multi altii :X Bravo Stefan.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...