Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[RPG] GTA SA:MP

Recommended Posts

Sa:Mp este jocul preferant pana in prezent....Bucurativa de eG

 

Este jocul tau preferat sau al tuturor ? Ce vrei sa spui ca nu inteleg...


Dintre toate jocurile de pe care le-am jucat, am considerat ca San Andreas va fi un joc uitat de lume foarte curand, dar observ faptul ca in 3 ani se aduna tot mai multi playeri sa joace. Sunt curios daca peste 4-5 ani vor mai exista servere de San Andreas Multiplayer sau playerii de pe servere vor fi tot mai multi.


PS: Este singurul joc online care il joc de aproape 4 ani de zile si tot nu m-am plictisit de el. Stati calmi, nu joc doar SA:MP :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc excelent , dar pentru unii creeaza dependenta . Eu joc SA:MP doar pe eGaming , cei care sunt doar pe forum si joaca CS , MC , sau stau doar pe forum , recomand sa va apucati si voi . Un joc de generatii,

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa-mp are si parti NEGATIVE si parti POZITIVE.

Este clar ca partea negativa este dependenta , nervii depus in joc.(Cand doresti sa joci un pic mai rp , sa organizezi ceva dai peste cativa noobi care strica jocul).

Partea pozitiva este ca inveti sa gestionezi cateva lucruri : casa , masina , banii , si deseori apare si cate un event trivia despre cultura generala.

Pana la urma raman la parerea mea : "Pana la urma cu ce ajuta SA-MP?Cu banii pierduti pe internet , cu timp pierdut in casa in loc sa iesi cu prieteni , sa faci tema , sa te duci la scoala , sa te droghezi , sa mangai pisica , sau sa dai lapte la vaca"

Este un joc minunat SA-MP , dar maxim 2-3 ore pe zii , nu 12h pe zii cum faceti multi. Nici o data nu te va ajuta un prieten din samp cu ceva in realitate, Nici o data nu osa se transforme banii din sa-mp in realitate , nici o data nu ai face ce faci in sa-mp. Bafta in continuare si lasati sa-mp mai usor!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sa:Mp ne tine in fata monitoarelor pe foarte multi dintre noi 1.gif

 

Joc Sa:Mp numai pe eGaming si imi place foarte mult.

Si eu joc sa:mp , dar nu ca altii care deja au nu stiu cate zeci de milioane si lvl 40 aproape . S-a dat Wipe de aproape 3 luni , si ia uita-te unde s-a ajuns :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai tare joc RPG. Si sa fim sincer chiar ne plake si like Game.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unii dintre noi pot spune , chiar si eu.. ca suntem " Dependenti " de acest joc.. este un joc Role - Play , si aste imi place cel m'ai mult 8.gif <3 this game 8.gif

Joc de 5 ani si asa este.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este un joc foarte frumos si complex.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Printre cele mai tari jocuri ONLINE, SA:MP-ul intr-o continua ascensiune

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...