Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Tenpenny

salut all

Recommended Posts

Ma numesc Vasile Florin

am lvl 1 sper sa ma primiti in societatea voastra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mda rar modest ca de obicei.Re fratele meu putine detalii dar suficiente.Sa sti ca dak vrei in mafie Crips e cea mai buna alegere/dar cere si sacrificii cum ar fi sa inveti sa tragi cu degle (daca nu stii deja). Cam atat in rest respekta frate regulile ca Powner e la tot pasul si ai grija cum vrei sa trisezi ca tot powner are grija de tn.Nu deskide topicuri pe forum ca da powner closed ptr ca nu au sens.A si ai grija la reply si udne dai reply sa nu iei warn(eventual uitete unde au postat mai multi sa vezi anumite exemple de care cum a luat warn).Cam atat fratioare succs in comunitatea noastra de ciudati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bun venit pe :sharp: ,distractie placuta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

:D to :sharp: . Sper sa te simti bine aici :X . Nu uita sa tragi un ochi >>> http://sharporizont.ro/forum/index.php?showtopic=6256 ^_^, Daca ai probleme nick meu este: George_Mihai

 

ps: Benq asta eu o numesc nesimtire ;)

 

Mda rar modest ca de obicei.Re fratele meu putine detalii dar suficiente.Sa sti ca dak vrei in mafie Crips e cea mai buna alegere/dar cere si sacrificii cum ar fi sa inveti sa tragi cu degle (daca nu stii deja). Cam atat in rest respekta frate regulile ca Powner e la tot pasul si ai grija cum vrei sa trisezi ca tot powner are grija de tn.Nu deskide topicuri pe forum ca da powner closed ptr ca nu au sens.A si ai grija la reply si udne dai reply sa nu iei warn(eventual uitete unde au postat mai multi sa vezi anumite exemple de care cum a luat warn).Cam atat fratioare succs in comunitatea noastra de ciudati :))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...