Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Assassin's Creed: Brotherhood

Recommended Posts

Assassin's Creed: Brotherhood

 

165.jpeg

 

Assassin's Creed: Brotherhood este titlul urmatorului joc din seria Assassin's Creed, informatia fiind dezvaluita de Kotaku prin scurgerea unor informa.tii referitoare la box-art-ul realizat pentru retailer-ul american Gamestop.

 

Assassin's Creed: Brotherhood va fi disponibil pentru PC, Xbox 360 si PlayStation 3 si va fi lansat in toamna anului 2010.

 

Personajul principal al jocului va fi tot Ezio, actiunea urmand sa aibe loc la cativa ani dupa evenimentele din Assassin's Creed 2. Ajuns un master assassin, Ezio va calatori la Roma pentru a lovi ordinul Templierilor in inima sa. Ezio nu va fi singur in razboiul sau, fiind insotit de un grup, denumit fratie (de unde si numele: Assassin's Creed: Brotherhood).

 

watch?v=4ywCqkgO2lM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu apare in toamna, ci apare peste 2 zile.

Nu mai am rabdare, Assassin's Creed I si II sunt jocurile mele preferate. Mi-a placut la nebunie seria, si abia astept sa joc si Brotherhood.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La fel ca si Pushki si eu am terminat primele doua jocuri si de abea astept si cel de-al treilea pt ca-s foarte curios sa vad ce mai apare nou, in afara de "surprizele" ce ne sunt prezentate in descriere.

Share this post


Link to post
Share on other sites

whatafac? lol?! Serios ? Vorbiti serios ?! Whatafac :*

Peste 2 zile apare? Eu stiam ceva ca se amana pana in 2011 cam asa. Sau tu te referi pe xbox?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe PC apare doar in 2011

Release date(s) PlayStation 3, Xbox 360:

NA November 16, 2010[5]

AUS November 18, 2010

EU November 19, 2010

Microsoft Windows:

 

 

NA February 15, 2011[6]

EU February 11, 2011

AUS February 10, 2011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Of, teapa asta am luat-o si cu Assassin's Creed II : Pe unele site-uri scria ca si pe PC apare tot pe 16 nov, insa s-au adeverit cele cu 11 Feb 2011.

 

Eh, asta e, mai asteptam putin =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Merita asteptarea din plin. Dupa assassins creed II am asteptat dupa crack o luna de la release. =))

 

Abia astept sa-l joc. Din punctul meu de vedere are cel mai frumos game-story.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe trackere a aparut deja o versiune , dar ea e buna doar pentru Xbox-uri din 2005 - 2006 :bananadance: . Peste maxim 3 zile cred ca apare versiunea Liteon+, cea pe care o asteptam cu totii pt. Xbox. Abia astept sa il joc, din trailerele oficiale de la Ubisoft pare foarte frumos.

 

Ca poveste, pana acum mi s-a parut foarte interesanta, mai ales cea din primul joc al seriei . Ramane de vazut cum va fi si acesta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

O grafica foarte realista si un game-story extraordinar . Mi'a placut foarte mult Assasin Cred 1 si 2 mai ales . Deabia astept sa iasa versiunea pentru PC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul, dar asteptam sa apara si pe PC, pentru unii nu toti au xbox si PS.

Multumim de prezentare Radu_Toretto!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos jocul ,am auzit ca va fi ultimul joc marca Asasin Creds...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stie cineva, cand va aparea pe PC, mai exact?

Este MP si cred ca va fi foarte jucat dupa parerea mea.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Stie cineva, cand va aparea pe PC, mai exact?

Este MP si cred ca va fi foarte jucat dupa parerea mea.

 

Daca ai intra pe siteul official de la Ubisoft ai vedea ca apare in primul sfert al lui 2011 pt. PC.

 

Pe PC apare doar in 2011

Release date(s) PlayStation 3, Xbox 360:

NA November 16, 2010[5]

AUS November 18, 2010

EU November 19, 2010

Microsoft Windows:

 

 

NA February 15, 2011[6]

EU February 11, 2011

AUS February 10, 2011

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pacat ca nu am "avion" pentru asta.. tot la epave am ramas..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocu e frumos, grafica ,tot.E mult mai interesant acum ca nu mai esti singur, ai grupu tau, e mult mai misto.Pacat ca n-am placa video pt asa ceva!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul e bun dar iti trebuie si un pc dezvoltat ca sa il poti juca

Share this post


Link to post
Share on other sites

misto jocul l-am jucat trebe pc bun nu gluma :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma intorc in acest topic pentru a imi exprima toate sentimentele pentru acest joc dupa ce l-am terminat cu cateva zile in urma.

 

Este un joc genial. Pur si simplu am ramas uimit de tot ce se intampla in el. Totul dar absolut TOTUL reprezinta un intreg puzzle care te conduce la o multime de indicii. Cu cat cercetezi mai mult Roma si gasesti diferite locuri cu atat afli mai multe lucruri despre templieri, Subject 16 si despre cum poate fi salvata lumea in 2012 de la sfarsitul lumii. Finalul a fost absolut GENIAL. Implicarea personajelor politico-religioase precum Rodrigo Borgia (Pope Alexander VI), Cesare Borgia (fiul sau), zeitati precum Minerva si Juno (din mitologia greco-romana) dar si Adam si Eva, Adam fiind ascendentul lui Desmond Miles iar Eva fiind ascendenta unei fete din prezent care trebuie gasita de Desmond Miles a fost cireasa de pe tort. De la finalul jocului sunt o gramada de teorii cum ca Desmond va face un copil cu descendenta Evei iar acel copil va salva lumea, dar copilului ii ia 9 luni sa se nasca, iar totul se petrece in jurul lunii august, cu 4 luni inainte de decembrie deci nu poate fi adevarat. De asemenea o alta teorie este cea care spune ca Desmond Miles a murit in finalul jocului si ca in urmatorul joc din serie, cineva va gasi Animus-ul si va intra in memoriile lui Desmond Miles. Nu e nimic concret inca. Cert este ca urmatorul joc va fi probabil ultimul dar si cel mai bun si mai interesant din serie.

 

 

@ boy, nu ai cum sa joci jocul decat pe consola. Pe PC apare abia in februarie 2011 .

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...