Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[Closed] Assassin's Creed: Revelations

Recommended Posts

Assassins Creed: Revelations System Requirements:

 

Intel CPU - Core 2 Duo E7300 2.66GHz

AMD CPU - Athlon II X2 255

Nvidia GFX Card - GeForce GTS 250

ATI GFX Card - Radeon HD 5670 512MB

RAM (Memory) - 4 GB

Hard Disk Space - 12 GB

Direct X - 9

 

De abia astept sa joc jocul asta si sper sa nu fie ultimul din serie, oricum am eu impresia ca nu va fii.

 

Ultimul din serie clar nu va fi, directorul general a declarat ca acesta doar pune capat povestii lui Ezio, va exista cu siguranta Assassin's Creed III cu un nou protagonist, care deocamdata ramane un mister.

 

 

Se pare ca au mai lansat un nou gameplay trailer pentru joc:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Absolut superb. Gameplay-ul va fi cam acelasi din toate titlurile, adica nu s-a schimbat mare lucru decat foarte putine detalii. Cel mai mult ma intereseaza storyline-ul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presimt ca se va termina absolut grandios jocul asta. Abea astept sa-l joc! Din cate am inteles in urmatorul actiunea se va petrece in Rusia undeva prin jurul anului 1800 :-?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte interesant jocul acesta te cuprinde am jucat Assasin Creed 1 grafica e foarte buna si mai ales iti trebuie si pc bun pentru acest joc si toata seria este interesanta abea astept sa apara si acest joc.Nu stiu a cata parte e dar o sa fie peste asteptarile jucatorilor.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ok...sunt un mare fan al serie Assassin's Creed. Toata colectia m-a lasat placut impresionat. Nici un joc nu l-am mai jucat cu atata..."pasiune" sa-i zic...Abia astept sa apara AC:R si acel serial animat.

Oricum o sa trebuiasca sa imi fac update la calculator, ca o sa imi mearga cat de cat slab.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Assassins Creed: Revelations System Requirements:

 

Intel CPU - Core 2 Duo E7300 2.66GHz

AMD CPU - Athlon II X2 255

Nvidia GFX Card - GeForce GTS 250

ATI GFX Card - Radeon HD 5670 512MB

RAM (Memory) - 4 GB

Hard Disk Space - 12 GB

Direct X - 9

 

Cam pretentios dar se merita .

Cred ca o sa-mi iau PC nou , vroiam sa renunt sa nu mai pun mana pe Tastatura dar vad ca noile jocuri nu te lasa .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Presimt ca se va termina absolut grandios jocul asta. Abea astept sa-l joc! Din cate am inteles in urmatorul actiunea se va petrece in Rusia undeva prin jurul anului 1800 :-?

 

Reprezentantii Ubisoft au declarat ca Assassin's Creed a fost gandit ca o triologie inca de la inceput. Nikolai Orelov, acel asasin rus despre care vorbesti tu, este deocamdata doar un personaj din benzile desenate cu aceasta serie. Este foarte posibil ca acesta sa fie al 3-lea asasin, insa eu cred ca Desmond ar fi totusi mult mai potrivit, deoarece el pana acum doar a "retrait" amintirile stramosilor sai, si a invatat enorm din acestea, iar acum, ar putea sa le puna in practica.

 

Indiferent ce varianta aleg cei de la Ubisoft, eu voi astepta acest joc cu sufletul la gura, si la fel si pe urmatoarele, pana la final. Este acel gen de joc cu un gameplay extraordinar si un storyline absolut senzational, care te lasa cu gura cascata dupa aproape fiecare misiune. Nu am cuvinte sa descriu aceasta franciza.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia astept :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sincer abea il astept sa il joc , iubesc jocu asta

Share this post


Link to post
Share on other sites

merita totii banii acest joc.

 

 

Sunt curios cati dintre voi chiar veti da macar 1 banut pe acest joc, ca eu sunt convins ca toti veti sta ca popandaii pe trackere asteptand sa apara un download...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt curios cati dintre voi chiar veti da macar 1 banut pe acest joc, ca eu sunt convins ca toti veti sta ca popandaii pe trackere asteptand sa apara un download...

 

 

Eu sincer nu dau bani astept ca un popandau sa apara un download :))) si la celelalte assasin creed am facut la fel dc sa zic ca dau bani cand nu dau.Scuze nu m-am putu abtine.Si oricum toate jocurile assasin creed sunt bune ca rezolutie ca poveste ca misiuni si presupun ca si acesta va fi la fel :D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt curios cati dintre voi chiar veti da macar 1 banut pe acest joc, ca eu sunt convins ca toti veti sta ca popandaii pe trackere asteptand sa apara un download...

 

Am toata seria originala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil ca ne va intrece asteptarile acest joc pe mine unu m-a fascinat seria assasin creed doar din walkthrough pentru ca nu am pc ca sa imi mearga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

E super jocu la fel ca toate Assasin Creed`s e un joc bine realizat

Share this post


Link to post
Share on other sites

Abia-l astept, am jucat 2,3, le-am terminat pe amandoua si sunt super frumoase. O sa-l joc mai mult ca sigur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

super tare grafica jocului,abiastept sa apara mai ales ca am terminat restu seriei :yahoo:

Share this post


Link to post
Share on other sites

NEW TRAILER

 

Assassin's Creed Revelations Launch Trailer

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este super,din pacate mi se misca cam in reluare nu stiu de ce,grafica si sunetele sunt fabuloase.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jocul este super,din pacate mi se misca cam in reluare nu stiu de ce,grafica si sunetele sunt fabuloase.

Poftim ?

Cum adica ti se misca in reluare ?

Jocul apare abia pe 15 noiembrie 2011 (marti, saptamana viitoare). Cum poti spune ca ti se misca in reluare ?

Posturi exact pentru +1.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poftim ?

Cum adica ti se misca in reluare ?

Jocul apare abia pe 15 noiembrie 2011 (marti, saptamana viitoare). Cum poti spune ca ti se misca in reluare ?

Posturi exact pentru +1.

 

Asta i-am spus si eu pe messenger, dar el a spus ca l-a luat dupa nu stiu ce trakcer :| M-am uitat si eu si totusi am gasit doar pe xbox :-?? Cat despre joc... arata foarte bine, si am vazut un gameplay in care puteai pune un "zid" din tot felul de lucruri :-? Acum nu stiu daca era sau nu real...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asta i-am spus si eu pe messenger, dar el a spus ca l-a luat dupa nu stiu ce trakcer :| M-am uitat si eu si totusi am gasit doar pe xbox :-?? Cat despre joc... arata foarte bine, si am vazut un gameplay in care puteai pune un "zid" din tot felul de lucruri :-? Acum nu stiu daca era sau nu real...

Poate la luat pentru xbox ca pentru pc nu a aparut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

.

 

Il astept pe ps3 sa apara :)

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...