Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

BenQ

Mount and Blade

Recommended Posts

In primul rand multumesc celor care au citit acest topic cand totusi au vazut de cine e scris.Apoi multumesc lui Powner ca nu mi'a dat closed dupa 2 minute.

 

Acum sa va zic despre joc:

 

Este un joc RPG in care tu esti un simplu om care ajungi prin bani sa'ti "cumperi" (angajezi) oameni sau mercenari care sa lupte alaturi de tine.Are o grafica pe care a luat nota 9.8 .Bani se fac foarte greu trebuie sa gandesti, ori ataci grupuri de banditi/talhar ori Looteri care sunt destul de greu de omorat.ori cumperi anumite materiale( fluor, sare,vin ,bere,lemn,fier etc.) dintr'un oras si le vinzi in altul.Dupa batalii daca le castigi le iei toate lucrurile de pe aia invinsi (haine palarii,sabii,mancare,cai).Dupa capturare mergeti daca vreti si vindeti ce vreti,avand un inventory foarte mare.Dupa ce va faceti un "Party"(party=armata prorpie) o tot upgradati.Dupa cresterea in level va puteti upgrada si armnata cu scuturi mai bune/cai mai buni/arcasi/armuri mai bune si tot asa.Atentie!Nu luptati cu toata armata ci doar voi ca in Counter doar voi si comandati armata.

 

Este foarte realist din punct de vedere al atacurilor (*De exemplu cand ii dai o sageata in adversar daca te apropii de cadavrul lui dupa ce moare sau daca te apropii de el chiar si cand e in viata i se vede sageata infipta in el*Alt exemplu: Se vede fiecare taietura lasata pe corp si fiecare pata de sange).

 

Daca vreti sa'l downloadati De aici ,dar aveti grija sa luati varianta de 381 megabiti,care este cea completa.Apoi cautati crack pe googlr sau alte siteuri cunoscute de voi.

 

 

Cateva poze:

 

002bn2.jpg

024is4.jpg

029db9.jpg

 

 

PS: cei cu verde ca nume sunt defapt "armata cumparata" de voi.Numele reprezinta atributia lui(arcas/infanterie/calaret)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare frumos...Am sa il incerc..GG frate!

Share this post


Link to post
Share on other sites

imi place...o sa vad ce va fi de el, cand il voi lua :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hmm, looks good. Sper sa nu necesita resurse gen GTA 4 :P

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, looks good. Sper sa nu necesita resurse gen GTA 4 :)

 

La ce grafica apare in poza, nu cred ca cere mai mult ca GTA SA :D

 

Frumos jocu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cere resurse de GTA lV ai sa vezi de ce are grafica prea misto ai sa vezi in joc crack nu se gaseste am sa va dau unul facut de mine (jocu e DEMO initial si cu crack il transformi).Apoi luativa Battlesize changeru si o sa vedeti cum o sa fie ca cu greu va rezista calc.Am sa pun de link de unde sal luati

Share this post


Link to post
Share on other sites

System:

Windows 98/2000/ME/XP/Vista, Pentium IV 1.4 GHz or equivalent

RAM:512 MB

Video Memory:64 MB

Hard Drive Space:700 MB

 

nu prea cere cine stie ce...si e si frumos..ii dadui acu drumu sa il downloadez:X

Share this post


Link to post
Share on other sites

misto jocul =)):X pacat ca am laptop varza si nu cred ca o sa-mi mearga... :D

 

 

edit: imi plac genurile astea de jocuri :X:D=))

Share this post


Link to post
Share on other sites

L`am tras, dar grafica lasa de dorit. Si totusi, am pus tot la HIGH

Share this post


Link to post
Share on other sites

watch?v=uTUVfmE2ViQ



Lam downloadat
Frumos :D
Dar nu e de genu meu :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

BenQ , scuze de dublu topic , am cautat crackuri pe google pt M&B si nu gasesc .. :) , ai putea sa imi trimiti si mie pe mess (ID : andrei_micu_piticu ) daca nu te superi , observ ca nici in joc nu esti , in ca o data , scuze de dublu topic!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joc si eu acest joc acuma e frumos dar nu inteleg cum sa fac multi bani si cum sami antrenez soldatii ca sai upgradez

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare interesant...o sa il downloadez.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Hmm, looks good. Sper sa nu necesita resurse gen GTA 4 :))

 

gta 4 il am merge perfect :))

 

si app de jocu asta. imi place acest gen de joc. o sa`l iau =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

echiar e interesant jocul si imi place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Interesant..

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...