Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - Pentru Jun10r

Recommended Posts

Frumos !

Sincer am si eu cateva ss-uri vechi , cand era lider RazvanL , Sound la sur... Voi incerca sa fac si eu un mic filmulet, dar sa vad da imi va iesi.

Oricum m-am uitat la tot filmul , si am vazut multe nume vechi care imi aduc aminte cu placere de ele , care din pacate nu am mai putut tine legatura cu cateva dintre ele .

Stima pentru film! !

Share this post


Link to post
Share on other sites

2:05 Poza facuta de mine cu FCR-u :)) Vremuri ... Remember my Friend and our Leader Jun10r .... Perfect Stranger

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Jun10r si remember vechile vremuri cand chiar se juca de placere samp-ul, nu ca acum. Respect.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember, cele mai frumoase clipe in Bloods, acolo le-am petrecut.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember, cele mai frumoase clipe in Bloods, acolo le-am petrecut.

Cele mai frumoase clipe in b'z si esti in c'z ? :-j

 

ON: Superb filmul.. Cand ma gandesc ca eu m-am apucat cu cateva luni inainte sa se la jun10r ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele mai frumoase clipe in b'z si esti in c'z ? :-j

 

ON: Superb filmul.. Cand ma gandesc ca eu m-am apucat cu cateva luni inainte sa se la jun10r ...

Off : S-a referit pe " vremea aia " .

On : Remember Jun10r , remember old . Foarte frumos videoul .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cele mai frumoase clipe in b'z si esti in c'z ? :-j

 

ON: Superb filmul.. Cand ma gandesc ca eu m-am apucat cu cateva luni inainte sa se la jun10r ...

Bai anula... cand jucam noi tu nu stiai sa te stergi la cur... cand eram in bloodz tu te chinuiai sa ajungi in taxi ca nu stiai harta, prietenas. Logic ca suntem in cz pentru ca bloodz nu mai e ce a fost, chiar daca a fost factiunea mea preferata, e jos de tot acum ;) in mocirla, datorita liderului si membrilor care au media de varsta 11 ani. Daca prindeai si tu vremea cand era Whiskey lider bloodz puteai sa iti dai cu parerea la filmuletul asta, altfel te rog sa te abtii...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off : S-a referit pe " vremea aia " .

On : Remember Jun10r , remember old . Foarte frumos videoul .

 

Off : sTar erai si tu pe acolo intr-o poza chiar LCN :O

On: Pacat ca eu m-am apucat de curand si doar cativa playeri din acele vremuri mai joaca acum aici. Remember Jun10r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce sa mai zic,tot respectul din partea mea,faci niste filme extraordinare,si mai ales niste coloane sonore bine alese.Bravo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Off : sTar erai si tu pe acolo intr-o poza chiar LCN :O

On: Pacat ca eu m-am apucat de curand si doar cativa playeri din acele vremuri mai joaca acum aici. Remember Jun10r

 

Pe atunci Star92 era cel mai mare LCN-ist. Cholin era Bloods convins...

 

Dar acum Star92 e YKZ si Cholin Crips...

 

Factiunile isi schimba membrii. Nu conteaza in ce factiune esti. Conteaza sa te joci din PLACERE, cum se juca pe atunci. Nu cum se joaca acum. La 75% din jucatorii de acum SA:MP-ul le-a afectat viata, din pacate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Good old times..:- Eu am sa postez un filmulet de cand eram in LaCosaNostra alaturi de niste membri extraordinari.

 

 

Factiunile isi schimba membrii. Nu conteaza in ce factiune esti. Conteaza sa te joci din PLACERE, cum se juca pe atunci. Nu cum se joaca acum. La 75% din jucatorii de acum SA:MP-ul le-a afectat viata, din pacate.

 

 

ps: Eu unu n-am fost niciodata in Yakuza, Nortenos, Crips si nici nu o sa fiu. B-) Tot LBS e baza..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Loko tot cu LBS`ul esti huh ? :))

 

ON: Mi`e dor de acele vremuri... cu Bloods, Crips organizate bine la brawluri si alea, atunci nu prea se faceau war`uri pe aero :)) cum e moda acuma... atunci mai toata lumea juca de distractie, cu prietenii, skype.. ale alea.. acuma, toti vor sa fie numarul UNU ! ( Bani, masina, casa, alea alea... )

 

Foarte frumos filmul... bine, slide`show-ul.

 

P.S Jun1or a fost cel care a luat lider dupa mine la Bz :)) si acum imi amintesc..

 

@TonyMontanaaa: Unu din membri de onoare Bloods, see ya !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da crytek el a luat dupa ce tu ai avut acel incident ce te-a bagat in spital :)), si a facut din Bloodz ceva wow ... am ramas cu el o perioada dar l-am dezamagit ... Oricum chiar daca am fost Crips stiu ca nu am facut-o din placere ci din Respect pentru Sound. Numai blood'z am fost de nenumarate ori pe serveru asta, si am avut intotdeauna o placere sa fac parte din Blood'z. Blood 4 Life. Remember Jun10r !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Una e sa mergi din respect pentru lider si una e sa ai in suflet o alianta sau o factiune.

 

L.B.S si La Cosa Nostra e in sufletul meu si asa va ramane!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai anula... cand jucam noi tu nu stiai sa te stergi la cur... cand eram in bloodz tu te chinuiai sa ajungi in taxi ca nu stiai harta, prietenas. Logic ca suntem in cz pentru ca bloodz nu mai e ce a fost, chiar daca a fost factiunea mea preferata, e jos de tot acum ;) in mocirla, datorita liderului si membrilor care au media de varsta 11 ani. Daca prindeai si tu vremea cand era Whiskey lider bloodz puteai sa iti dai cu parerea la filmuletul asta, altfel te rog sa te abtii...

Tu ti-ai vandut contul, nici macar nu esti tu pe cont si vorbesti... Daca tu te-ai dus in bloodz cand era deja o factiune BUNA, si ai plecat din ea cand a ajuns un ''cacat'' cum zici tu, inseamna ca nu ai ajutat cu nimic.Eu am stat in bloodz sa o ajut sa se dezvolte, pana a ajuns o factiune buna, dupa am iesit.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, imi pare rau ca nu jucam si eu in acea vreme, dar asta e. Bine ca avem cu ce ne mandri, dar dupa cum vedeti in zilele de astazi prea putini jucatori se gandesc la distractie, si toti sunt intr-o fuga sa faca bani. Blood's si L.B.S. sunt si vor ramane factiunea mea preferata. Remember Jun10r si acele vremuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

WooW :O

Frumos filmul. Nota 10 ! Blood's 4 life :X Totusi si acuma e bine in b'z cu vin_dizal deoarece sunt foarte multi playeri buni, doar ca c'z sunt disperati dupa teritorii si au toate casele :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

WooW :O

Frumos filmul. Nota 10 ! Blood's 4 life :X Totusi si acuma e bine in b'z cu vin_dizal deoarece sunt foarte multi playeri buni, doar ca c'z sunt disperati dupa teritorii si au toate casele :))

 

=))

 

Mda... pai acum si tu... scopul scuza mijloacele :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Respect si remember Jun10r .

Share this post


Link to post
Share on other sites

WooW :O

Frumos filmul. Nota 10 ! Blood's 4 life :X Totusi si acuma e bine in b'z cu vin_dizal deoarece sunt foarte multi playeri buni, doar ca c'z sunt disperati dupa teritorii si au toate casele :))

Fiecare cu generatia sa :) Alti isi aduc aminte de Jun10r alti de CryTek alti de sMoKeRu si asa mai departe. Toti isi au generatia pe comunitatea asta, si nimeni nu se mai agita sa va ceara voua respectul pentru ceea ce a fost si cine suntem ( Cei care mai sunt vechi si mai rezista cu contul lor actual de la bun început ). Tot ce e pe eGaming acuma e numai conturi clona, conturi vandute 'a eu joc din 2008-2009' dar are cont din 2011-2012. Eu unul sunt mandru ca nam luat-o pe aratura ca alti sa imi bat joc de cont, da stiu este un joc dar este o placere sa ma joc si un 'privilegiu' cum se tot zice sa fac parte din eGaming. Nu uitati fiecare cu generatia lui de lider, nu trebuie sa existe argumente de cum era atunci si comparatii intre lideri si etc. Creati-va momente si bucurativa de ele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Din nou , vad ca cei din Bloods tot comenteaza de case de teritorii etc.Da mai lasati macar aici dusmania ma.

 

Va spun din nou si repet.Partea cu casele a fost pura stiinta , trebuia doar sa ganditi unpic ca si voi puteati face la fel , asa ca nu mai comentati voi si vedeti-va de joc!

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zis bine cineva mai sus si imi permit sa reiau ideea, era vremea cand jucai pentru distractie. Atunci cand aliantele se puteau lupta in voie pe strazi, nu doar intr-o anumita zona si nu doar 6 minute la 4 ore. Atunci cand aliantele puteau prelua controlul unor anumite zone cheie (GSLS,GSSF,tunel LS-SF,etc), iar politia avea rolul de a interveni, mai exact NG avea rolul de a interveni (in momentul asta NG nu isi are rostul) si echipa SWAT din cadrul PD. Era vremea cand adminii nu interveneau in cursul normal al jocului, decat in cazul unui codat. Pacat ca s-au dus momentele astea, unde eGaming SAMP insemna o comunitate, nu un joc individual.

 

 

 

 

ON: Frumos filmul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zis bine cineva mai sus si imi permit sa reiau ideea, era vremea cand jucai pentru distractie. Atunci cand aliantele se puteau lupta in voie pe strazi, nu doar intr-o anumita zona si nu doar 6 minute la 4 ore. Atunci cand aliantele puteau prelua controlul unor anumite zone cheie (GSLS,GSSF,tunel LS-SF,etc), iar politia avea rolul de a interveni, mai exact NG avea rolul de a interveni (in momentul asta NG nu isi are rostul) si echipa SWAT din cadrul PD. Era vremea cand adminii nu interveneau in cursul normal al jocului, decat in cazul unui codat. Pacat ca s-au dus momentele astea, unde eGaming SAMP insemna o comunitate, nu un joc individual.

 

 

 

 

ON: Frumos filmul.

 

Cat adevar.

SebyTheGangster.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos video-ul ... dupa ce l-am vizionat mi-am dat seama ce fain era "pe vremuri" cand si la 2 noaptea jucai calumea si for fun ... acuma doar afk pentru dobanda ...

Ce n-as da sa fie dinou ca inainte =(( !

 

Respect Jun1or , and "old school" .

Fuck the new schooll

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...