Jump to content
Sign in to follow this  
aSisTeNt

Aniversarea a 3 Ani De Comunitate

Recommended Posts

Si uite asa trece inca un an!

 

Sper ca pe viitor comunuitatea sa aibe mai multi jucatori maturi si cu o varsta mai mare , in comparatie cu acum unde predomina copii.

 

La multi ani eGaming ! ! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming, sper sa ne mentinem asa daca mai bine nu putem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming !

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Multi Ani EGAMING !! :hooray::dancerock:

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani Egaming

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multi membri sunt pe forum nu multi o sa apuce sa ureze La multi ani dar din partea mea si a lor si tuturor membrilor care au fost va uram, celor din staff o minte cat mai stralucitoare cu o judecata cat mai buna in a alege oameni pentru staff si ma refer la cei puternici din comunitate. Daca lasati comunitatea pentru inca 3 ani sa mearga in felu asta cum a inceput acuma in 2011 noi tot alaturi de voi vom fi ... dar cu regrete ca nu am vorbit mai devreme, precum fac eu sau multi altii de pe comunitate. Cerem sa fim putin ascultati si sa ne vedeti parerile asupra anumitor lucruri. Noi va respectam nu cerem neaparat acelasi respect inapoi dar putina obraz ca va pasa. Felicitari pentru 3 ani de existenta. :)

La multi ani ! eGaming :)

Edited by xXxBladexXx

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming! Sper sa ne vedem cu bine la aniversarea de 4 ani si sper ca aceasta comunitate sa prospere cat mai mult!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming.Sunt la a 3 a aniversare:X.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt la a 3-a aniversare a Egaming-ului si in fiecare an am surpriza sa vad ca suntem intr-o continua crestere si dezvoltare din toate punctele de vedere. Sper sa prind cat mai multe aniversari si ii urez Egaming-ului stabilitate si prosperiatate. La Multi ani Egaming.

Edited by Dr3aMs

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming, sper ca in anul care vine sa o lasam mai moale cu certurile si sa ne dea Domnu minte.

Edited by Katsuui

Share this post


Link to post
Share on other sites

!!! La Multi Ani eGaming !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LMA egaming.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Multi Ani eGaming!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Multi Ani eGaming.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pe aceasta cale vreau sa urez si eu "La multi ani eGaming" si vreau sa-i felicit pe toti membrii vechi care inca au ramas pe aceasta comunitate ,cu bune si rele.

Sunt la a3-a aniversare si imi pare bine ca sunt membru al acestei comunitati.

 

Sa speram ca urmatoarea aniversare o sa ne prinda intr-o alta evolutie.

 

La multi ani eGaming!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh si uite ca a mai trecut un an. Pentru mine este a doua aniversare la care iau parte, deci nu sunt chiar asa vechi.

 

Anyway, multumesc celor care au facut posibil ca aceasta comunitate sa existe si sa creasca de la an la an. Multumesc r00t adminilor, XanTo si amaz1ng si daca a mai fost cineva imi cer scuze ca nu l-am numit. Multumesc administratorilor care au fost de-a lungul timpului, Sharp, PoWneR, aSisTeNt. Multumesc tuturor Moderatorilor Globali care s-au ocupat de aceasta comunitate, echipei de moderare, cei care au facut parte din ea si celor care inca mai sunt. Vreau sa multumesc si playerilor care chiar stiu sa se poarte intr-o astfel de comunitate si stiu sa aprecieze munca celor care modereaza si se ocupa de comunitate. Le multumesc si celor pe care ii doare in cot de toate acestea si care in mare parte probabil ca ma dusmanesc.

 

In fiecare an, la aniversarea comunitatii, continui sa sper ca vom progresa, ne vom intelege mai bine si vom deveni mai maturi si mai intelepti. Asta imi doresc si in anul care vine.

 

La multi ani eGaming!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming ,sa traiesti inca 80 de ani:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming, poate ca anul asta incercam si noi sa terminam cu atatea plangeri facute doar din invidie, si incepem sa legam prietenii, asa cum e normal pe o comunitate mare precum aceasta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Este prima aniversare de cand fac parte din aceeasta comunitate si sper sa mai fie inca 3-4 sau mai multe aniversari.

La Multi Ani eGaming !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

La Multi Ani eGaming Community :>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu o cazia sosirii datei de 11 august 2011 vreau sa urez pe acesta cale un calduros La Multi Ani intregii comunitati eGaming si tot odata sa multumesc tuturor playerilor de la care am invatat multe lucruri.

Cum scrie mai sus, sper sa pasim cu totii cu o putere intelectuala mult mai ridicata. Sper ca vanatorii de +1 sa inteleaga , ca la final o sa-si dea seama ca degeaba au facut plangeri peste plangeri ..

 

Inca odata La multi ani eGaming si sper sa avem un an nou plin de reusite.

Edited by Bine_Asa

Share this post


Link to post
Share on other sites

La multi ani eGaming , este prima mea aniversare pe aceasta frumoasa comunitate si nu regret o secunda ca am intrat in aceasta comunitate.Felicitari staffului care ne sustine zi de zi.Multumim , si la inca 10 ani!!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...