Sign in to follow this  
Sweet Johnson

Cum sa atragem o fata

32 posts in this topic

După voi, care ar fi primii pași prin care să atragem o fată? , respectiv cum procedați voi?

Iii zic fa nebuno vrei sa faci sex 1 ora la viteza cu marius :))) glumeam.Poi parerea mea este atunci cand vrei sa atragi o fata prima data o scoti in oras la un suc bla bla bla si dupa restul vine de la sine. Sa moara gibilan asta e bagaboanta

Lol ce topicuri...

Fiecare are charm-ul lui, fiecare si-a dat seama deja cum poate sa faca o fata sa se topeasca langa el. Majoritatea se bazeaza pe aspectul fizic, daca ai unul placut si stii sa ti-l scoti in evidenta, e foarte usor sa ai majoritatea fetelor, in fine, fiecare trebuie sa isi descopere ce are el mai bun, iar acel "ceva" trebuie sa il exteriorizezi cat mai bine, iar apoi depinde de gusturile fetei, daca "va pica in plasa" sau nu.

Lol ce topicuri...

Fiecare are charm-ul lui, fiecare si-a dat seama deja cum poate sa faca o fata sa se topeasca langa el. Majoritatea se bazeaza pe aspectul fizic, daca ai unul placut si stii sa ti-l scoti in evidenta, e foarte usor sa ai majoritatea fetelor, in fine, fiecare trebuie sa isi descopere ce are el mai bun, iar acel "ceva" trebuie sa il exteriorizezi cat mai bine, iar apoi depinde de gusturile fetei, daca "va pica in plasa" sau nu.

+1 , trebuie sa sti pe ce parte te descurci tu cel mai bine..

Si cred ca pentru a atrage o fata, nu trebuie sa faci misto de ea..ca sa atragi o fata , trebuie sa intri putin in anturaju ei , sa descoperiti ca aveti lucruri comune, dupa o mica vrajeala ca toate fetele au slabiciunea lor,si dupa e ca si a ta :)) ...

Aaa...si tineti minte de la mine...fetelor le place sa fie mintite. Mintiti in limita realitatii, despre aproxmativ tot ce vreti, eu mint de obicei despre comportamentul meu cu fostele prietene, vrajeli, povesti...din filme...or sa puna botu repede, la mine cel putin, functioneaza.

Primii pasi cand o cunosti trebuie sa petreci un timp mai lung cu ea,sa o faci sa se simta bine,sa rada etc...Dupa care ceva romantic si ajungem la combinatie :)).Nota 10 me :))

Pure_ la ce te referi Lol ce topicuri... ce topicuri?

In rest, procedez cam cum zice si L1nkSh0t :*

M-am referit la faptul ca aceste lucruri se presupune ca ar trebui sa le stim deja. Oricum, se strang idei, iar cei mai neindemanatici se pot inspira de aici.

aici e vorba in general despre cum atragi tu o fata, ce metode ai.. nu neaparat pt cei care habar n-au ce-i aia fata sa nu zic altceva :*

Pe o fata o poti atrage numai daca ai un BMW , Portofelul FULL , daca nu ai aceste 2 obtiuni nu poti atrage o fata deoarece toate sunt ca Monica Columbeanu , imi este si scarba cand ii pronunt numele.

Pe o fata o poti atrage numai daca ai un BMW , Portofelul FULL , daca nu ai aceste 2 obtiuni nu poti atrage o fata deoarece toate sunt ca Monica Columbeanu , imi este si scarba cand ii pronunt numele.

Ma intreb cate ai avut tu, odata ce ti-ai facut ideea asta...

Chiar asa :( la fetele aproape de varsta la care sunt majore nu cred ca le trebuie asa ceva, cel putin fetele care le-am cunoscut eu, nu se bazau pe asta, probabil cand ai 20 de ani, dai si de fete d-astea. Nu stiu in ce masura spui tu asta, nu cred ca ai avut parte numai de fete de acest gen, cel putin pana in 18 ani, nu vad ca toate sa se bazeze pe asta si chiar si dupa, nu toate sunt asa :X

Daca vreti sa atrageti o fata, fiti originali, naturali si sa aveti grija ce scoateti pe gura. Fetelor nu le plac fakeri si nici prostii. Si apropo Pure, nu cred ca iubitei tale i-ar convenii sa fie mintita (asta in cazul in care ai una ) ...

Daca vreti sa atrageti o fata, fiti originali, naturali si sa aveti grija ce scoateti pe gura. Fetelor nu le plac fakeri si nici prostii. Si apropo Pure, nu cred ca iubitei tale i-ar convenii sa fie mintita (asta in cazul in care ai una ) ...

+1 Foarte adevarat ce spune dom` ValkiR. Sa fiti siguri ca daca o fata nu gaseste acel "ceva" in voi niciodata nu o s-o intereseze persoana ta, mai ales daca o minti si daca mai esti si prost. In general fetele din ziua de azi sunt atrase de tip inteligenti, si cand spun asta nu ma referi la tocilari, de tipi care stiu sa se descurce in orice situatie si nu in ultimul rand tipi langa care ele sa se simta in siguranta.

Fii tu insuti de cat sa stai cu ea si sa ii faci toate favorurile si sa te schimbi tu mai bine o lasi si o sa vina alta fata. Sunt destule.

Titlul topicului este "Cum atragem o fata", nicidecum "Cum esti intr-o relatie", eu m-am referit exclusiv la acest lucru. Si nu, nu am o prietena din mai multe motive.

Hmm , eu nu fac nimic o atrag din prima 8-| cum se uita la mine deja s-a si indragostit ... =)) glumeam

Stiu eu o inviti la un suc ... flori sa fi bine imbracat , sa ai mare grija ce spui .... sa fi un gentleman :X

Cu bani, masina si un suc la plic.

Edited by wRaiTh

Daca ai un Jeep sau o masina care valoreaza peste 20.000 Euro si sa mai ai si ceva in portofel , fata deja te iubeste .

Daca ai un Jeep sau o masina care valoreaza peste 20.000 Euro si sa mai ai si ceva in portofel , fata deja te iubeste .

Daca stam toti sa ne gandim asa nu cred ca vom avea o relatie stabila bazata pe Jeep'uri si masini scumpe,oricum in ziua de azi iti trebuie acest impuls de a atrage intr-un fel atentia unei fete care sa arate cat de cat bine.Singura problema e ca majoritatea tinerilor din ziua de azi de la bun inceput nu sunt sinceri incep sa bage din top si dupa ceva timp tot singuri se dau de gol..asta in cazul celor care se dau Zmardoi si iei nu stiu nici sa citeasca calumea,nu iti poti face o relatie aventuroasa chiar daca ai Jeep si nu ai cat de cat papagal,cu timpul veti ajunge la o concluzie si o sa luati treaba cu relatiile mai in serios.

Cum sa faci topic cu tema "cum atragem o fata" .. ?

Vai, unde s-a ajuns :) .. ne dam sfaturi despre cum sa atragem fetele.. =))

Flacailor ;)

Edited by Lil_Rap

Si crezi ca vei avea o relatie stabila fara masina si ceva cash ? Stai linistit , curvele astea din ziua de azi doar atat vad : bani/masina.

@ lil_rap virgin cu acnee pe fata , du-te si joaca-te in alta parte.

Edited by TeASeR

Incearca sa aflii cat mai multe despre ea , si sa tii minte , le plac detaliile.

@off...atat comentati,dar asta e un forum frate,nu v'ati saturat de jocuri?E bine ca s'a gasit cineva ca Sweet sa faca asa ceva pentru comunitatea asta.

Pai 1.Te imbraci tot timpul casto:>

2.Trebuie sa ii spui fetii sentimentele pe fata

3.Sa nu te dai mare ca ai mai avut prietene

4.Sa ii faci un cadou din luna in luna

5.Saruturi dese si repetate:>

6.Intalniri

7.Sa o prezinti prietenilor nu famili:)

Nu o spun ca un profesionist:)) Nu am avut multe prietene

Ii pui palosu' in mana si ii a ta.

P.S: Imi place topicu', felicitari celui care l-a creat. Idee mai tampita nu puteai gasi fratioare. Eu zic sa studiezi Lambada. Salut ! :)

Edited by Batranu

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.