Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest Breaker

Spider-Man Web of Shadows

25 posts in this topic

watch?v=cf9NNprasbU

Este interesant jocul , un fel de Spider-Man 4 , ai libertatea de ati alege u caile pe care le vrei ca in Star Wars ( dark side si light side ) si de asemenea poti alege dintre cele 2 costume , Black-Suit si costumul normal al lui spider-man ,

In oras se raspandeste o infectie ( gen resident evil sau I am legend ) si spider-man cu ajutorul SHIELD trebue sa opreasca infectia inainte ca orasul sa fie bombardat de catre armata pentru a scapa de infectie , de asemenea Mary Jane este si ea un ajutor in joc , super eroi celebri respectiv raufacatori celebri percum : Black Cat , Wolverine , Rhino , Regele Pin ( grasu ala ) , Electro etc . sunt si eu prezenti in joc si ii poti selecta sa te ajute ca in Spider-Man Friend or Foe , eu personal lam jucat si terminat de vreo 4-5 ori , grafica este excelenta , a aparut in 2008 , story-line perfect , dar are mici deficiente precum : sacadeaza mai des ( de la joc nu de la pc-uri ) si da don't send-uri dese ( chiar daca ai jocul original la fel face , din cauza jocului ) dar acum a aparut Crack 1.1 care rezolva aceste deficiente . sper sa il incercati este extraordinar + miscarile , combourile sunt super adevarate

Super joc...

L-am jucat la un amic.

Mie mi se pare putin prea de copii

Idem

Cerinte :

Minim pentru XP

# 3D hardware accelerator card required - 100% DirectX

l`am jucat. Nu pare greu deocamdata. Grafica Buna !

grafica e super belea , dar ideea jocului lasa de dorit

Nu l`am jucat dar am auzit ca e cam grei si plictisitor ...

Am sa il descarc in Seara Asta sa am ce ma juca k ma plictisesc in 2 zile ii dau capatu :| Dak aveti un torrent | link | ceva sa il descarc bagati id : mircea_sexy_boy99

pune un link pt download

cum se vede e km fain dar da-timi ji mie un link sa-l downloadez ji io:d

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.