Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - Rapirea

Recommended Posts

Titlu oficial: Rapirea

 

Data lansării: 17.11.2011

 

Gen: Actiune / Drama

 

Durată: 10:49

 

Scurtă prezentare:

 

Filmul "Rapirea" este un fel de "lung metraj", spun asta pentru ca sunt sigur ca vor fi comentarii de gen "e prea lung", "trebuia sa-l scurtezi" etc. Asa a fost conceput, asa a iesit. E primul film la care o sa "ma plang" cat de mult am lucrat la el. Timpul de la un Render din Sony Vegas a durat 2 ore jumate. Am fost nevoit sa-i dau render de 4 ori din cauza coloanei sonore, care a fost oprita de YouTube de 3 ori. Stiti voi, "Copyright". Filmul avand peste 10 melodii, nici nu stiam care dintre ele ar trebui schimbata... sau schimbate. In jur de o ora dura un upload, lucru' care l-am facut de 4 ori. Nu va mai spun cate zile a durat filmarea si editarea. Dar intr-un final am reusit sa-l pun pe YouTube. M-am gandit si la varianta sa-l pun pe alt site, dar YouTube-ul tot YouTube ramane. Multumesc inca odata "actorilor" care au participat in film! sper ca n-am uitat pe nimeni. Nu pot sa va zic exact cand apare partea a - II - a.

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RT2hLfqKQlo

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

in final :X prea frumos ai +100 deabea astept sa mai filmez alte filme cu tine Stefan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

In unele secvente se vede cam "intunecat", cred ca e de la joc. Incerc sa-i fac ceva din YouTube.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mie mi se pare ca se vede perfect :) ma rog tu esti Producatorul :) prea frumos faci o treaba excelenta tine-o tot asa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

e super ;) mai asteptam alte filme stefan

a iesit foarte frumos

Share this post


Link to post
Share on other sites

Super ma bravo tie,filmul este chiar excelent,felicitari inca odata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Superb foarte reusit , mi-a facut mare placere sa fac parte din el , felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

A iesit foarte frumos felicitari !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari, pe departe cel mai bun film "de actiune" de pana acum.Te asteptam cu partea a doua la care sper ca voi fi in continuare actor :)). Felicitarile mele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari, pe departe cel mai bun film "de actiune" de pana acum.Te asteptam cu partea a doua la care sper ca voi fi in continuare actor :)). Felicitarile mele.

 

Da normal, doar tu esti rapitorul :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari un film foarte bun , editul este ok , montaj la fel , povestea e originala. Desigur eu stiu ca dureaza foarte mult sa se frameze, eu de exemplu am stat 2 ore si 45 minute la Ghost Town Movie , cu cat mai multe edituri si cu cat mai mare durata in film cu atat astepti mai mult la "Make Movie" + YT care astepti cum ai zis tu o ora.Zic asta pentru ca unii habar n-au cat de mult se lucreaza la un film de durata 6:00 - 10:00 minute. In afara de astea am un mic repros pentru ca se vede intunecat in unele parti (probabil e de la ENB Series). In rest, FELICITARI , astept Partea a II-a , continua cu filmele si perfectioneaza-te!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Imi displace ca se vede intunecat, oricum inca se proceseaza pe YouTube. Dar in principiu' imi place ca va place! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Degeaba e filmul lung, nu m-am plictisit nici macar o secunda. Felicitari, desi cuvintele sunt de prisos. Doar tu stii cat ai muncit, eu unul iti apreciez munca, a iesit impecabil.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitari un film foarte bun , editul este ok , montaj la fel , povestea e originala. Desigur eu stiu ca dureaza foarte mult sa se frameze, eu de exemplu am stat 2 ore si 45 minute la Ghost Town Movie , cu cat mai multe edituri si cu cat mai mare durata in film cu atat astepti mai mult la "Make Movie" + YT care astepti cum ai zis tu o ora.Zic asta pentru ca unii habar n-au cat de mult se lucreaza la un film de durata 6:00 - 10:00 minute. In afara de astea am un mic repros pentru ca se vede intunecat in unele parti (probabil e de la ENB Series). In rest, FELICITARI , astept Partea a II-a , continua cu filmele si perfectioneaza-te!

 

Am reusit sa-l fac sa nu se mai vada asa intunecat. E bun si YouTube la ceva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Excelent ! Cred ca este cel mai bun film pe care l-am vazut in SA-MP. Mi-a placut foarte mult! Abia astept partea a2-a. :clap2:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Si uite si ca a aparut filmul in sine:d

 

Toata stima STefane , a iesit super:P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cum sa te felicit , un film superb . Si inca ceva , imi dai si mie Enb-ul acela criminal ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

E misto filmul, pacat de taximetrist :(

 

Killed By Me :*:))

Intradevar a fost o subtritrare impecabila si Muzica de la scena cu taximetristul .. nu am cuvinte :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eu eram taximetristul

:X ce bine ca stiu ca ii pare cuiva rau dupa mine :)) , Superb Stefan inca odata ma impresionezi cu filmele tale geniale ! Superb ! Felicitari !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu stiu cum sa te felicit , un film superb . Si inca ceva , imi dai si mie Enb-ul acela criminal ?

 

L-am luat de la "Resurse San Andreas", dar l-am modificat putin. Ia-mi id-u' de la profil si-ti dau setarile.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Felicitarile mele. Dupa o munca grozava ai avut parte si de un rezultat grozav. Spor in continuare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos filmul, cel mai frumos dupa parerea mea , nu mai am cuvinte .

Felicitari .

Share this post


Link to post
Share on other sites

foarte frumos filmuletul ;) este lucrat in echipa si chiar de au trecut 11 minute ai impresia ca au trecut doar 5 minute :)) multa bafta la urmatoarele :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...