Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Şharp

Nickname Info

92 posts in this topic

poy, eu la diverse jocuri folosesc mai multe nickuri, dar acuma la asta cu mustang, pt ca e un joc cu masini, am zis mustang, imi place f mult masina, dar sunt altele care-mi plac si mai molt, dar mai molt imi plac motoarele:D! ador zgomotu fakut de motor la mustang:X:X:X:X!

Inainte jucam cs , mult .. si era un clan mYm - meet your makers si pentru ca mi-a placut foarte mult cum joaca mi-am pus mym :)

CT= sunt din constanta

10= nr meu norocuos pana acum la lotto pe serv nici odata:))

KtL=numele meu catalin:D

Inainte jucam Cs ca obsedatu cu Nick: GaNgStA si am inceput iara sa ma joc Sa:Mp si am pus Nick: GaNgStA :|

Lekio ... asa imi ziceau cand stateam in spania pt ca era unu Lequio care semana cu mine .. asa ca eu am modificat putzin :|

mai spune-ne o data de la ce a venit numele ca nu ne-ai zis deloc :X:respect:

moarte,morty... :D si am zis sa pun mortalul ca is bun la mp5 :P:friends:

Pai CesaR ... mi-a placut personajul din San Andreas :lol: !

CT= sunt din constanta

10= nr meu norocuos pana acum la lotto pe serv nici odata:))

KtL=numele meu catalin:D

credeam ca e un numar de inmatriculare cva :X

mi-am pus numele, pt ca imi place, il folosesc la mai multe jocuri, si eu zic ca e fain (De ce). :lol:

BLonDu l-am pus pentru ca toti imi spunea Blondu ,Blondu si m-am tot gandit la un nick ce sa imi pun si nu am stiut si vine un coleg si ma striga "Blondu!!!" si atunci mi-am pus acest nick e bun pentru mine alti care sunt nesimtiti ,lipsiti de cei 7 ani de acasa adica ca si cum ar creste in jungla cu animalele imi spun Blondo , Nu imi plac blonzi dar eu le raspund : Shot up there becouse you're a homeless si ii lovesc cu un /togwhisper and /togphone .

tyg3r mi se spune de cativa ani de cand canta tyger cu andra :bananadance: eram fanu' lui :D

Whitey de la alb si Birdy de la pasare :bananadance: imi place mult acest nick.

Gator -> De la Adidasi mei LA COSTE + ca imi placeau aligatori si in Engleza Gator -> Aligator .Dar ideea a venit de la LA COSTE

Mi-a venit asa pe moment...

ei bine eu prima data am vrut sa intru cu numele smoke, dar mai era cnv cu numele asa ca am adugat la nimereala 230 My story :)

pai unul dintre prenumele mele e Dan si e un film kre se numeste "Dan in real life"

deci de aici vine real_life

Eu mi-am pus pFyz3r de la niste pastile si se scria pfizer si l-am modificat eu un pic :hi: acum cativa ani si am ramas cu el de atunci.

Pe mine ma cheama Daescu numele de fam,iar prieteni ma striga dae,iar eo am mai adaugat Yo deoarece mi se pare mai de cartier :)

[RaR] - numele asta il am de mult timp mia placut si imi plac nikurile astea scurte rar,m4x ceva de genu :> si am mai pus niste parateze sa-i dau forma la nume :)

aLcaTrazZ-> Mi-a venit de la inchisoarea Alcatraz Maxim Security:X

PS: Oricum vreau sa il schimb cu HieNNNa :) Porecla mea si nick-ul meu la cs :> Se poate :)) ?

CryTek - Mi'a venit asa pe moment,cand jucam CS,si cu asta am ajuns peste tot :P in PGL..Sa'mp..w0w .. si altele .. si imi place cum suna .. uni il citesc critec ,alti craitec[am scris cum se aude =)) ] si pe la scoala,ma striga colegii Cry .. [ crai ..asa se citeste ba :X ]

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.