Sign in to follow this  
TeASeR

Discutii Battles 2vs2

205 posts in this topic

Aici puteti posta orice discutie / comentariu / intrebare legat(a) de Battles 2vs2.

Reguli :

Sa aveti un limbaj decent.

Fara OFF-topic.

Fara spam.

Edited by Legolas
update
  • Like 1

Un model de inscriere ,un regulament ... ?

Edited by UnycatuL

Cu putina rabdare , rezolvam si asta imediat.

• Like 1

Cu putina rabdare , rezolvam si asta imediat.

O alta intrebare

EX: Eu impreuna cu Lego ne inscriem,iar atunci cand purtam un battle cu o alta echipa noi participam cu o poza amandoi sau cu o poza de fiecare?

@ Raspunsul ar putea fi : fiecare cu cate o lucrare ,ca la si alte jocuri dar ar fi si o oportunitate ca echipa sa aiba o poza

Edited by UnycatuL

O alta intrebare

EX: Eu impreuna cu Lego ne inscriem,iar atunci cand purtam un battle cu o alta echipa noi participam cu o poza amandoi sau cu o poza de fiecare?

Collab = poza facuta de 2 oameni.Deci Amandoi contribuiti la o semnatura pe care sa o puneti in battle.

Am sa va rog sa asteptati si sa nu postati aiurea pe la diferite sectiuni din subforumul "battles 2v2" pentru ca momentan nu avem acces aici. :-w

• Like 1

Da se pare ca trebuie sa ma bat cu whitey ca proper mie cam greu sa cred ca va face cv.

Putem alege orice tema pentru collab`urile noastre, noi?

Da ...este free.

• Like 1

Sper ca nu se accepta si creatii vechi

nu

o intrebare,cel care castiga merge mai departe sau cum ?

o intrebare,cel care castiga merge mai departe sau cum ?

normal asa ar trebui.

La desfasurare battles ai tot ce iti trebuie ca sa intelegi. da , echipa castigatore merge in semi-finala/finala.

Da se pare ca trebuie sa ma bat cu whitey ca proper mie cam greu sa cred ca va face cv.

Ce glume de cacat avem in noi, sper sa nu lucrezi cum faci tu deobicei ( RIP ).

Ce glume de cacat avem in noi, sper sa nu lucrezi cum faci tu deobicei ( RIP ).

Masoara-ti vorbele ca zbori.

Masoara-ti vorbele ca zbori.

Imi masor vorbele stai linistit, dar el a inceput primu, si fara amenintari.

Nu exista o tema pe care sa lucram sau lucram la liber ? =))

Proper logic ca fac rip asta e si ideia si cum a zis pretenu teaser ai grije la limbaji ca poate te bag spre 2011 si nu e o amenintare e un advertisment.Si oricum imi dau seama ca whitey nu pune pe unu ca tine sa lucreze in collab cu el pt ca ii strici creatia =)).

Proper logic ca fac rip asta e si ideia si cum a zis pretenu teaser ai grije la limbaji ca poate te bag spre 2011 si nu e o amenintare e un advertisment.Si oricum imi dau seama ca whitey nu pune pe unu ca tine sa lucreze in collab cu el pt ca ii strici creatia =)).

Ii stric creatia? Esti jalnic, daca ii "stric" creatia, dece a acceptat sa faca echipa cu mine cand putea face echipa cu alt designer? In al 2-lea rand eu am ceva timp de cand am parasit comunitate oficial, lucrurile sau mai schimbat, vedem in battle, iar tu ai grija ca dai suspend aiurea ( lDaRkAnGeL - suspend 1 an ca te-am facut ripper, jalnic nu? da timpu in urma cu 1 an, atunci sa vazut valoarea ta ).

Discutii despre Battle-uri ..fara off-topic.

Ii stric creatia? Esti jalnic, daca ii "stric" creatia, dece a acceptat sa faca echipa cu mine cand putea face echipa cu alt designer? In al 2-lea rand eu am ceva timp de cand am parasit comunitate oficial, lucrurile sau mai schimbat, vedem in battle, iar tu ai grija ca dai suspend aiurea ( lDaRkAnGeL - suspend 1 an ca te-am facut ripper, jalnic nu? da timpu in urma cu 1 an, atunci sa vazut valoarea ta ).

Esti rugat sa nu mai faci OFF-TOPIC. Acest Topic a fost facut special pentru discutii strict legate de evenimentul Battles 2vs2,alte lucruri nu ne intereseaza,ai acces la alte cai libere de comunicare cum ar fi Private Message,Skype etc., pe care le poti folosi cand vrei si cu cine vrei. De asemenea te rugam sa nu se mai repete limbajul pe care l-ai avut mai devreme,in caz contrar vom lua masuri.

Propere dupa cum am zis esti sadic si da nu eu ti-am dat suspendu "1 an" asistent l-a dat. Si nu mai suferi atat ca ma doare undeva de parerea ta despre mine sau ce zici tu la adresa mea.

kenjiA&RaulittO face-ti si voi lucrarea aia?

Din gandirea mea logica si foarte "ganditoare" mentionez ca,cei care nu se prezinta cu,creatiile pana la termenul limita(1 saptamana) pierd automat lupta.

Se pare ca preliminariile sau terminat urmeaza semifinalele :)).

Au inceput semi-finalele :))

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.