Jump to content

Photo
- - - - -

duma2007..

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
10 replies to this topic

#1 sun5hine

sun5hine

Member

• Members
  • PipPip
  • 112 posts
  • Time Online: 59s

Posted 14 February 2009 - 10:34 AM

Nick-ul tau. duma2007
Nick-ul celui reclamat: deadlyshot
Reclam pentru: dm safezone
O dovada (o poza ceva): Posted Image
Posted Image

sharp citeste asta sau powner nu conteaza . deci sa incep . Eram pe santier cu inca 2 yakuza numai stiu care si era duma 2007 acolo care se luase de mine pe langa NR spawn si a fugit repede in safe zone sa nu il impusc . s-a dus pe santier si eu mam dus si eu , am indreptat tinta spre el si el mia zis " hai trage " si nu am tras . in a 2-a poza mai are oleaca de viata si e mort ? :bananadance: sunt animatii ca , /lifejump , /rollfall cu care poti sta asa ..
din cate tin eu minte , nu eu lam omorat pe duma la safe zone . nu stiu de unde powner a dedus asta ... in fine.

#2 RedDisciple

RedDisciple

Der Größte aller Zeiten

• VIP
  • 4,648 posts
  • Time Online: 15d 18h 40m 42s

Posted 14 February 2009 - 11:06 AM

Daca il reclami pe PoWneR poti posta la reclama un admin :bananadance:

#3 Sin1ster

Sin1ster

Member

• Members
  • PipPip
  • 139 posts
  • :

Posted 14 February 2009 - 11:23 AM

Eu fiind cop (fbi) iti spun a nu stiu cata oara ca la Gara mai exact in locul unde este Safe Zone NU AI VOIE CU ARME LA VEDERE si e valabil pentru toti tu ai indreptat tinta spre el dar nu ai tras cu toate ca erai in safe-zone intelege si tu ca macar acolo este singurul loc unde oameni pot vorbi... unde pot face mai multe lucruri fara sa fie omorati, voi Yakuza faceti cel mai mare DM majoritatea playerilor cu wanted sunteti voi eu as spune sa o luati mai usor. Este un server R.P.G daca stii ce inseama fa diferenta intre DM si R.P.G

repet: In safezone NU aveti voie cu arme la vedere mai ales sa trageti in caz contrar armele vor fi confiscate si daca trageti Admini vor avea grija de voi

P.S: daca credeti ca ma-m bagat aiurea warn up dar eu am spus cea ce trebuie

#4 RydeR

RydeR

It's so magical.

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4,506 posts
  • :

Posted 14 February 2009 - 11:35 AM

Eu fiind cop (fbi) iti spun a nu stiu cata oara ca la Gara mai exact in locul unde este Safe Zone NU AI VOIE CU ARME LA VEDERE si e valabil pentru toti tu ai indreptat tinta spre el dar nu ai tras cu toate ca erai in safe-zone intelege si tu ca macar acolo este singurul loc unde oameni pot vorbi... unde pot face mai multe lucruri fara sa fie omorati, voi Yakuza faceti cel mai mare DM majoritatea playerilor cu wanted sunteti voi eu as spune sa o luati mai usor. Este un server R.P.G daca stii ce inseama fa diferenta intre DM si R.P.G

repet: In safezone NU aveti voie cu arme la vedere mai ales sa trageti in caz contrar armele vor fi confiscate si daca trageti Admini vor avea grija de voi

P.S: daca credeti ca ma-m bagat aiurea warn up dar eu am spus cea ce trebuie

Idem.
Sper ca ati inteles din ce a zis Sin1ster.

#5 Sonny

Sonny

Official Gamer

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 944 posts
  • Time Online: 7d 15h 24m 5s

Posted 14 February 2009 - 12:13 PM

Dar ce cauta topicul asta aici? :bananadance:

#6 Blain

Blain

Gamer in charge

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPip
  • 795 posts
  • :

Posted 14 February 2009 - 12:30 PM

Dar ce cauta topicul asta aici? :bananadance:

Revolta?

#7 RedDisciple

RedDisciple

Der Größte aller Zeiten

• VIP
  • 4,648 posts
  • Time Online: 15d 18h 40m 42s

Posted 14 February 2009 - 01:41 PM

Revolta?

HAHA se baga si Blain !
De acord cu sini1ster !
Se face DM la gara desi nu e voie ... incerca-ti sa va controlati !

#8 woody

woody

Active Member

• Members
  • PipPipPip
  • 237 posts
  • Time Online: 2d 8h 7m 54s

Posted 14 February 2009 - 06:55 PM

Revolta?

IDEM

#9 Xelo

Xelo

Iesi Acas'

• VIP
  • 3,295 posts
  • Time Online: 12d 13h 55m 32s

Posted 16 February 2009 - 09:59 PM

Ai postat gresit...

#10 duma2007

duma2007

Joiner

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • Time Online: 26m 3s

Posted 16 February 2009 - 11:21 PM

sharp citeste asta sau powner nu conteaza . deci sa incep . Eram pe santier cu inca 2 yakuza numai stiu care si era duma 2007 acolo care se luase de mine pe langa NR spawn si a fugit repede in safe zone sa nu il impusc . s-a dus pe santier si eu mam dus si eu , am indreptat tinta spre el si el mia zis " hai trage " si nu am tras . in a 2-a poza mai are oleaca de viata si e mort ? :-? sunt animatii ca , /lifejump , /rollfall cu care poti sta asa ..
din cate tin eu minte , nu eu lam omorat pe duma la safe zone . nu stiu de unde powner a dedus asta ... in fine.

faptu ca am ramas cu ceva la viata o fi un bug
dar eu tot am murit
macar recunoaste ca ai tras cu arma
si daca tragi 1 glont tot dm e
;;) :|

#11 GuessWho

GuessWho

Member in Charge

• Members
  • PipPipPipPip
  • 383 posts
  • Time Online: 1h 56m 56s

Posted 16 February 2009 - 11:47 PM

nu inteleg ce vrei sa spui. oricum topicul nu are ce cauta aici ...refal unde trebuie si spune la ce referi pune un titlu informativ