Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[MMORPG] Metin2

Recommended Posts

Jocul asta are o mentiune speciala fiind pentru mine singurul MMO din care am iesit dupa primele 5 minute de joc si in care nu imi doresc sa mai intru nici o data!


Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Jocul asta are o mentiune speciala fiind pentru mine singurul MMO din care am iesit dupa primele 5 minute de joc si in care nu imi doresc sa mai intru nici o data!

Asa zici si cand te apuci nu o sa te mai poti opri...numai fa pe haterul ca si tie iti place

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut,joc si eu pe Metin 2 UK,.....,(G4L numele)sunt war body am LVL 43 si vreau sa va spun ca jocul nu e chiar asa greu,acum odata la 10 lvl ai o cutie care pica niste lucruri foarte interesante,mai ales la lvl 20,unde Iti da mereu 3 bonusuri de schimbat,si 3 bonusuri de adaugat,iar la lvl 30 5 blessing scrool(pergament binecuvantat),la lvl 40 mi-a dat potiuni atack,speed si cartea liderului,am inteles ca in contiunuare cad lucruri foarte interesante,in fine,am niste iteme foarte bune,FMS+9(AVG 31*,10*Undead,10*Orcs si 6*Mystics,pietrele fiind Deathblow+4,si Warrior+4) ,datorita acelor obiecte care le ptimesti odata la 10 lvl,am facut un LPA+9,si am facut mai multe conturi de lvl 20 pt bonusuri,in care am adaugat 2.OOO hp,15sword(aparare sabie) def,10 two handed defence( aparare 2maini) si 2 bonusuri neimportante,momentan am M10 la aos,M3 bersek,la aura vreau sa fac P iar la bersek sa las M5 deoarece ma expune la pagube mari si nu e de bine.Vreau sa fac 55 si raman asa intodeauna
BANI;Se fac foarte usor,mai ales decand s-a bagat 'vl max 105 un otel+6(in shopuri) costa 1kk,ii dai +8,9 in DT si dupa iti scoti 200kk.Daca jucati s-au vreti,datimi un PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...