Jump to content

Photo
- - - - -

O nelamurire

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
5 replies to this topic

#1 dmxcuza

dmxcuza

Sarut catei sub coada!!

• Banned
  • Pip
  • 99 posts
  • :

Posted 08 February 2009 - 04:19 AM

Oare asa o sa ajung si eu ca Baietas sau Thelegend daca nu intru 2 saptamani ar trebui sa anunt pe cineva...??? poate cineva sami zica cum sa procedez daca eu am casa biz si o anumita periuada am probleme nu pot sa intru 2 sap 3 maxim :))? mi se iau deja nush ce sa mai cred mi frika sa mai am un biz o casa...!!!:)) vreau sa stiu dc toate astea sau intamplat...Sincer nu mi se pare corecta treaba...dar astept raspunsu vostu... =))

Astept raspunsul...Respect ShaRp.OriZont.CoMuniTy:)

#2 Baietas

Baietas

Member

• Members
  • PipPip
  • 160 posts
  • :

Posted 08 February 2009 - 04:26 AM

Nu sunt nici sharp nici powner dar mi-am vazut numele + si eu am zis sa raspunda cineva si a fost total invers

Daca o sa ai lvl mare o sa te plictisesti !!! nu poti fi robot sa joci ore in sir si o sa ai nevoie de o pauza

aici e aici ..toti uita de tine.. hinele te parasc ca nu intri ..casa cel mai probabil e la licitatie pe cand te intorci

faci cum vrei ...eu zic din ce am patit :)) (casa mea nu a vanduto servarul..sunt 100%convins ca a fost mana cuiva) deci asta cu vandutu caselor e un santaj nasol..e ata frate ..ai dat bani pe ea ! nu intri 1 luna mai zic si eu..da cand se ajunga sa iti zica ca cik intri 1 odata pe saptamana cateva minute si procentaju care lai stat e clar ca iti vrea rau ! Bullshetu'l e in amanunt :))

Tu decizi

#3 PoWneR

PoWneR

Greetings from PoWneR | RETIRED

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • Time Online: 4d 13h 57m 27s

Posted 08 February 2009 - 04:31 AM

daca esti inactiv normal ca se elibereaza casa si bizu ... , dar daca anunti un admin ca pleci o saptamana ,o luna si nu poti intra in joc ... nu vor fi scoase la licitatie.

nu ti se pare normal ?

#4 dmxcuza

dmxcuza

Sarut catei sub coada!!

• Banned
  • Pip
  • 99 posts
  • :

Posted 08 February 2009 - 04:44 AM

Deci da dar mam uitat la baietas care chear a mai intrat si inainte cu 2 ore de la licitatie o fost pe srv din cate stiu eu 2 ore de la 9 la 11 asa lam vaz eu...in fine dar zic nu se tine putin cont ca esti vechi pe srv poate ai ajutat srv sau io stiu ai fost admin etc lvl mare....? nu se tine cont :))?sincer nush dar ce i sa intamplat la baietas e nedrept poate el na dormit nopti sa stea sa vada de codati de etc...si dintro data numai e admin ... dupaia casa biz-ul scoase la licitatie eu zic ca nui drept parerea mea...nush ce sa mai zic am ramas uimit acuma fiecare cu parerea lui...

Respect Sharp.Orizont multumesc si de raspuns powner...

#5 Baietas

Baietas

Member

• Members
  • PipPip
  • 160 posts
  • :

Posted 08 February 2009 - 04:49 AM

O nelamurire ..cu warn sau fara warn merita

Daca aveam casa si bizu ! astazi 2 ore am jucat

si dintr-o data licitatie ! asta nu e prostie ? sau se numeste nepasare

#6 PoWneR

PoWneR

Greetings from PoWneR | RETIRED

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 3,506 posts
  • Time Online: 4d 13h 57m 27s

Posted 08 February 2009 - 04:50 AM

fiecare problema a avut explicatie ( si cea cu adminul si ce cu propr ) , nu mai explic/scriu din nou.

de o luna intrii cate 1 ora pe saptamana ... aia nu se numeste activitate.

closed , puteai sa postezi si la topicul : probleme

Free JavaScript fromĀ 
Rainbow Arch