Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Sweet Johnson

Despre moderatorii forumului

16 posts in this topic

Fiecare poate veni cu cate o parere despre fieare moderator in parte in cea ce-l priveste pe forum nu in afara forumului ca el are paru rosu sau mai stiu eu ce, insa in limita bunului simt sa nu trebuiasca sa recurgem la avertismente,suspend,etc.

ADMINISTRATORI:

amaz1ng:

XanTo:

aSisTeNt:

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai:

Andrei:

Pushki:

MODERATORI:

RedDisciple:

Sweet Johnson:

Skater:

Cryme:

Nemesis:

Rooney:

Kawasaki:

GRAFICIENI:

Whitey:

Teaser:

sTop:

Osiris:

NezuR:

LOLD =D:

Eccor:

Danny:

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto:

RazvanL:

RaduReleu:

quZt:

Robert212:

MODERATORI CS:

ReDD:

ADMINI CS:

AdYtzA:

Al3xandru:

Alexinho:

bEbELinhO:

ChIhaIa:

deW.com:

Dj_Maryo1993:

Eccor:

GhostRider:

gongeaaa:

Kawasaki:

maGeNN:

McR:

Mr.XeNNoN:

Nemesis:

Osiris:

oxxy:

Parks:

PrinTziSOr:

Puyuck:

Tutorial Writer:

Haligut:

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Cel ce a facut primul pas.

XanTo: Cel ce a dus pana in prezent fostul egaming, cel care se ocupa de partea mai grea a comunitatii si cel care ajuta cand e cazul.

aSisTeNt: Noul dictator, unul foarte bun care ne-a dovedit ca merita functia rosie, la fel un om de nota zece, pe care te poti baza.

PoWneR: Cel mai serios din staff, intr-un fel e bine asa cum este, insa s-ar putea sa fie putin mai.. deschis (respectiv mai vorbaret,mai glumet..)

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Este printre cei mai vechi globali, care se ocupa de forum cat si de sa-mp si nu ne dezamageste.

Andrei: Este la inceput, insa a dat dovada ca poate progresa usor, deoarece este cu capul pe umeri si in afara egaming-ului un om de nota zece.

Pushki: La fel ca andrei, si a ajutat egaming-ul foarte mult la mai multe categorii.

MODERATORI:

RedDisciple: Este sportivul virtual :X , se descurca nu bine, ci foarte bine la sectiunile sale, baiat linistit si isi vede de treaba.

RaduReleu: Nu prea m-am uitat la cum se descurca insa este la inceput, timpul isi va spune cuvantul :|

Robert212: Si el cu' stirile, este destul de activ pentru functia lui iar la fel ca la Radu, este inca la inceput.

Sweet Johnson: micutzuxxl

Skater: Nu stiu ce sa spun despre el, chiar nu cunosc aceasta persoana, n-am avut tangente cu el X(

GRAFICIENI:

Eleodor: Este profesor in grafica pentru comunitatea asta

Whitey: Are talent si cunostiinte destul incat sa ii calce pe urme profului' ^

Teaser: Se descurca,modereaza bine si creaza lucrari foarte frumoase, succes pe viitor!!

Blind: El este the first smine :-j are si el un talent ascuns pe acolo pe undeva.. cu timpul va ajunge din ce in ce mai sus.

L3mon: Nu ma pronunt (nu cunosc)

LOLD =D: Nu ma pronunt (nu cunosc)

Tutorial Writer:

Haligut: Este un baiat bun, nu prea am vazut recla###### la adresa lui, n-am decat sa ii urez succes.

In rest, atat staff-ului cat si userilor va urez SARBATORI FERICITE!!

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Nu-l cunosc prea bine dar din cate am auzit a facut multe la inceputurile comunitatii, pentru asta merita tot respectul.

XanTo: Baiat destept, munceste mult pentru aceasta comunitate si este unul dntre stalpii comunitatii.

aSisTeNt: Munceste mult pentru comunitate, e baiat bun dar parca prea apropiat de useri.

PoWneR: E bine ca inca a ramas in comunitate si ajuta cand are timp. Cel mai bun administrator pe care l-a avut eGaming.

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: E de gasca, glumet dar si corect. Cel mai vechi global, isi face treaba ca la carte.

Andrei: Capone...Il cunosc de curand insa l-am cunoscut destul de bine. Suntem de varste apropiate, imi place felul in care gandeste.

Pushki: Se implica in toate sectiunile si face o treaba foarte buna peste tot. De cand cu noua functie s-a schimbat in bine.

MODERATORI:

RedDisciple: Fiul meu...Nu prea le are el cu fotbalul, dar in rest e baiat bun :X

RaduReleu: Asta cine mai e?

Robert212: L-am cunoscut pe samp, in echipa Helpers. Este un baiat capabil, matur si cumsecade. Un om de baza pentru viitor.

Sweet Johnson: Nu-l cunosc foarte bine dar la sectiunea lui isi face treaba foarte bine, chiar daca nu e usor. Vine tot timpul cu subiecte interesante.

Skater: A muncit mult la moda. A luat o sectiune de la 0, a construit-o singur si a facut-o una dintre cele mai accesate sectiuni. Felicitari!

GRAFICIENI:

Eleodor: Cel mai bun graffer

Whitey: Expertul in FIFA08, un graffer foarte bun, dar si un baiat foarte de treaba.

Teaser: Se implica foarte mult in sectiunea de Grafica si design, face o treaba grozava acolo, isi merita functia pe deplin.

Blind: Un graffer talentat, imi place stilul lui.

L3mon: El este ceva mai nou dar vad ca-si face treaba. Eu unul am observat ca este talentat dinainte sa devina graffer si de aceea l-am rugat sa-mi faca si mie cateva lucrari. E baiat bun, atunci cand vrea.

LOLD =D: Un graffer bun, de viitor. Chiar daca este graffer isi face timp sa ajute pe toata lumea. Imi place ca tine la gluma :-j

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: Torpedo, forumistul. A fost mai inactiv in ultima perioada insa el face o treaba foarte buna atat in sectiunea de samp cat si in joc.

RazvanL: Unul dintre cei mai vechi admini SAMP, experimentat, corect si activ. Sper sa faca o treaba macar la fel de buna ca GTZ in Helpers. Poti vorbi absolut orice cu el...

GTZ: Daca n-ar consuma asa de mult alcool ar fii si mai bine :| Admin vechi si el, isi face treaba bine.

Stix: Fostul meu lider din LCN...Baiat simtit, care respecta si merita sa fie respectat.

Tornnado: Unul dintre cei mai activi admini, eram prieteni in trecut, dar din cauza unor neintelegeri ne-am cam "racit".

Radulescu: Radulescu?Mihaela Radulescu? X( User vechi, glumet dar si serios, dar in orice caz, baiat bun.

Quzt: Este un baiat bun, stie cum sa vorbeasca si mai ales cand sa vorbeasca. Sper sa faca treaba buna in continuare.

MODERATORI CS:

Lipsa

ADMINI CS:

AdYtzA: Nu-l cunosc asa bine.

Al3xandru: Nu-l cunosc asa bine.

Alexinho: L-am cunoscut in SAMP, mi-a fost lider in FBI. Pot zice ca este un baiat de treaba cu care te poti distra.

bEbELinhO: O tanara speranta...

ChIhaIa: Nu-l cunosc asa bine.

deW.com: Unul dintre primii mei prieteni de pe comunitate, nu voi uita niciodata timpul petrecut pe SAMP cu el si Dusmanu, doi prieteni buni.

Dj_Maryo1993: A facut multe in comunitate si vad ca inca se mai implica.

Eccor: Un jucator bun de FIFA si un baiat de treaba.

GhostRider: Membru vechi al comunitatii, unul dintre cei mai vechi membri ai Helpers Team si un baiat de gasca.

gongeaaa: Nu-l cunosc asa bine.

Kawasaki: E baiat bun, stie sa faca diferenta intre un joc si viata reala, ceea ce nu-i lucru putin.

maGeNN: Pe el poate ca-l cunosc cel mai bine. L-am avut membru in LCN circa 5 luni, a crescut mult de atunci. Un membru de mare viitor, pentru ca are un caracter frumos.

McR: Si el este un membru vechi, vad ca a renuntat la SAMP si s-a axat mai mult pe CS. Oricum, din ce l-am cunoscut este un baiat cumsecade.

Mr.XeNNoN: Sau Shadow, cum i se mai spune. E admin CS de cand ma stiu, ceea ce inseamna ca face treaba buna. Ca si caracter, e ireprosabil, un prieten de nadejde.

Nemesis: DJ-ul comunitatii! Baiat de treaba, are glumite bune.

Osiris: Nu-l cunosc asa bine.

oxxy: Se pricepe foarte bine in PhotoShop, dar se pare ca a cam renuntat sa mai lucreze. Baiat bun si el, te ajuta cand ai nevoie.

Parks: Si pe el il cunosc de ceva timp si pot sa zic ca imi este prieten. Este un baiat foarte de treaba si glumet.

PrinTziSOr: L-am cunoscut destul de bine, este un baiat in care poti avea incredere si alaturi de care poti sa te distrezi.

Puyuck: Nu-l cunosc asa bine.

Tutorial Writer:

Haligut: Si el este un user destul de vechi si un baiat foarte de treaba.

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Din cate am auzit este omul care a ajutat la ridicarea comunitatii.

XanTo: Foarte prietenos si muncitor ..stalpul comunitatii.

aSisTeNt: Sa dedica foarte mult acestei comunitati , merita respectul nostru.

PoWneR: E bine ca inca a ramas in comunitate si ajuta cand are timp.

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Un om cu mare caracter..te ajuta cand ai nevoie ..:)

Andrei: Capone...Asta e ala de vrea semnaturi si avatare de la mine :-w Un baiat de treaba , la locul lui.

Pushki: Se implica in toate sectiunile si face o treaba foarte buna peste tot.

MODERATORI:

RedDisciple: Nu Am avut mari tangente cu el ...dar se descurca bine in ceea ce face :)

RaduReleu : Smecheru asta face o treaba foarte buna la "Sport". Un foarte bun prieten.

Robert212: L-am cunoscut pe forum ...este un baiat foarte de treaba si bine crescut.

Sweet Johnson: pisi al meu isi face treaba foarte bine, chiar daca nu e usor.

Skater: Felicitari! Chiar imi place ce vad la "Moda" ..intru zilnic sa vad ce ai mai postat ..cred ca a demonstrat tuturor ca poate fi si un baiat muncitor ..nu cum il credeati voi.

GRAFICIENI:

Eleodor: Un pampalau.Fraierica al meu ..cel mai bun graffer ...care ma suna pe mine sau imi da mesaje cand e fumat de craciun cu textul "Paste Fericit". :O

Whitey: Expertul in FIFA08, un graffer foarte bun, ii cam sare tandara lui repede...dar e baiat bun.

Teaser: - Nu il cunosc.

Blind: Cam inactiv.

L3mon: Destul de activ avand in vedere ca e nou ..activ si precaut.

LOLD =D: La fel ca l3m0n

Lego : La fel ca LOLD =D

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: Torpedo, forumistul. A fost mai inactiv in ultima perioada insa el face o treaba foarte buna pe forum.

RazvanL: Unul dintre cei mai vechi admini SAMP.

GTZ: Un prieten vechi ...isi face treaba foarte bine.

Stix: Un baiat la locul lui , muncitor si bine crescut ..imi place cum se cumporta.

Tornnado: -

Radulescu: -

Quzt: -

MODERATORI CS:

Lipsa

ADMINI CS:

AdYtzA: Nu-l cunosc asa bine.

Al3xandru: Nu-l cunosc asa bine.

Alexinho: L-am cunoscut in SAMP. Pot zice ca este un baiat de treaba cu care te poti distra.

bEbELinhO: Nu-l cunosc asa bine.

ChIhaIa: Nu-l cunosc asa bine.

deW.com: Nu-l cunosc asa bine.

Dj_Maryo1993: Nu-l cunosc asa bine..

Eccor: Il cunosc de la grafica ...de treaba.

GhostRider: Nu-l cunosc asa bine.

gongeaaa: Nu-l cunosc asa bine.

Kawasaki: Nu-l cunosc asa bine.

maGeNN:Nu-l cunosc asa bine.

McR: Nu-l cunosc asa bine.

Mr.XeNNoN: O mare dezamagire ...nu te-as fi crezut in stare de asa ceva ...sa uiti de unde ai plecat ..in fine ..a da si e foarte fricos :)

Nemesis: DJ-ul comunitatii!

Osiris: Nu-l cunosc asa bine.

oxxy: Un mare RIP-er. Nu am ce comenta despre asemenea persoane.

Parks: Nu-l cunosc asa bine.

PrinTziSOr: Nu-l cunosc asa bine.

Puyuck: Nu-l cunosc asa bine.

Tutorial Writer:

Haligut: Nu-l cunosc asa bine.

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Presupun ca a facut multe pt comunitate .

XanTo: Harnic si intelegator.

aSisTeNt: Omul de baza al comunitati dupa mine , te ajuta oricand e nevoie .

PoWneR: Mai bine din cand in cand decat deloc . :cecaractere:

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Foarte de treaba , foarte priceput .

Andrei: Se pricepe la CS n-am ce zice .

Pushki: Ajuta destul de mult eG-ul .

MODERATORI:

RedDisciple: Bratone , stie ce face :cecaractere: .

RaduReleu: Peleu , se ocupa foarte mult , face o treaba buna.

Robert212: Foarte descurcaret , stie sa lucreze in domeniul lui si anume stiri .

Sweet Johnson: Face multe pt comunitate .

Skater: Le are cu moda :)).

Radu_Toretto: Se pricepe in gaming.

Cryme: Asta's eu :cecaractere: .

Nemesis: Media sectiunea lui .

Rooney: Isi merita pe deplin functia.

GRAFICIENI:

Eleodor: nu-l cunosc

Whitey: stie in ps

Teaser: e cam nab:D dar se pricepe

Blind: cam inactiv

L3mon: zeu in ps

Lego: e destul de bun da il strica fata

LOLD =D: lider SI , si graffer :cecaractere:

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: s-a lasat. ..

RazvanL: se implica la helperi

GTZ: admin lvl 2

Stix: uneori e cam dur

Tornnado: si admin si leader ..

Radulescu: & Quzt: cei 2 admini noi , care se pricep si se descurca .

MODERATORI CS:

ReDD: =))

ADMINI CS:

AdYtzA: -

Al3xandru: se implica la gungame

Alexinho: gungamer

bEbELinhO: -

ChIhaIa: dr

deW.com: gungamer

Dj_Maryo1993: dr

Eccor: joaca gungame

GhostRider: dr

gongeaaa: dr

Kawasaki: se tine de gungame

maGeNN: -

McR: -

Mr.XeNNoN: stie cs

Nemesis: dr

Osiris: se descurca

oxxy: cam nab da merge

Parks: gungamer

PrinTziSOr: cs

Puyuck: dr

Tutorial Writer:

Haligut: se ocupa de sectiunea lui

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Din cate am inteles totul a plecat de la el iar pentru asta iti multumim .

XanTo: Harnic, foarte inteligent si devotat.

aSisTeNt: Tatal nostru. =)) Merita pe deplin functia pe care o detine si consider ca isi face treaba foarte bine .

PoWneR: Ex-tatal nostru.

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Un membru matur, care isi merita cu desavarsire locul.

Andrei: Se pricepe la CS n-am ce zice si este de treaba.

Pushki: La inceput nu credeam ca va face fatza cu Globalul, dar se pare ca m-am inselat. Keep up the good work !

MODERATORI:

RedDisciple: Tace si face. Isi cam ia el bataie la FM dar merge..

RaduReleu: El isi ia bataie la FIFA. Un membru vechi al comunitatii care a demonstrat ca e capabil de multe lucruri.

Robert212: "Reporterul comunitatii". Face o treaba foarte buna in sectiunea lui si sper sa o tina tot asa.

Sweet Johnson: Are ideei bune, chiar daca dureaza mult pana le "coace"

Skater: De treaba, depinde cum te intelegi cu el si te poate ajuta in multe domenii.

Radu_Toretto: Sper sa faca in continuare si o treaba la fel de buna, mai ales ca acum este Moderator oficial.

Cryme: Sper ca are o cultura generala destul de bogata.

Nemesis: Nu stiuu d-astea! :cecaractere:

Rooney: Isi merita functia si sunt sigur ca va face o treaba buna.

GRAFICIENI:

Eleodor: Grafferul sef! Foarte talentat.

Whitey: Bunicel la FIFA dar mai bun in PS.

Teaser: Sper sa isi continue aceasta perioada de activitate in sectiune.

Blind: Inactiv

L3mon: Foarte de treaba si foarte saritor, ajuta pe oricine.

Lego: Imi place stilul lui de a lucra in PS si faptul ca stie cand sa se faca auzit.

LOLD =D: Si graffer si lider, prea multe pe capul lui. Glumesc, un membru devotat al comunitatii sa speram ca isi va face treaba asa cum trebuie si in continuare.

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: A renuntat, pacat, isi facea treaba bine.

RazvanL: Vesnicul lider si admin. Sper sa isi faca treaba la fel de bine ca si pana acum.

GTZ: Dupa parerea mea i-ar prinde bine putin mai multa activitate pe forum.

Stix: Il respecti te respecta. Chiar daca a mai calcat stramb, a demonstrat ca isi merita locul.

Tornnado: Un tip de treaba. Din cate vad se ocupa de factiune si de admin in aceelasi timp foarte bine.

Radulescu & Quzt: Prea devreme ca sa imi fac o parere. Oricum daca au fost alesi inseamna ca isi merita functia, si ambii demonstreaza asta din ce in ce mai mult.

MODERATORI CS:

Lipsa

ADMINI CS:

AdYtzA: Nu-l cunosc foarte bine.

Al3xandru: se implica la gungame

Alexinho: Colegul meu face o treaba buna.

bEbELinhO: Nu-l cunosc foarte bine.

ChIhaIa: Un nebun si ju######te

deW.com: Fost gungamer. Un tip de treaba si matur.

Dj_Maryo1993: Dupa parerea mea merita mai mult, dar cred ca el nu vrea.

Eccor: :))

GhostRider: Nu-l cunosc foarte bine.

gongeaaa: Alt nebun/a.

Kawasaki: Isi face treaba bine.

maGeNN: Activ, isi face treaba bine.

McR: Nu-l cunosc foarte bine.

Mr.XeNNoN: Isi face treaba bine, parca mai bine de cand nu mai e lider.

Nemesis: Nu stiuu :cecaractere:

Osiris: Nu-l cunosc foarte bine.

oxxy: Un mini-graffer ce a devenit admin cs.

Parks: Activ si cu simtul umorului.

PrinTziSOr: Nu-l cunosc foarte bine.

Puyuck: Nu-l cunosc foarte bine.

Tutorial Writer:

Haligut: Din cate am observat se ocupa de sectiunea lui.

ADMINISTRATORI:

amaz1ng:\

XanTo:\

aSisTeNt:\toti isi fac treaba si de'aia sunteti aici.

PoWneR:\

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai:Good boy ;d.

Andrei:The Best.

Pushki: =))

MODERATORI:

RedDisciple: A uitat si asta de unde a plecat

RaduReleu: NU ma pronunt

Robert212: Asta cine mai e?

Sweet Johnson: The best,again.

Skater: E in regula.

Radu_Toretto: Good boy

Cryme: asta la ce e moderator?doamne..

Nemesis: nu mai zic nimic.

Rooney: si atsa e moderatorm a?

GRAFICIENI:

Eleodor: Nimic de zis,isi face treaba cum trebuie

Whitey: La fel

Teaser: E cam tare'n gura da' isi face treaba

Blind: Si asta micu isi face treaba

L3mon: nu ma pronunt

Lego: - e in regula

LOLD =D: nu ma pronunt

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto-

RazvanL:-

GTZ: pilos

Stix: e ok.

Tornnado: la fel

Radulescu: sa zicem,ok

Quzt: nu ma pronunt

MODERATORI CS:

ReDD: ok !

ADMINI CS:

AdYtzA: cine ma?

Al3xandru: :| ?

Alexinho: il stiu de mult,isi face treaba bine,ala care a fosr prins codat nu :) ?

bEbELinhO: misto nume

ChIhaIa: nu ma pronunt

deW.com: good boy

Dj_Maryo1993: foarte good boy =D

Eccor: nu ma pronunt

GhostRider: e old,e bun omu.

gongeaaa: si asta are admin?

Kawasaki: isi face treaba bine p gg,felicitari

McR: scoala veche

Mr.XeNNoN:-

Nemesis: :|

Osiris: ma lav :*

oxxy: suferinta , dar isi face treaba,:*

Parks: nu ma pronunt

PrinTziSOr: dupa nume esti $|-||_|[email protected]

Puyuck:nu stiu dastea

Tutorial Writer:

Haligut: e in regula

:*

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Nu imi pot da seama cine e cu adevarat pentru ca nu prea l-am intalnit,dar stiu sigur ca e o piesa de pe tabla eGaming-ului.

XanTo: Munceste din greu,pacat ca unii nu iti respecta munca,e lumea prea rea in ziua de azi. Oricum e cel mai bun in domeniu.

aSisTeNt: Cum stiti,e cel mai indragit de catre Membrii pentru ca e foarte intelegator,poate chiar prea intelegator. Felicitari !

PoWneR: UnBan-uri in prostie,in general pe cine cunostea el,dar a facut multe pentru eGaming si merita respectat.

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Intr-o zi stiu sigur ca v-a fi si el ROSU,e foarte de treaba si cat se poate de corect.

Andrei: Nu il cunosc prea bine,dar incearca sa isi faca treaba.

Pushki: El e tata la Grafferi :) .Isi face treaba bine.

MODERATORI:

RedDisciple: Om neserios din toate punctele de vedere,are o gramada de functii pe eGaming dar nu prea se vede ca le are.

RaduReleu: Isi face treaba foarte bine ,avand in vedere ce functie are.

Robert212: Cate stiri a postat el nu cred ca v-a mai postat nimeni,foarte de treaba si isi face treaba foarte foarte bine.

Sweet Johnson: Nu-l cunosc prea bine,dar isi face treaba,cat mai multe concursuri Sweet.

Skater: Moderator Moda si da isi face treaba bine.

Radu_Toretto: Moderator,se tine de treaba...sper.

Cryme: E nou ca si Moderator cultura G,dar isi face treaba.

Nemesis: Face cate ceva,dar nu prea multe.

Rooney: Vad ca isi i-a in serios treaba,felicitari,sa o tina tot asa.

GRAFICIENI:

Eleodor: E foarte bun in domeniu grafica,are cele mai bune creatii.

Whitey: Stie PhotoShop,dar nu se pronunta.

Teaser: Foarte rau:(Warn Up ,Warn Up) :| Glumeam,isi face treaba foarte bine si se implica in sectiunea Grafica & Design.

Blind: Nu prea il vad pe forum,dar stie PS.

L3mon: Omu negru,e bun cu cine merita si trebuie. Il cunosc si stiu ca nu ii place sa fie provocat,cand se intampla lucru acesta devine masina de tocat.

Lego: Vad ca pe el l-au uitat multi,e bun in PhotoShop,Topaz rullz. Isi face treaba bine si asta conteaza.

LOLD =D: Stie si el PhotoShop bine,dar nu arata la toate lumea. Mai raspunde si tu la cereri...=))

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: Din cate am inteles a renuntat,pacat pentru ca isi facea treaba foarte bine.

RazvanL: Level 3,se pricepe,experienta si e ca o pasare de noapte pentru ca in general sta doar seara tarziu la PC.

GTZ: Sa fie mai activ,il vad rar.

Stix: Isi face treaba bine.

Tornnado: Se descurca, avand in vedere ca are si lider pe serverul de SAMP.

Radulescu: Isi demonstreaza incet incet meritele pentru care a luat Admin,isi face treaba bine.

Quzt: La fel ca si Radulescu.

MODERATORI CS:

ReDD: - Nu stiu cine e,presupun ca isi face treaba din moment ce are Moderator Cs.

ADMINI CS: (Asa aici fac o paranteza sa nu se supere lumea ca nu mi-am dat cu parerea la toti,dar se cam schimba admini la 24 ore si nu va stiu activitatea)

AdYtzA:

Al3xandru:

Alexinho:

bEbELinhO:

ChIhaIa:

deW.com:

Dj_Maryo1993:

Eccor: Il stiu si pe el de ceva vreme ca Admin CS si isi face treaba.

GhostRider:

gongeaaa:

Kawasaki: La fel ,isi face treaba.

maGeNN:

McR: Are demult timp si el functia,merita.

Mr.XeNNoN: Joc rar cs,dar pe el il stiu si isi face treaba.

Nemesis: E vechi,il cunosc de la CS,isi facea treaba atunci,acum nu stiu.

Osiris:

oxxy:

Parks:

PrinTziSOr:

Puyuck:

Tutorial Writer:

Haligut: Stiu de foarte mult timp ca are functia asta,parca el era KoraGG si in SAMP,isi facea treaba bine ca Scriitor de tutoriale.

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Fara el, comunitatea nu era pe acest host -_-'

XanTo: Fara el, comunitatea nu era in acest stadiu

aSisTeNt: Ce a fost si ce a ajuns :) Bravo lui

PoWneR: Owner, ce sa mai zic ?

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Baiat bun, inteligent

Andrei: Glumet, de treaba :P

Pushki: Stie orice joc .. :*

MODERATORI:

RedDisciple: MHM, prefer sa ma abtin :))

RaduReleu: Baiat bun, isi face treaba bine

Robert212: Idem RaduReleu

Sweet Johnson: Nu il prea cunosc, dar din cate observ se ocupa

Skater: Se ocupa de functie, si o face in fiecare zi

Radu_Toretto: Serios, merita functia, chiar se ocupa

Cryme: Nu stiu ce sa zic.. moderator cultura generala ? iti trebuie mai multa cultura pentru functia aia

Nemesis: Merita pe deplin functia

Rooney: Baiat bun, o sa ajunga ceva pe comunitatea asta

GRAFICIENI:

Eleodor: Cel mai bun graffer de pe comunitatea asta, dupa parerea mea

Whitey: Cel mai pitic graffer :-j

Teaser: Nu stiu :D

Blind: Inactiv :[ da' stie Photoshop

L3mon: E din Oradea, de unde din Oradea ? De la sat .. :-j

Lego: Jucariile mele preferate, totusi, stie in Photoshop

LOLD =D: O suferealaaa.. :-s

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: Se ocupa, a fost inactiv in ultima vreme, dar totusi, se ocupa

RazvanL: A luat lider helpers, si chiar se ocupa

GTZ: A patit multe din cauza prietenilor, dar totusi, nu se lasa asa usor

Stix: E unul dintre adminii care au primit functia in 2010, a dat dovada ca stie sa se ocupe

Tornnado: Lider si admin bun, a fost si un helper bun, e de treaba si te ajuta

Radulescu: Mi-a dat ban, nu am o parere buna despre el

Quzt: Se ocupa si el destul de functie

MODERATORI CS:

ReDD: Inactiv un ultima vreme, dar sunt sigur ca se va ocupa in continuare

ADMINI CS:

AdYtzA: Nu stiu, nu il cunosc

Al3xandru: El ia din vina mea admin, si ia acces mai mare ca mine :D

Alexinho: Nu mai are functia, dar s-a ocupat

bEbELinhO: Idem Alexinho

ChIhaIa: Nu stiu, nu il cunosc

deW.com: :O

Dj_Maryo1993: Se ocupa, e serios

Eccor: Idem Dj_Maryo1993

GhostRider: Nu stiu, nu il vad cum se ocupa

gongeaaa: Nu stiu, nu il cunosc

Kawasaki: Nub.. :]

maGeNN: S-a ocupat si el de functie, n-o mai are, se pare

McR: Nu stiu cum se ocupa, nu l-am mai vazut de mult

Mr.XeNNoN: Se ocupa, chiar se ocupa

Nemesis: Nu stiu cum se ocupa

Osiris: Se ocupa, e serios

oxxy: Nu l-am mai vazut de mult

Parks: Idem oxxy

PrinTziSOr: Idem oxxy

Puyuck: Idem oxxy

Tutorial Writer:

Haligut: Nu stiu, nu il cunosc

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Un om de nota 10 , respect pentru ce a facut la inceputurile eGamingului .

XanTo: Omul care isi pierde timpul liber pentru ca niste pusti nerecunoscatori sa Se poata juca .

aSisTeNt: Stefan cel Mare .

PoWneR: DRACU !!

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Un baiat exceptional , nu depaseste limita si impaca pe toata lumea .

Andrei: Stie sa faca caterinca .

Pushki: Insensibil , antisocial ... BATMAN !

MODERATORI:

RedDisciple: Hmm .. fan Manchester .

RaduReleu: Un tip excelent , un prieten vechi si de treaba pe care te poti baza .

Robert212: Un tip linistit , sta in banca lui si nu deranjeaza pe nimeni . 5*

Sweet Johnson: Hmm...FrenzyX,Micutzu :)) Ii cam place sa isi schimbe nickurile . FAN GW 5* .

Skater: Hmmm .. controversat :-?

Radu_Toretto: Un baiat ok , nu prea am avut tangente .

Cryme: Michael Jackson :))

Nemesis: Italiano Vero .

Rooney: Senior , Game Advisor .

GRAFICIENI:

Eleodor: Craiova Ultras .

Whitey: Gossip Boy .

Teaser: Il stiu de cand canta manele pe skype :))

Blind: C8PTILU !!

L3mon: l3mon helperu` lamaiu` grafferu`

Lego: Ana_BJ :X

LOLD =D: kreedz expert .

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: idem .

RazvanL: Se fucking bad .

GTZ: TIBI !

Stix: Grisina .

Tornnado: Porno Star .

Radulescu: DR & SaMp admin =))

Quzt: banned deW for 3 days , reason : neraportare codat .

MODERATORI CS:

ReDD: Un om de treaba , calculat si matur .

ADMINI CS:

AdYtzA: No comment .

Al3xandru: GunGamer .

Alexinho: Trage la sala gen , nu saluta din spranceana doar din abdomen .

bEbELinhO: Blood madafacka .

ChIhaIa: Ete na .. dr.eG

deW.com: The next president B-)

Dj_Maryo1993: DR player .

Eccor: L-am umilit la pool

GhostRider: Gris addict !!

gongeaaa: No comment.

Kawasaki: No comment .

maGeNN: MAAAAGEN !

McR: Gunoier la Amsterdam .

Mr.XeNNoN: Teddy :(

Nemesis: idem mai sus .

Osiris: Wayneeeee

oxxy: NUSTIU !

Parks: Stai putin .. asa .. adica .. defapt lasa .

PrinTziSOr: Amantu_lu_mama_ta

Puyuck: SM !!

Tutorial Writer:

Haligut: Opriestii buai muzica sie ca ni bubui uriechile mai coptilii :)) . DBSTP fan :))

Salut .

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: Cel ce a facut primul pas. Nu l-am prins.

XanTo: Face o treaba foarte buna.

aSisTeNt: De treaba.

PoWneR: De treaba.

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Isi face treaba cum trebuie. De treaba.

Andrei: Nebun :))

Pushki: Pusca :-?? De treaba, prieten, glumet...

MODERATORI:

RedDisciple: Nu cunosc.

RaduReleu: Un admin care stie ce face, de treaba, prieten bun....

Robert212: Cred ca isi face treaba cum trebuie. Nu prea vorbesc cu el

Sweet Johnson: Nu cunosc

Skater: Frate 3D :))

GRAFICIENI:

Eleodor: Nu cunosc.

Whitey: Nu cunosc.

Teaser: De treaba.

Blind: De treaba.

L3mon: Lamaia :))

LOLD =D: De treaba.

ADMINISTRATORI

:amaz1ng : Daca nu era el nici cummunitatea

:XanTo : Munceste din greu pentr-u uni care nu dau respect pentr-u ce face omu acesta

:aSisTeNt : Un Addministrator de nota 10

:MODERATORI GLOBALI

:George Mihai : Mihaitza:) inpacatoru de userii

:Andrei : asta cu camera porno

:Pushki: bun in ps

MODERATORI

:RedDisciple: Sportivu un om care isi vede de trb

Sweet Johnson : Funistul nu prea am vb cu el as vrea sa-l cunosc

:Skater : nu-l cunosc

:Cryme : Criminalu nu pre am vb cu el as vrea sa-l cunosc

:Nemesis : brr nu prea il cunosc

:Rooney : bei politiceanule un om foarte capabil :X vot rooney pt primar

:Kawasaki: 14anisori cu nasu pe sus multi inainte

Lasand putin deoparte actualii membrii din staff as vrea sa va reamintesc de Sharp.Cel de la care a plecat totul, cel de la care a pornit aceasta comunitate.El a fost baza proiectului iar in timp altii au dezvoltat aceasta comunitate.Va multumim.

ADMINISTRATORI:

amaz1ng: El a fost cel care a ajutat la gazduirea serverului si a forumului.

XanTo: Este unul dintre putinele persoane care chiar au muncit si s-au straduit sa faca ceva din comunitate.Stiu sigur ca a pierdut mult timp liber facand ce a facut.

aSisTeNt: Pot sa spun ca-l stiu de cand a aparut in comunitate.La inceput nu stia prea multe despre Sa:Mp dar a dovedit a fi un bun gamer si un bun moderator.

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: La fel ca aSiSTeNt.Era ,si sper ca inca mai este o persoana amabila si sociabila.Din cate stiu despre el este un om calm,glumet,cu simtul umorului si un bun ajutor.

Andrei: Il stiu de mult.Este o persoana de treaba, enervanta cateodata,stiu ca se enerveaza repede si nu suporta sa fie acuzat.Pot sa spun ca m-a ajutat daca am avut nevoie si daca a avut nevoie l-am ajutat si eu.

Pushki: Nu am avut prea multe tangente cu el dar s-a dovedit a fi o persoana amabila , mi-a oferit ajutorul cand am avut nevoie si a stiut cum sa procedeze in unele situatii.

MODERATORI:

RedDisciple:

Sweet Johnson: Un membru vechi care a ajutat in dezvoltarea acestei comunitati.O persoana amabila, nu imi aduc aminte sa ma fi certat vreodata cu el

Skater:

Cryme:

Nemesis: Ce pot sa spun, are simtul umorului si pot spune ca m-a ajutat daca am avut nevoie.

Rooney:

Kawasaki:

GRAFICIENI:

Whitey: GoguMan :)).Ne-a mintit pe toti in legatura cu varsta lui.Oricum, chiar daca ne-a mintit a dovedit ca este in stare sa faca multe lucruri folositoare pentru comunitate.

Teaser:

sTop:

Osiris:

NezuR:

LOLD =D:

Eccor:

Danny:

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto:

RazvanL:

RaduReleu:

quZt:

Robert212: Nu am avut tangente cu el dar mi-am facut o impresie buna despre el.

MODERATORI CS:

ReDD: Nu il cunosc prea bine, dar stiu ca este o persoana de treaba si stie sa se adapteze :)

ADMINI CS:

AdYtzA:

Al3xandru:

Alexinho:

bEbELinhO:

ChIhaIa:

deW.com:

Dj_Maryo1993: Pot sa spun ca-si are meritul pentru ce a facut.A ajutat la scriptarea modului pentru server si a facut cateva lucruri interesante si pentru forum.

Eccor:

GhostRider:

gongeaaa:

Kawasaki:

maGeNN:

McR:

Mr.XeNNoN:

Nemesis:

Osiris:

oxxy:

Parks:

PrinTziSOr:

Puyuck:

Tutorial Writer:

Haligut:

ADMINISTRATORI: Tot respectul pt. ca au ajutat comunitatea.

amaz1ng:

XanTo:

aSisTeNt:

MODERATORI GLOBALI:

George Mihai: Georgica...e baiat bun, ajutator, de treaba.

Andrei: Nu am avut tangente

Pushki: Sau PooShk3y (ceva de genu) :)) Il stiu demult, cand era si el micut prin Taxi Co. Nu am mai avut tangente in ultima vreme.

MODERATORI:

RedDisciple: -

Sweet Johnson: -

Skater: -

Cryme: -

Nemesis: -

Rooney: -

Kawasaki: -

GRAFICIENI:

Whitey: -

Teaser: -

sTop: -

Osiris: -

NezuR: -

LOLD =D: -

Eccor: -

Danny: -

MODERATORI SA-MP:

Radu_Torreto: Il stiu de mult timp, nu ne-am prea intalnit noi de multe ori, insa mi s-a parut de treaba.

RazvanL: -

RaduReleu: Il cunosc pe asta micu` de 100 de ani, din Bloods. \m/ e baietas

quZt: -

Robert212: -

MODERATORI CS:

ReDD: -

ADMINI CS:

AdYtzA: -

Al3xandru: -

Alexinho: -

bEbELinhO: -

ChIhaIa: -

deW.com: diiiuuuu, e un nebun :)) in rest e foarte de treaba :)) 5*

Dj_Maryo1993: -

Eccor: -

GhostRider: -

gongeaaa: -

Kawasaki: -

McR: Asta pot spune ca mi-e prieten. Cand i-am zis acum vreo 2 ani "Hai ba la un samp, stiu eu un server misto (SharpOrizont)" a zis "Nu vin ba, nu mai joc samp"; si i-a uite-l acum :)) Nota 10+

Mr.XeNNoN: -

Nemesis: -

Osiris: -

oxxy: -

Parks: -

PrinTziSOr: -

Puyuck: -

Tutorial Writer:

Haligut: -

Trebuie inchis.

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.