Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

sun5hine

duma2007..

11 posts in this topic

Nick-ul tau. duma2007

Nick-ul celui reclamat: deadlyshot

Reclam pentru: dm safezone

O dovada (o poza ceva): eumz2s.png

33nb5f5.png

sharp citeste asta sau powner nu conteaza . deci sa incep . Eram pe santier cu inca 2 yakuza numai stiu care si era duma 2007 acolo care se luase de mine pe langa NR spawn si a fugit repede in safe zone sa nu il impusc . s-a dus pe santier si eu mam dus si eu , am indreptat tinta spre el si el mia zis " hai trage " si nu am tras . in a 2-a poza mai are oleaca de viata si e mort ? :bananadance: sunt animatii ca , /lifejump , /rollfall cu care poti sta asa ..

din cate tin eu minte , nu eu lam omorat pe duma la safe zone . nu stiu de unde powner a dedus asta ... in fine.

Eu fiind cop (fbi) iti spun a nu stiu cata oara ca la Gara mai exact in locul unde este Safe Zone NU AI VOIE CU ARME LA VEDERE si e valabil pentru toti tu ai indreptat tinta spre el dar nu ai tras cu toate ca erai in safe-zone intelege si tu ca macar acolo este singurul loc unde oameni pot vorbi... unde pot face mai multe lucruri fara sa fie omorati, voi Yakuza faceti cel mai mare DM majoritatea playerilor cu wanted sunteti voi eu as spune sa o luati mai usor. Este un server R.P.G daca stii ce inseama fa diferenta intre DM si R.P.G

repet: In safezone NU aveti voie cu arme la vedere mai ales sa trageti in caz contrar armele vor fi confiscate si daca trageti Admini vor avea grija de voi

P.S: daca credeti ca ma-m bagat aiurea warn up dar eu am spus cea ce trebuie

Eu fiind cop (fbi) iti spun a nu stiu cata oara ca la Gara mai exact in locul unde este Safe Zone NU AI VOIE CU ARME LA VEDERE si e valabil pentru toti tu ai indreptat tinta spre el dar nu ai tras cu toate ca erai in safe-zone intelege si tu ca macar acolo este singurul loc unde oameni pot vorbi... unde pot face mai multe lucruri fara sa fie omorati, voi Yakuza faceti cel mai mare DM majoritatea playerilor cu wanted sunteti voi eu as spune sa o luati mai usor. Este un server R.P.G daca stii ce inseama fa diferenta intre DM si R.P.G

repet: In safezone NU aveti voie cu arme la vedere mai ales sa trageti in caz contrar armele vor fi confiscate si daca trageti Admini vor avea grija de voi

P.S: daca credeti ca ma-m bagat aiurea warn up dar eu am spus cea ce trebuie

Idem.

Sper ca ati inteles din ce a zis Sin1ster.

Dar ce cauta topicul asta aici? :bananadance:

Revolta?

Revolta?

HAHA se baga si Blain !

De acord cu sini1ster !

Se face DM la gara desi nu e voie ... incerca-ti sa va controlati !

Revolta?

IDEM

sharp citeste asta sau powner nu conteaza . deci sa incep . Eram pe santier cu inca 2 yakuza numai stiu care si era duma 2007 acolo care se luase de mine pe langa NR spawn si a fugit repede in safe zone sa nu il impusc . s-a dus pe santier si eu mam dus si eu , am indreptat tinta spre el si el mia zis " hai trage " si nu am tras . in a 2-a poza mai are oleaca de viata si e mort ? :-? sunt animatii ca , /lifejump , /rollfall cu care poti sta asa ..

din cate tin eu minte , nu eu lam omorat pe duma la safe zone . nu stiu de unde powner a dedus asta ... in fine.

faptu ca am ramas cu ceva la viata o fi un bug

dar eu tot am murit

macar recunoaste ca ai tras cu arma

si daca tragi 1 glont tot dm e

;;):|

nu inteleg ce vrei sa spui. oricum topicul nu are ce cauta aici ...refal unde trebuie si spune la ce referi pune un titlu informativ

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.