Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

allkohol

Galdiatus

Recommended Posts

un joc pe net, sunt part*one acolo pe server 2, mai joaca cineva :) ?

Nu am auzit de jocu asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si cu ce se mananca jocu acesta?? :) dane cateva detali despre el un link ceva

Share this post


Link to post
Share on other sites

pai treaba sta in felul urmator, la inceput esti un gladiator , trebuie sa mergi la taverna sa iti dea barmanul de lucru apoi te duci in excursii dai peste tot soiul de animale, castigi bani te antrenezi cu bani iei armura etc. cu cat cresti mai mare si mai puternic poti lupta in temnita, sunt o gramada de moduri in care te poti dezvolta, sunt jocuri de tipul acestuia ca de exemplu bitefight, tanoth si inca cateva care sunt foarte simple te lupti iei banii ii bagi in armura si atat... un link pentru serverul pe care sunt eu e urmatorul : s2.gladiatus.ro

Share this post


Link to post
Share on other sites

jocul e fain...am jucat si eu...dar m'am pliktisit la un moment dat

Share this post


Link to post
Share on other sites

pentru 100.000 $ aici va dau un cont pe gladiatus, level 21, intr-o breasla buna, prieteni la fel, fara dusmani, cont foarte puternic pentru levelul sau, sufar zilnic cam 10 atacuri din care 0 pierdute + trei sloturi pline cu mancare (mancarea o vindeti la piata si faceti o gramada de bani cu ea---> din ce am eu acolo faceti 100 mii gold ceea ce e enorm pentru levelul respectiv si va puteti dezvolta foarte usor... care vreti spuneti si facem targul

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gladiaoru`???:)nu lam incercat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ia cand ma vezi pe server /w ca vreau sa incerc si eo ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

nuj ce joc ii/POATE IL INCERC

Share this post


Link to post
Share on other sites
pai treaba sta in felul urmator, la inceput esti un gladiator , trebuie sa mergi la taverna sa iti dea barmanul de lucru apoi te duci in excursii dai peste tot soiul de animale, castigi bani te antrenezi cu bani iei armura etc. cu cat cresti mai mare si mai puternic poti lupta in temnita, sunt o gramada de moduri in care te poti dezvolta, sunt jocuri de tipul acestuia ca de exemplu bitefight, tanoth si inca cateva care sunt foarte simple te lupti iei banii ii bagi in armura si atat... un link pentru serverul pe care sunt eu e urmatorul : s2.gladiatus.ro

 

 

pentru 100.000 $ aici va dau un cont pe gladiatus, level 21, intr-o breasla buna, prieteni la fel, fara dusmani, cont foarte puternic pentru levelul sau, sufar zilnic cam 10 atacuri din care 0 pierdute + trei sloturi pline cu mancare (mancarea o vindeti la piata si faceti o gramada de bani cu ea---> din ce am eu acolo faceti 100 mii gold ceea ce e enorm pentru levelul respectiv si va puteti dezvolta foarte usor... care vreti spuneti si facem targul

 

 

Oh god, alt joc gen Bitefight ^^

 

Sper ca asta nu cere EURO pe telefon ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

cere si asta mesaje care costa destul de mult, dar faza e ca obiectele ce se pun pe tine si tot ce te inconjoara se pot licita o data la 6 ore cam asa cu gold si sunt mult mai bune decat daca ai cumpara din magazin cu rubine (rubinele se cumpara cu mesaje) !

 

benQ cu mine vorbeai de /w cand te vad online ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

as vrea sa vad si eu cum e joku' :-<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat Gladiatus timp de 1 luna.

Facusem level 14.

Momentan joc Travian pe RoX.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Toti imi dau mass cu contul lor pe Galdiatus.

Ca sa ma jefuiasca sa faca ei puncte :) .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am facut si eu lvl 9 la jocul asta dar m-am lasat

Share this post


Link to post
Share on other sites

nuj qm e k nici io nu am auzit e jocu asta :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

nu am auzit niciodata de jocu asta

Share this post


Link to post
Share on other sites
Nu am auzit de jocu asta

Nici eu.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...