Sign in to follow this  
Sweet Johnson

Cum sa atragem o fata

32 posts in this topic

Hmm , eu nu fac nimic o atrag din prima :noob: cum se uita la mine deja s-a si indragostit ... :)) glumeam

Stiu eu o inviti la un suc ... flori sa fi bine imbracat , sa ai mare grija ce spui .... sa fi un gentleman :(

Tu stii cum sa vorbesti ? :thankyou: tu o insulti/injuri din prima :> .

+ gentalmen ? :*))))) ceas , vorba vine .

ON: Sa-ti zici ca vrei sa o "tufi" si sigur se simte ea atrasa =)) .

Si crezi ca vei avea o relatie stabila fara masina si ceva cash ? Stai linistit , curvele astea din ziua de azi doar atat vad : bani/masina.

@ lil_rap virgin cu acnee pe fata , du-te si joaca-te in alta parte.

Te-ai cam simtit nu? :noob:

Vai de capul vostru, toata ziua stati intr-un joc :))..

Teaser, de cand nu ai mai vazut lumina zilei?

Cand ai avut ultima prietena? In clasa a 4-a? Adica anul trecut pentru tine? ..

Am mai auzit eu de "dependenti de tutun/bautura/droguri" dar de sa:mp niciodata, dar se pare ca sunteti din ce in ce mai multi :(..

Get a life looser !

Edited by Sweet Johnson
Warn up - disable 3h / off topic

Te-ai cam simtit nu? :noob:

Vai de capul vostru, toata ziua stati intr-un joc :))..

Teaser, de cand nu ai mai vazut lumina zilei?

Cand ai avut ultima prietena? In clasa a 4-a? Adica anul trecut pentru tine? ..

Am mai auzit eu de "dependenti de tutun/bautura/droguri" dar de sa:mp niciodata, dar se pare ca sunteti din ce in ce mai multi :(..

Get a life looser !

ON : Topicul asta a fost facut pentru cei mai mici (14,15 ani) care probabil nu au avut o prietena si vor sa agate una.Nu e facut sa va dati voi mari.

OFF : Lil rap : Te cred ca esti frustrat ca in Turnu Magurele nu prea sunt fete frumoase , decat d'alea cu pamant sub unghii.

Da crede-ma ca am avut mai multe prietene ca tine. Lumina zilei ? Prietene eu pe langa tine am si scoala am si servici spre deosebire de tine care nici scoala nu cred ca ai. De SA:MP m-am lasat de 4 luni.

Multa bafta. Ultimul meu reply aici.

Edited by TeASeR

Eu nu inteleg ce ati inteles voi din topicul asta,dar nu l-am facut pentru mine,daca eu l-am deschis nu inseamna asta,l-am facut asa ca tema de discutie la sectiunea dragoste si punct (.)

si poate chiar vorba unuia de mai sus, sfaturi pt mezinii comunitatii :noob: pt ca cei de 16 ani + nu cred ca n-au habar de asa ceva..

Edited by Sweet Johnson
up

Poi o sa iti spun parerea mea si cred ca o sa mearga destul de bine, rog desteptii sa se abtina din comentarii aiurea la adresa postului meu:

1. Te imbraci mereu frumos.

2. Treci pe la o sala cateva luni sa umflii muschii( asta atrage privirea oricarei femeie+ hainele vor sta mai bine pe tine daca ai un piept frumos si niste bicepsi si tricepsi aratosi)

3. Fii mereu ingrijit si curat

4. Sa mirosi frumos, alege un parfum potrivit

5. Fetelor le plac baietii care au un ten ingrijit

6. Fii foarte sensibil cu ea (intreab-o mereu daca are nevoie de ajutor)

7. Spune-i ca iti place de ea( fa-i putin cate putin complimente si ea va fi flatata)

Ar mai fii cateva treburi de spus, dar cam astea sunt cele mai importante. Sper ca am ajutat :D

Edited by BabuciuA001

Depinde ce fel de fete vrei sa agati. Daca te orientezi pe alea bune dar nebune tre' sa ai niste fite in tine, sa arati si tu cumva, sa ai imbracaminte asa mai funky, etc...v-ati prins voi.

Daca vrei sa agati fete mai simple, aici e mai usor. Unele is nebagate in seama si daca faci o remarca azi, una maine incep sa-i pedaleze hormonii. Nu e neaparat sa fii mare smecheras ca sa-i intri in gratii. Astea-s si mai usor de bagat in pat.

Acu hai sa privim din alt punct de vedere.

-Daca e colega de clasa, o inviti la tine acasa sa va faceti temele impreuna, daca ai niste bulan o si f*ti din prima.

-Daca e din alta clasa poti sa ii faci cateva complimente cand o vezi prin curte. Oricum, nu-i propui din prima s-o scoti in oras. Cu propunerea vii peste cateva zile, dar in acest timp ii dai de inteles ca o consideri simpatica.

-Daca e din alt liceu, intervine Yahoo Messenger. Faci rost de id-u ei, ii spui ca ai remarcat-o ptr simpatia ei si te-ai interesat de id-u ei si ti-ar face placere sa te poti intalni cu ea ca sa vorbiti mai multe live cum se spune...

ps: NU o intrebi "Vrei sa iesim impreuna?" ... ca nu esti la interogatoriu, ci ii dai de inteles ca ar fi fain sa te vezi cu ea, dar nu fi prea direct din prima.

si ar mai fi multe de spus da nu stau sa scriu toata ziua :D id-u meu e la profil ptr cine vrea, vorbesc si eu din "experienta", nu fac pe gigolo..

Pe o fata o cuceresti foarte usor , dupa modelul urmator:

Te duci la ea

O privesti adanca in ochi

Si ii stui direct:

- Ce bine arati :O:X:X , ai fost bolnava ?

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.