Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

TraxeX

[CLOSED] Problema server CS.

12 posts in this topic

Mi-am facut si eu server de cs mod SuperHero , am facut tot , dar cand sa intru in el din CS imi zice : Your version do not match the server . Please Restart..

Daca ai mai jucat pe alte servere de SupeHero inainte, reinstaleaza CS deoarece s-ar putea sa ai anumite skin-uri / harti downloadate de pe alte servere care nu sunt compatibile cu cele de pe serverul tau.

Nu am mai jucat pe niciun sv superhero niciodata.

Serverul e protocol 47+48 ?

Clientul tau e 48?

Nu prea stiu ce protocol e , dar am instalat dproto si mai multe chestii pt protocol 47&48 ... dar vad ca niciun rezultat.

Deschide serverul, intra in consola si scrie meta list. Posteaza aici ce iti scrie, in

Acum nu mai imi intra in server :))

Imi apare loading , apare ecranul cu map players ip etc.. si dupaia mi se blocheaza si se inchide

Daca ajuta cu cv , am sv si client 47 si 48 , am incercat pe ambele si tot nu intra in sv

Nu ma ajuta. Am nevoie sa vad daca dproto chiar merge... Nu merge mereu

Pai atunci cum rezolv problema , ca mie nici numi mai intra in server ..? ce sa fac sa-mi intre , imi intra in loading , dupaia ecranu cu map player ip console etc.. dupaia imi dispare

Nu ai citit bine tutorialele, citestie mai cu atentie si ai sa vezi ca sunt niste patch-uri pe care trebuie sa le instalezi inainte de a intra in joc.

Auzi tu cu ce ai facut serveru cu Server Creator sau lai facut in Cs ? . Am avut si eu problema asta si era de la addons ! :-$

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.