Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

[Closed] Assassin's Creed: Revelations

Recommended Posts

Wow, cine mi-a sters postarea?:| ce oameni ba nene :cecaractere:

 

Jocul e prea genial merita jucat..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Il astept pe ps3 sa apara :)

 

Pe PS3 a fost lansat acum mai bine de o saptamana, pe PC mai avem cateva zile :)).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe PS3 a fost lansat acum mai bine de o saptamana, pe PC mai avem cateva zile :)).

 

SA LANSAT PENTRU PC !, e torrent -edited-. il am instalat in pc...

Share this post


Link to post
Share on other sites

SA LANSAT PENTRU PC !, e torrent -edited-. il am instalat in pc...

Tocmai de asta ti-am sters postarea. Mai treci pe la regulamente nene' ca nu strica.

 

Suspend 3 zile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Assassin's Creed Revelation merita pe deplin titlul de jocul anului, este perfect. Grafica de nota 10, gameplay de nota 10, ca sa nu mai zic de storyline, care iti provoaca diferite stari de spirit, mai ales atunci cand joci cu Altair. Ultimul chapter din joc, numit si Revelation, este cel mai frumos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Momentan sunt la inceput, abia am ajuns in Istambul. Nu vreau sa ma rezum de acum la o idee generala despre el ca inca nu l-am terminat, dar momentan nu mi-a acaparat atentia cu nimic, nu mi-a trezit niciun interes fata de cele precedente de care nu ma mai puteam dezlipi :D. Mai vedem..

Share this post


Link to post
Share on other sites

SA LANSAT PENTRU PC !, e torrent -edited-. il am instalat in pc...

 

Nu, pe PC se lanseaza pe 2 decembrie, nu imi mai vorbi de crackuri si porcarii. Daca iti place jocul, cumpara-l, e cel mai mic semn de respect pentru sutele de oameni care au muncit la el.

 

@Valk: Este ultimul capitol din povestea lui Ezio, in 2012 va aparea si Assassin's Creed III, cu un nou protagonist.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti am si eu o intrebare :-? Toate jocurile au vre-o legatura intre ele adica ma refer daca vreau sa ma apuc direct de la ultimu am vre-o sansa sa inteleg jocu? sau trebuie sa o iau de la prima versiune ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Baieti am si eu o intrebare :-? Toate jocurile au vre-o legatura intre ele adica ma refer daca vreau sa ma apuc direct de la ultimu am vre-o sansa sa inteleg jocu? sau trebuie sa o iau de la prima versiune ?

Cu Assassin`s Creed:Revelations ai putea sa intelegi doar partea cu Altair,dar partea cu Ezio din Brotherhood,nu.Mai bine le iei pe toate si le termini ca sa intelegi mai bine.BTW,aseara am terminat si eu jocul,si ultimul capitol mi s-a parut fascinant mai ales filmuletul de la sfarsit.

 

Nu, pe PC se lanseaza pe 2 decembrie, nu imi mai vorbi de crackuri si porcarii. Daca iti place jocul, cumpara-l, e cel mai mic semn de respect pentru sutele de oameni care au muncit la el.

 

@Valk: Este ultimul capitol din povestea lui Ezio, in 2012 va aparea si Assassin's Creed III, cu un nou protagonist.

@Pushki - In Assasin`s Creed III am inteles ca va fi vorba despre sfarsitul lumii cum il va salva Desmond.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu, pe PC se lanseaza pe 2 decembrie, nu imi mai vorbi de crackuri si porcarii. Daca iti place jocul, cumpara-l, e cel mai mic semn de respect pentru sutele de oameni care au muncit la el.

 

@Valk: Este ultimul capitol din povestea lui Ezio, in 2012 va aparea si Assassin's Creed III, cu un nou protagonist.

 

Prin chapter faceam referire la misiunile din joc, care sunt incluse in niste capitole. Gen, 5 misiuni pt un capitol. Stiu ca v-a aparea in 2012 un nou AC :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am si eu jocul , nu este original deoarece consider ca nu merita sa il cumpar original atata timp cat nu imi merg toate setarile la maxim pentru a profita din plin , altfel il cumparam deoarece este jocul meu preferat alaturi de Call of Duty.

Nu l-am terminat inca dar este destul de interesant , are lucruri noi cum ar fi bombele , construirea zidurilor si plasarea asasinilor pentru a-ti apara teritoriul , hook blade si multe altele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu astept varianta ce va fii lansata pe 2 decembrie. Am vazut ca multa lume se plange de varianta actuala. Oricum abea astept sa-l joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu astept varianta ce va fii lansata pe 2 decembrie. Am vazut ca multa lume se plange de varianta actuala. Oricum abea astept sa-l joc.

Eccor,nu te lua dupa aia care se plang.Tu descarca varianta aia si joaca-te.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem stefan94. Versiunea actuala e foarte buna nu te uita dupa trollerii aia :). Asa mi-au facut unii si la Skyrim, ca nu e buna versiunea Razor ca nu stiu ce, si mi-a mers si inca imi merge perfect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Idem stefan94. Versiunea actuala e foarte buna nu te uita dupa trollerii aia :). Asa mi-au facut unii si la Skyrim, ca nu e buna versiunea Razor ca nu stiu ce, si mi-a mers si inca imi merge perfect.

Asa a fost si cu MW3 ba ca da crash,nu-i intra in joc si etc.,mie mi-a mers foarte bine.Ador melodia asta din AC:R http://www.youtube.com/watch?v=AfqGOfDEVhw

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asa a fost si cu MW3 ba ca da crash,nu-i intra in joc si etc.,mie mi-a mers foarte bine.Ador melodia asta din AC:R http://www.youtube.com/watch?v=AfqGOfDEVhw

Asa ca o paranteza, coloana sonora folosita in joc este superba.

Am ascultat pe youtube de vreo doua ori intreg track-list-ul. Este genial. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am terminat. Foarte frumos, le-a iesit foarte bine si de data asta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci chiar nu va inteleg versiunea standard de PC e doar 100lei nu 250 cum e de ps3 sau 360,asa ca dc nu il cumparati?eu lam comandat si vine vineri,iar ca bonus o sa primesc un pix in forma de pana si costumul ingame a lui altair.Dupa mine merita bani,iar pt ac3 am bani pregatiti de acum.

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am luat ieri si sunt deja la secventa 6, e superb jocul!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc denota 1000+! Le-am terminat pe toate,la Revelations am gasit prima cheie si mai am putin si o gasesc pe a 2-a

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...