Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Radu_Toretto

[Closed] Grand Theft Auto 5 este oficial!

Recommended Posts

Grand Theft Auto 5 este oficial!

 

355.jpeg

 

Grand Theft Auto 5 ( GTA 5 ) a fost confirmat oficial de Rockstar Games, pe site-ul companiei fiind postat noul logo al jocului. Mai multe detalii vom afla pe data de 2 noiembrie, cand dezvoltatorii vor face public si primul trailer al jocului.

 

Zvonuri despre starea destul de avansata in care se afla productia jocului GTA 5 au aparut in urma cu cateva luni, dar oficialii Rockstar s-au abtinut de la comentarii.

 

In prezent, dezvoltatorii se pregatesc sa lanseze varianta PC a jocului L.A. Noire (noiembrie 2011), in prima juma.tate a anului viitor fiind pregatita o noua super-productie, Max Payne 3.

 

Grand Theft Auto 4 a fost lansat in anul 2008 si a fost vandut in peste 20 de milioane de exemplare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMGGGG, ce tare. Abia astept sa apara. GTA IV a fost si este unul dintre cele mai bune jocuri din lume, sper sa schimbe engine-ul la V.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca o sa fie super tare jocul,probabil ca o sa aiba o grafica de invidiat,abia astept sa apara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca o sa fie super tare jocul,probabil ca o sa aiba o grafica de invidiat,abia astept sa apara.

 

Probabil grafica va fi alta mai buna. Eu cred ca va avea succes :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Probabil grafica va fi alta mai buna. Eu cred ca va avea succes :).

Nu are cum sa nu aiba succes.

Toate versiunile GTA au avut mari succese si milioane si sute de mii de copii vandute.

Ma indoiesc ca V-ul nu o sa fie la fel. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sunt curios ce aduc nou de aceasta data... story line, grafica, gameplay...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Deci...WOOOOW.Daca GTA 4 este asa cum este..imaginati-va cum o sa fie 5 , de aceea trebuie sa imi upgradez eu computerul..

Share this post


Link to post
Share on other sites

OMGG:X:X dabea astept sa apara

 

Gta IV, este un suces pur, va dati seama cum o sa fie GTA V?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cred ca o sa fie cel mai tare joc online cand o sa apara si Gta5 Mp.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sigur nu e trailer de la Sims 3 ? :)) Cred ca va trebui sa fac un upgrade la placa video ca sa imi mearga GTA V :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul dupa trailer-ul postat de Radu_Toretto, din cate am vazut eu pe Google, va fi ca oras si Paris :-? turnul EiFFEL, cred ca ar trebuii sa imi iau PC de 50 mils sa joc asta :-w

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos jocul dupa trailer-ul postat de Radu_Toretto, din cate am vazut eu pe Google, va fi ca oras si Paris :-? turnul EiFFEL, cred ca ar trebuii sa imi iau PC de 50 mils sa joc asta :-w

 

Eu am o consola asa ca nu ma chinui si cu pc-u (am si pc bun). Parisul a fost asa o idee dar nu cred ca ar baga-o in GTA 5. Probabil va fi doar Los Santos. Sunt curios sa vad ce grafica are si cum sunt misiunile.

 

As fi curios pe cat se lanseaza...Ca pe google nu am gasit si data lansarii. Uni spuneau ca pe 30 decembrie alti in 2012.

 

Radu, daca ai fi dragut ;;).

 

[imi cer scuze ca am mai postat odata]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu am o consola asa ca nu ma chinui si cu pc-u (am si pc bun). Parisul a fost asa o idee dar nu cred ca ar baga-o in GTA 5. Probabil va fi doar Los Santos. Sunt curios sa vad ce grafica are si cum sunt misiunile.

 

As fi curios pe cat se lanseaza...Ca pe google nu am gasit si data lansarii. Uni spuneau ca pe 30 decembrie alti in 2012.

 

Radu, daca ai fi dragut ;;).

 

[imi cer scuze ca am mai postat odata]

 

GTA 5 Release Date July 2012 For Xbox 360, PS3, PC

 

De asemenea, GTA 5 va fi plasat in San Andreas (statul nu jocul). Nu e nici un turn Eiffel, nu e nici un Paris, e doar San Andreas. Los Santos, San Fierro, Las Venturas.

 

Cat despre trailer, in sfarsit jocul va fi pe gustul meu. Sa speram ca il vom putea juca si pe Kinnect (Xbox), ar fi prea frumos. Mai e mult pana atunci, se vor schimba multe :).

 

P.S. Deja am recunoscut o gramada de cladiri si strazi din LS, o sa imi fie mai usor acum nu o sa mai am nevoie de GPS :lolidiot:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un trailer de nota 10. Abea astept realeasul, dar mai e pana atunci. :D

Ma intreb daca o sa faca si GTA VI, o sa fie undeva prin Vice City? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din trailer arata foarte bine, sa speram ca va fii un joc de succes!

Share this post


Link to post
Share on other sites

LA masini se pare ca mai au de lucrat dar o sa scoata baietii moduri

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu sper sa nu fie la fel de greu de instalat ca Gta IV...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Partea frumoasa e ca GTA V se desfasoara tot in San Andreas, in special Los Santos :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare peste 1-2 ani o sa jucam in loc de samp V:MP,bineinteles ca nu vor fi atatia playeri cum sunt pe samp pt ca sa joci gta V iti trebuie pc ff bun.sper ca eG sa deschida si un server V:MP pe cand se face lansarea MP.daca cumva gasiti niste cerinte de sistem sau cumva stiti pe unde s-ar incadra sa postati aici sa imi fac upgrade la pc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super tare peste 1-2 ani o sa jucam in loc de samp V:MP,bineinteles ca nu vor fi atatia playeri cum sunt pe samp pt ca sa joci gta V iti trebuie pc ff bun.sper ca eG sa deschida si un server V:MP pe cand se face lansarea MP.daca cumva gasiti niste cerinte de sistem sau cumva stiti pe unde s-ar incadra sa postati aici sa imi fac upgrade la pc.

Mai bine taceai ca filozof ramaneai ...

 

S-au mai deschis servere si de GTA IV MP si ModernTopia, etc si au stat goale vreme buna.

Toata lumea inainte de deschidere "vaiiiii, deschideti servere, vaiiii abia astept" si cand s-a deschis, au jucat 2-3 zile si gata, pauza.

Nu are rost sa se iroseasca timpul si banii deschizand un server de GTA V MP care intr-o saptamana este pustiu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Oare cu placa de 2 gb + 2 RM va merge?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Wow, trailer-ul e bestial, abea astept sa il joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos trailer, se pare ca in gta v vor adauga multe noutati fata de celelalte gta-uri. In privinta cerintelor, nu cred ca vor fii de "PC de la NASA", gta v foloseste motorul RAGE, acelasi ca gta iv, doar ca va fii imbunatatit. In plus, cred ca acesta va fii mult mai bine optimizat decat gta iv, deci cerintele minime cred ca vor fii accesibile. Dar daca vrei sa il joci in toata splendoarea, cred ca vei avea nevoie de un PC destul de bun.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...