Sign in to follow this  
Atlas

Portofoliu Atlas

439 posts in this topic

Trebuie sa recunosc ca-mi pare tare rau ca nu e intr-o forma mai larga, dar tin sa te felicit pentru cea mai buna lucrare a ta.

E sueprba, chiar daca e noir, e foarte draguta din toate punctele de vedere. Blendarea pe care-i acompianat-o cu renderu e destul de buna, fara remuscari, iar atmosfera se vede clar ca e ceva de la sine lucru care apreciez prin munca depusa, pentru ca te-ai lasat dus de imaginatie si ai amplificat in felul sau orientativ.

Felicitari, la cat mai multe de genu.

Edited by Danny

zabuza.png

terro.png - un update al unei lucrari mai vechi :-?

Vreau si eu focalu(renderu ) la cea cu zabuza si hacku! PLEASEZZZZZZZZZZZZZ

Frumoase lucari au tot ce le trebuie.Niste culori frumoase care dau bine la ochi.Luminozitatea e excelenta.Tin sa precizez ca a 2-a este mult mai frumoasa decat prima dar oricum felicitari te intreci pe tine insuti.Devi mai bun de la o zi la alta.Felicitari inca odata

Mistoace, parca un pic prea incarcate unele? Sunt cateva efecte (ce-i drept mai ascunse) care strica si care sunt in cantitate prea mare. In fine, "luminozitate excelenta" ce plm, ca asa zic toti!

P.S.: treci si pe la mine si nu lasa comentarii gen "naspa" :)) Lasa critici constructive betz'as.

Lucrezi foarte frumos !

blueman2q.png

blueman.png

Prima lucrare de genul asta, nu fiti duri :-s.

Edited by Katsuui

monsta2.png Edited by Katsuui

eifeltower.png Edited by Katsuui

M-am uitat la taote lucrarile tale si ce sa spun...."WoOoW" imi place foarte mult cum integrezi un "personaj" si culori placute...depth de nota 10 :X...ultima lucrare mi se pare prea deschisa la culoare oricum faci o treaba foarte buna ;)...

Salut Grave,frumoase lucrari :D.

Am o rugaminte,imi dai si mie poza originala de la semntura asta :D? --> http://img820.imageshack.us/i/lazygirl.png/

Sau daca vrei ,fa-mi o semnatura cu poza aia numai s-a scrie "TheGangsta" in loc de "scratch" .

Multumesc Anticipat.

Vertical semnatura e riping de pe devian art semnatura aluia e in toata splendoarea doar ca u ai pus un gradient,ps cand gasesc semnatura postata pe dA o aduc si aici.

Care vertical sig ? Zi-mi care dintre ele ca-ti dau psd + resursele ( care mi le mai aduc aminte ).

Ah, daca zici ca am facut rip inseamna ca a iesit bine semnatura ?

Edited by Katsuui

Ma grave stii ca nu am nimic cu tine mai ales eu zic de aia de ai postato tu la clasificare,am vazuto pe dA postata doar ca nu avea acel gradient albastru - alb , am cautato acum sa ti-o trimit pe pm dar nu mai dau de ea :-j in fine

Uite resursele, probabil astea's toate sau mai sunt cateva pe care le-am uitat :

http://img861.imageshack.us/img861/7034/65083260.jpg

http://img856.imageshack.us/img856/6281/37011843.png

http://img713.imageshack.us/img713/8273/anime2w.png

Renderul e dintr-un pack si nu cred ca sunt singurul care a folosit packu ala. Stiu ca nu ai nimic cu mine, dar e cam ciudat sa ma acuzi de rip :(.