Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Assassin's Creed: Brotherhood varianta PC in martie

Recommended Posts

Assassin's Creed: Brotherhood varianta PC in martie

 

303.jpeg

 

Assassin's Creed: Brotherhood, varianta pentru PC, va fi lansatata de Ubisoft pe data de 18 martie, 2011. Jocul a fost deja lansat pentru Xbox 360 si PlayStation 3, fiind vandut, pana la sfarsitul anului 2010, in peste 6.5 milioane de exemplare.

 

Personajul principal al jocului va fi Ezio Auditore da Firenze, acesta aflandu-se la Roma pentru un nou episod din razboiul dus impotriva templierilor.

 

Varianta pentru PC va avea suport pentru Nvidia 3D Vision si AMD Eyefinity, cea din urma dand posibilitatea, celor care au placi video combatibile, sa conecteze 3 monitoare in acelas timp.

 

watch?v=zzNs4-kRLaE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nici nu iti poti imagina de cand am asteptat confirmarea aceasta...

Astept jocul asta de aproape 1 an :) O sa fie genial, mai ales pentru ca are o varianta multiplayer care a avut succes mare pe xbox si ps3, dar pe PC ce va fi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pushki Nuti imaginezi ce fain e pe ps3 a meritat 85euro ;X

Share this post


Link to post
Share on other sites
Pushki Nuti imaginezi ce fain e pe ps3 a meritat 85euro ;X

 

Am si eu un coleg care l-a terminat pe Xbox, insa mie personal nu imi plac consolele, am impresia ca fara un mouse e imposibil sa te misti. Nu sunt obisnuit, mai ales ca nici nu am una. ;;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pushki asa cand am inceput sa fac misiuni la GTA IV mi sa parut penabil fara mouse :O akm sta-u pe net pe ps3 am mouse si tastatura ;;) e nasol k nu merge sa intru pe mess/ in rest foarte frumos :| prin wireles X(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este foarte asteptat si din punctul meu de vedere merita taote premiile primite =))

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...