Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[RPG] GTA SA:MP

Recommended Posts

Grand Theft Auto SA:MP

- RPG -

 

samp-l10.jpg

 

SA:MP este o modificare a jocului Grand Theft Auto: San Andreas, care se transformă într-un joc multiplayer. Poti juca pe internet (sau LAN) alaturi de maxim 500 alte persoane. Ai nevoie doar de jocul Grand Theft Auto: San Andreas in PC pentru a putea juca Sa:Mp si un client pentru conectare.

 

In SA:MP sunteţi în stare să faceti aproape orice lucru pe care il puteaţi face în single player. SA:MP dispune, de asemenea, de abilitatea de a va putea crea propriile dvs. script moduri de joc. Sunt multe moduri de joc care oferă jucatorului o serie de lucruri diferite şi distractive pe care le puteti face, multe nefiind posibile in single player.

 

watch?v=4xNe-62KcEo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa:Mp ne tine in fata monitoarelor pe foarte multi dintre noi :cecaractere:

 

Joc Sa:Mp numai pe eGaming si imi place foarte mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unii dintre noi pot spune , chiar si eu.. ca suntem " Dependenti " de acest joc.. este un joc Role - Play , si aste imi place cel m'ai mult :)) <3 this game :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

A fost primul joc ce l-am jucat multiplayer (online) chiar l-am jucat inaintea CounterStrike-ului, insa acum pur si simplu nu ma mai atrage absolut deloc chair daca as avea casa,lovele,masina sau admin,helper,leader si mai stiu eu ce, chiar nu as mai juca cel putin pe gf. Dar pe RP nu as zice asta,deoarece acolo insa nu joaca toti copii si nu joaca toti inaptii, pentru ca pt a juca pe un server MRTP trebuie atat sa ai cunostiinte in RP cat si sa ai putin creier doar pentru a putea juca si aplica RP-ul :))

Din categ. Sa-Mp singurul mod pe care il mai joc, insa nu prea des este pe modul RP.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc frumos , iar daca mai ai si cativa prieteni nu te mai poti lasa =))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il joc de aproape 2 ani . Este un joc frumos si pot spune ca sunt putin dependent de el

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc frumos,Dar prea multi sunt disperati de el,...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SaMppppp jocul meu favoirt .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc frumos , iar daca mai ai si cativa prieteni nu te mai poti lasa :)

 

Sunt de acord cu tn . ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joc samp de 4-5 ani . Am jucat prima oara pe samp 0.2 total diferit de samp0.3c, era cu stunt,drift,race orice era permis acolo .

Samp0.3c joc de 1 an jumate pe eGaming si imi place foarte mult.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joc Sa:Mp pe eGaming de 1 an ,Am inceput sa joc prin Mai-2010 . Este foarte frumos mai ales atunci cand ai prieteni cu care sa joci . :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara suparare , dar foarte multi dintre noi am devenit dependenti nu numai de Samp , ci de internet din cauza sampului.

Spre exemplu , m-a afectat foarte mult sampul, mai ales cu scoala. Din note de 10 la mate si la romana , am ajuns sa nu mai pot invata deloc. Deci pur si simplu chiar daca as vrea acum sa invat nu mai pot

In clasa a5a , 6 ,7 am avut medii de 9.70 , 9.96 , 9.20 , iar in clasa a8a am ajuns la media de 7.82 din cauza sampului. m-a afectat destul de mult :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara suparare , dar foarte multi dintre noi am devenit dependenti nu numai de Samp , ci de internet din cauza sampului.

Spre exemplu , m-a afectat foarte mult sampul, mai ales cu scoala. Din note de 10 la mate si la romana , am ajuns sa nu mai pot invata deloc. Deci pur si simplu chiar daca as vrea acum sa invat nu mai pot

In clasa a5a , 6 ,7 am avut medii de 9.70 , 9.96 , 9.20 , iar in clasa a8a am ajuns la media de 7.82 din cauza sampului. m-a afectat destul de mult :(

E vorba si de autocontrol.Iti autoimpui "ba ma joc 2-3 ore,si dupa ma apuc de invatat".Foarte multi copii au scazut la invatatura datorita internetului si jocurilor online,nu neaparat a sampului.Problema e ca samp te face sa vrei sa joci cat mai mult,ca sa faci level mai mare,si sa aduni bani.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Problema e ca samp te face sa vrei sa joci cat mai mult,ca sa faci level mai mare,si sa aduni bani.

Stai linistit ca nu numai Sa:Mp-ul da aceasta asa zisa dependenta.

Orice joc online iti creeaza aceasta dependenta. Sa:Mp-ul e minciuna. Vezi pe net ce ajung astia din cauza WoW-ului :-s.

Dar hai sa nu deviem de la subiect. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fara suparare , dar foarte multi dintre noi am devenit dependenti nu numai de Samp , ci de internet din cauza sampului.

Spre exemplu , m-a afectat foarte mult sampul, mai ales cu scoala. Din note de 10 la mate si la romana , am ajuns sa nu mai pot invata deloc. Deci pur si simplu chiar daca as vrea acum sa invat nu mai pot

In clasa a5a , 6 ,7 am avut medii de 9.70 , 9.96 , 9.20 , iar in clasa a8a am ajuns la media de 7.82 din cauza sampului. m-a afectat destul de mult :(

Deci intr-un timp nu mai ieseam afara, si jucam Sa:Mp. :| Dar acum mi-am dat seama, si e mai bine sa stai afara decat sa joci 4-5 ore Sa:Mp . :-s

Deci mai iesiti din casa, mai lasati si voi Sa:Mp-ul asta. :ceuameni:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-Mp creaza dependenta ... Cred ca e cel mai jucat joc ca durata de timp pe zi de catre un player

Share this post


Link to post
Share on other sites

Creeaza,dar sparge plictiseala :)).ESte cel mai jucat joc din romania aproape.

Share this post


Link to post
Share on other sites

POATE FII EL CEL MAI JUCAT JOC DIN rOAMANIA,DAR CU SGURANTA CREAZA DEPENDENTA FOARTE MARE UNOR PLAYERI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este adevarat ca SA:MP-ul creeaza dependenta, dar iti faci si prieteni multi, atat in joc cat si in real-life :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place foarte mult si cel mai frumos e ca iti faci PrIeTeNi nOi:X :X :X :X

 

01965901704437931319.png

 

96365711408929601591.png

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi place acest jok. Si facptul ca-l jok este ca imi fac prieteni.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este frumos dar sa ai cu cine juca , nu poti zice ca este un joc frumos atunci cand te duci si tragi cu Miniganu-ul intr-un player si nu ii scade nici 1% din HP .

N-am mai jucat demult si cred ca ma voi reapuca dinou .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc cu dus si intors :)) dar imi place enorm :D <3 provoaca dependenta clar..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...