Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2

Recommended Posts

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2

 

76.jpeg

 

18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 este un joc cu camioane lansat la inceputul anului 2011, titlul fiind distribuit pentru PC de ValuSoft. Pasionatii de jocuri de acest fel vor avea ocazia sa-si inceapa aventura cu ajutorul unui singur TIR, pentru ca mai apoi sa detina o adevarta flota pe intregul glob. Asa cum sugereaza si titlul, jocul reprezinta continuarea lui 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker, asa ca gamerii vor avea parte de conditii si sosele extreme, precum zone inghetate, zone desertice sau strazi inguste si ploioase.

 

Pe langa locatiile din jocul precedent (Canada, America de Sud si Australia), Extreme Trucker 2 va beneficia de inca 2 zone periculoase: Montana si Bangladesh. In total, 18 Wheels of Steel: Extreme Trucker 2 are peste 35 de camioane si peste 70 de marfuri diferite.

 

watch?v=hctGOOkkC-Q

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am o problema... Sper ca ma poti ajuta... Deci: Lam downloadat... Il montez cu deamon tools. Ii dau install nimic. Ii dau open ii dau run setup. Nimic. Dece oare?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Smecherie jocu ..`am jucat si eu putin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos Jocul , bine frumos pentru mine deoarece imi plac jocurile cu Tiruri (Camioane) , imi place jocu dar nu imi merge ca am o rajnita de calculator .

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat, e scurt rau insa destul de frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...