Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Onlove_Franco

[Prezentare ] Mafia 2

Recommended Posts

Numele jocului: Mafia 2

Scurta descriere: Mafia II este un joc video de tip single-player a carui actiune are loc la sfirsitul anilor '50. Personajul principal este Fido, un fost soldat in cel de-al Doilea Război Mondial, ce s-a întors acasa la mama sa. Fido trăiește o viață de lux, el devenind un adevărat mafiot.

Jucatorii vor fi dusi intr-un decor desprins din filmele hollywoodiene, prin intermediul unui scenariu scris de acelasi om care a lucrat si pentru Mafia: The City of Lost Heaven, Daniel Vavra.

Conducerea automobilelor sau explorarea orasului vor face parte si din Mafia 2, precum si bine-cunoscutele actiuni din viata unui mafiot: lupta cu clanurile adverse, asasinarile, fuga de politie sau reglarile de conturi.

In Mafia 2, toate masinile vor putea fi conduse de la inceput, metodele prin care jucatorii vor intra in posesia lor fiind destul de variate. Se poate incerca o ranga, spartul geamului, deschiderea profesionista si de ce nu, chiar cumpararea de la magazin. Politia nu va mai fi la fel de vizibila ca in primul joc Mafia, atata timp cat jucatorii respecta regulile de circulatia si comit toate ilegalitatile in umbra

Cerinte (Optional): Sistem: Pentium D 3Ghz sau AMD Athlon 64 X2 3600+

RAM: 1.5 GB

Placa video: nVidia GeForce 8600 sau ATI HD2600 Pro

Spatiu HDD: 8 GB

Trailer (Optional):

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este foarte frumos jocul dar ... PC-ul meu de mos nu-mi permite sa-l joc ... . Merita jucat !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pare interesant jocul,grafica acceptabila, din cate am vazut duce putin a GTA4 numai ca in GTA este mai multa libertate, in Mafia lucrurile fiind mai precise. Momentan am inceput Mafia: The City of Lost Heaven, din cate vad "Tommy" a mai imbatranit in Mafia II iar masinile sunt mai noi.

Abia astept sa il joc :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Grafica frumoasa,acceptabil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul acesta l-am terminat de 2 ori in vara, e abolut SUPERB, deci eu il ADOR, e cred ca unul dintre cele mai buni jocuri pe care le-am jucat vreodata, vi-l recomand, e SUPER. :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat , e super fain , merita jucat , daca aveti un calculator ce poate sa ruleze jocul la cerinte maxime atunci e perfect.Eu l-am jucat la cele mai slabe cerinte si mi-a placut jocul.Incercati-l.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Are un storyline foarte bun si care te capteaza , minusul jocului sunt masinile .. merg foarte incet si te deplasezi greu

 

Nota 9 pentru MAFIA II :cecaractere:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul e bestial, cel mai bun dupa mine, insa pacat ca e foarte scurt, l-am terminat in mai putin de o saptamana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos " construit " dar prea mic l'am terminat in 8 ore .. :D oricum nota 8.5 :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

De pe cum mi-am schimbat windousu , chiar acest joc mi la-m luat este super, incercatil si voi , merita !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Aproape il terminasem , oricum este bestial jocul merita jucat ii dau un 9,2!

Share this post


Link to post
Share on other sites

E mijto jocu'.L-am vazut la DjKamiKaze.Mi-a debea imi merge SA:MP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mie 1 mi-a placut jocul la toate capitolele , merita =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bunicel joc , intradevar nu este mai bun ca primul , dar merita jucat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am trecut insa nu mi-a placut "la nebunie", oricum e acceptabil mai ales pentru cerintele cerute.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Este frumos jocul,merita jucat!

 

Post pentru +1 ;).

 

Am vazut ca unii ati zic ca 1 e mai fain ca 2, eu nu zic, si 1 e fain, dar 2-ul e cel mai fain, are o grafica superba, mi-e imi merge cu totul la maxim, si nu am probleme deloc...intr-adevar, singurul lucru naspa e ca jocul e prea scurt.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place jocul la nebunie!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lam avut la fel ca Mafia 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat si eu si e super jocul are o grafica extraordinara merita ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte tare acest joc , actiune . Are o grafica foarte buna , aproape l-am terminat dar am reinstalat Windows-ul si am pierdut salvarile si nu am inceput din nou jocul , intr-un final e foarte tare jocul , vil recomand

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc care este foarte impresionant!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos joc vi-l recomand tuturor!

Share this post


Link to post
Share on other sites
:D jocul mafia :D este foarte tare toate partile :X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...