Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[MMORPG] Metin2

Recommended Posts

Metin2 UK, sura arme, lvl 43 , SUPER TARE :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma ce nu intelegi din "sunt ilegale" ?

Aaa, ca nu verifica nimeni si nu se iau masuri este alta treaba. Ce ar insemna sa vina producatorul impreuna cu "politia" sa amendeze pe toti cei care tin un privat ?

Treaba asta este ca si pirateria online. Se stie de ea dar nu se pot lua masuri.

 

Haideti sa incetam cu discutia asta si sa ne limitam la jocul in sine.

Da... ca si asa cu discutia asta nu rezolvam nimic...

 

Metin2 UK, sura arme, lvl 43 , SUPER TARE 21.gif

21.gif Genial!! 24.gif fa tu 50 21.gif sa vezi atunci ce "SUPER TARE" e 21.gif

 

EDIT: Radu nu ma refer sa vina politia la oamenii care au un privat in PC ma refer sa nu ii mai lase sa creeze alte private , de ar fi ce ai zis tu ar fi un haos total :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da... ca si asa cu discutia asta nu rezolvam nimic...

 

21.gif Genial!! 24.gif fa tu 50 21.gif sa vezi atunci ce "SUPER TARE" e 21.gif

 

EDIT: Radu nu ma refer sa vina politia la oamenii care au un privat in PC ma refer sa nu ii mai lase sa creeze alte private , de ar fi ce ai zis tu ar fi un haos total 22.gif

 

jocul frumos este de la lvl 75+ ma refer pe metin2 Ro ......

Share this post


Link to post
Share on other sites

jocul frumos este de la lvl 75+ ma refer pe metin2 Ro ......

Da dar UK e mai fain :D nu te chinui cu oamenii imposibili care nu te lasa in pace si se pun pe Liber :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

uk nu stiu...nu am jucat decat ro(leonnis) si cateva private..la vrajala :) oricum recomand jocul mie unu mi sa parut ff frumos...inca mai intru si akm sa ma mai bat putin...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Joc,Am pe RO Un Razboinic De 72 Iteme +9

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat foarte mult timp Metin2. Mi-a placut, acum a devenit plictisitor

Share this post


Link to post
Share on other sites

In momentul de fata joc si eu, am mai jucat si inainte si acum m-am reapucat pe RO server Taurus razboinic lvl 46 :P cine vrea sa mai schimbam 1-2 pareri despre iteme/preturi pm..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joaca careva metin 2 pe ro am level 74 pe corvus acum :]] mia dat un prieten contu dau iteme asa aiurea ... de care nu am nevoie ..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe multi i-am auzit vorbind de acest joc dar sincer pe mine nu ma pasioneaza dar poate intr-o buna zi il voi incerca!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca nu l-ai incercat .. nu are cum sa te impresioneze eu prima data m-am jucat la 10 ani .. Si atunci eram uluit.. de el.

 

In acest moment joc Metin2Arena. PVM hard , Daca jucati da-ti-mi PM

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat si eu metin2 4 ani il stiu can palma, e dragut dar sa invechit, dar celor cu pc bun recomand Aion, o sa fac eu o descriere mai amanuntita la jocul ala maine daca e.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat 5ani jumate metin , aveam un cont lvl 85 si unul 83 , foarte greu m-am lasat de el . Jocul merita jucat , grafica bunicica , nu prea se compara cu realitatea , dar il recomand , foarte frumos jocul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat 5ani jumate metin , aveam un cont lvl 85 si unul 83 , foarte greu m-am lasat de el . Jocul merita jucat , grafica bunicica , nu prea se compara cu realitatea , dar il recomand , foarte frumos jocul.

Salut.

De cat timp te-ai lasat de metin ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , cred ca am 5luni jumate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut.

De cat timp te-ai lasat de metin ?

 

Ii vrei contul sau ce ?:))

 

On : Ati jucat Mondial Metin 2 ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Metinu duce la dependenta nu mai merita sa te joci , am jucat si eu si stateam ore sa fac lvl iteme etc. Nu merita sa joci pe RO daca nu donezi nu rezolvi nimic .

Share this post


Link to post
Share on other sites

DOAMNE :)) Nu pot sa cred , cum , inainte sa dau de SA:MP si eu m-am jucat Metin , ba chair Metin 2 RO :))

Pe atunci mi se parea OK jocul , acum am inceput sa-l detest.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Salut , cred ca am 5luni jumate.

Ma mir ca ai jucat atata timp.

 

Ii vrei contul sau ce ?21.gif

 

Da, ii vreau contul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tre sa ai parinti cu portofelul gras, daca vrei sa joci acum Metin2RO. Mai nou din 2010 banii curg pe spatele acelor servere ca o cascada, inca de la level 25 trebuie sa bagi cativa banuti in joc, asta daca vrei sa cresti repede pana la level 50, nu vorbesc de acele bilete, dar in general se cumpara arme pe credit de la diferiti payeri. Cu inaintarea in level suma cu care puteti cumpara itemele ce va trebuiesc este tot mai mare. Una dintre sumele extrem de mari pe care o stiu eu ca fost donata a fost aceea de 15mii de euro, da ati citit bine. Am donat si eu ceva bani si regret ca am facut lucru.

Aveti cam doua solutii: ori cumparati pergamente cu care sa va faceti itemele, ori gata facute +9 dar cu un cost ceva mai mare.


PS.: Stiu ca este greu de inghitit faptul ca sa donat 15mii de euro, dare este foarte adevarat.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu cont pe Volans, lvl 70 am toate itemele +9 (cele care trebuie sa fie +9) doar batalia +6 :( am avut otel +8..l-am facut +2 si m-am lasat de metin....

Cine vrea ne sa ne intalnim :) va fac si demonstratie :) add cbaietasu in lista de mess sau skype si vorbim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ssOYT.jpg

 

Jybgt.jpg

 

Ambele (legokid si happi) sunt conturile mele.Am contul (legokid) pe hydra de mai bine de 2 ani nu am bagat nici un ban in joc desi intr-o zi vei fi nevoit sa o faci pentru a creste bonusuri pe iteme,nu joc metin2 all day cred ca rar joc 1 h,2 pe zi dar este un joc ce iti ocupa o groaza de timp,deci creaza dependenta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am jucat si eu metin2 4 ani il stiu can palma, e dragut dar sa invechit, dar celor cu pc bun recomand Aion, o sa fac eu o descriere mai amanuntita la jocul ala maine daca e.

 

Dar pentru AiOn se cer resurse de iti pica ....

 

On : Ati jucat Mondial Metin 2 ?

 

O tampenie de metin. Oamenii sunt FULL MOD .. trebuie sa joci si sa bagi bani .

Metinu duce la dependenta nu mai merita sa te joci , am jucat si eu si stateam ore sa fac lvl iteme etc. Nu merita sa joci pe RO daca nu donezi nu rezolvi nimic .

 

Sunt cu totul , de acord.

Tre sa ai parinti cu portofelul gras, daca vrei sa joci acum Metin2RO. Mai nou din 2010 banii curg pe spatele acelor servere ca o cascada, inca de la level 25 trebuie sa bagi cativa banuti in joc, asta daca vrei sa cresti repede pana la level 50, nu vorbesc de acele bilete, dar in general se cumpara arme pe credit de la diferiti payeri. Cu inaintarea in level suma cu care puteti cumpara itemele ce va trebuiesc este tot mai mare. Una dintre sumele extrem de mari pe care o stiu eu ca fost donata a fost aceea de 15mii de euro, da ati citit bine. Am donat si eu ceva bani si regret ca am facut lucru.

Aveti cam doua solutii: ori cumparati pergamente cu care sa va faceti itemele, ori gata facute +9 dar cu un cost ceva mai mare.


PS.: Stiu ca este greu de inghitit faptul ca sa donat 15mii de euro, dare este foarte adevarat.

 

Partea cu banii gresesti mult , in ziua de azi sau mai exact in metin2 ro de azi Poti sa foci freePLAY! Mai exact daca iti recrutezi un cont de pe care nu conteaza lv .. la lv 20 ai 4 intareste 4 vrajeste obiectul la 30 ai inel la 40 nu stiu ce blassuri .. la lv .50. 10 tickete v2 si 5 blessuri.

 

Poti cumpara bilete de V2 Inele de exp petre insangerate pentru v3 ...

 

Eu am jucat Ro .. ORI CE METIN privat ne-privat! FREE PLAY!

 

Asta este sfatul meu! Free Play!

Share this post


Link to post
Share on other sites

salut am jucat o periaoada samp pe aceasta comunitate si mia placut foarte mult momentan joc metin2 server le*** asa ca cine joaca pe le*** si are nevoie de putin ajutor un pm aici pe forum si se rezolva:) o sa ajut cu cea mai mare placere

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...