Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - Pentru Jun10r

Recommended Posts

Remember Jun10r !!!

Un prieten vechi pe care il respect!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu mie dor de jocul asta doresc sa il mai joc odata cu toti nebuni de pe el care se distrau in fiecare minut,remember old school egaming,se stiu ei. remember samp egaming 08 - 10

Β 

Β 

Β 

Β 

Β 

Share this post


Link to post
Share on other sites

In inchieiere, as vrea sa stergem lacrima amara a mamei de pe obrazul ei brazdat de vremuri.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai mult mi-a placut ca am reusit sa fac lucruri mari cu oameni simpli (fara functii sau admini etc...) .

Nu aveam nimic impotriva celor cu functii, dar mereu aveau pretentii si nu puteam sa fac discriminari, ca nu imi sta in fire.

Cel mai important este omul din spatele ecranului nu cel din joc.

Β 

Regula numarul 1 pe care am mers ca lider a fost :

Β 

-"Prezenta in joc cel putin 5 ore pe zi daca vrei sa faci ceva frumos si implicare 100% in ceea ce faci."

Β 

Lov you guys !!!

Respect Jun10r,te reasteptam pe server :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sincer sa fiu mie dor de jocul asta doresc sa il mai joc odata cu toti nebuni de pe el care se distrau in fiecare minut,remember old school egaming,se stiu ei. remember samp egaming 08 - 10

http://i41.tinypic.com/o60by1.png

Β 

Mai tii minte cand faceati balamuc la antrenamente si am venit eu ca un lider barbar care eram si am demis 7-8 persoane, inclusiv pe tine ca nu erati cuminti si bineinteles dupaia mi-a parut rau? Asa a cam inceput ascensiunea Surenosului :))

Β 

Mai stii bai Legolasule?

Β 

@Jun10r: Reapuca-te de joc, ai de ce, crede-ma :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Doamne ce vremuri mi-au venit acuma dupa ce am vazut filmul, era dupa cum spun cu totii foarte diferit inainte ,tin minte ca abea intrasem in LCN si incepusem sa facem waruri la yakuza ,sa mergem organizati etc, eu eram foarte ascultator si pe timpul zilei la scoala numai sa ajung acasa sa stau pe skype cu junior si ryder si toti cei din lcn sa jucam ,era cu totul diferit. Niciodata nu m-a tentat sa am casa masina sau bogatii in samp pe perioada in care am jucat ,aveam prieteni cu care puteam face o gluma si ceilalti cu care se putea juca decent ,generatia care a ramas in urma, au plecat ,cine stie ce-o fi facut..

Aici apare Jun10r la un war yakuza vs lcn ,nu e prea reusit filmul pentru ca exact cand trebuia sa inceapa warul am luat disconect...

Si mie mi-e dor sa mai fac un war vs yakuza cu multihack...cum m-a invatat moz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cum sa uit acele vremuri cand am intrat pentru prima oara intr-o factiune si anume Crips Gang! Cum sa uit cand ma bateam zii de zii la Gs Ls, Skate Park cu Jun10r,Stix,MihaizoreL,MixeR,Sharky_boy,etc acestia fiind in Bloods Gang ! Si ei ma tot bateau, dar nu intram cu coduri ca cei din ziua de azi :-j .

Si cand am mai invatat si eu ceva si am intrat in Nor14! Cum sa il uit pe Jun10r care m-a banat permanent pentru cod. Dar a doua zii banul mi-a fost scos si am fost declarat cel mai mare lagar de pe srv, desigur dupa Sabzaky :)) Bineinteles ca Jun10r si-a cerut scuze pentru cele intamplate, in ziua de azi nu o sa mai intalnesti un ADMIN ca Jun10r.

Ce pot sa mai spun, am vazut ca majoritatea care au postat aici sunt prieteni de ai mei vechi si ar dorii sa se mai distreze ca pe vremurile acelea. Eu sunt de parere ca un WIPE ar schimba totul. Clar ca nu o sa mai fie ca la inceput pentru ca acum am mai crescut si eu si vorba aia m-am "golanit" dar timp de sa:mp o sa imi mai fac.

Β 

Β 

Remember : Jun10r un mare om !

Β 

Β 

Cu stima : LegaLSmoKe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai Radu surenosu a crescut in perioada aia (cand era sound lider ) datorita anumitor playeri printre care am fost si eu,nu ca ma laud am stat 9 luni in acea factiune cu rank sub 6,mi-am pierdut contu in acea factiune,si sa va zic dc am jucat eu cu coduri ? Pur si simplu ma ofticam stiind ca in trecut nu prea ma faceau multi la deagel pe egaming,acum in prezent "care prezent" ma rupeau si clowni de lvl 1,si bang inca un deget,chiar si acum sunt constient ca,chiar daca mai aveam contul Lego nu mai activam pentru ca acum jocul a devenit unul monoton nu mai are pic de amuzament,parerea mea. Cu respect unicul lego :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hehe ce vremuri,eram co-leader Crips cand era Jun1or lider B'z..si da,erau alte vremuri,vremurile alea nu se vor mai intoarce :) pt ca acum au venit toti copiii,toti "smecherii" intre 4 pereti si comenteaza,chiar unu mi-a zis ca face ceva pe generatia noastra '08-'09 asa ca ce sa o mai lungim. Remember Jun1or. Iar de dedicare unei factiuni,stiti doar ca eu am fost numai Crips in mare parte,membrii vechi stiu asta :).

Share this post


Link to post
Share on other sites

same shit,different cow.

Β 

# respect jun10r.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E frumos sa mai vezi posturi de la utilizatori de prin '09. Palaria jos pentru cei care merita cu adevarat!

Pacat ca a zis-o unu cu "astia noi sunt mari si tari" si acum toti continua pe ideea asta absurda. E ceva gen: "copilaria nostra vs copilaria voastra, cam 90% din eG"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos video , frumos din partea ta Stefane >:D<<'>

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ce vremuri erau atunci.... GJ pentru filmulet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice! dar ultimele poze zici ca is facute cu fieru de caLCAT

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nice! dar ultimele poze zici ca is facute cu fieru de caLCAT

Β 

:))

Β 

S-a stricat aparatu' :-s

Share this post


Link to post
Share on other sites

numele melodiei care incepe de la min 3:45 va rog?

Share this post


Link to post
Share on other sites

numele melodiei care incepe de la min 3:45 va rog?

Blue Foundation - Eyes On Fire (Zeds Dead Remix) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bai anula... cand jucam noi tu nu stiai sa te stergi la cur... cand eram in bloodz tu te chinuiai sa ajungi in taxi ca nu stiai harta, prietenas. Logic ca suntem in cz pentru ca bloodz nu mai e ce a fost, chiar daca a fost factiunea mea preferata, e jos de tot acum ;) in mocirla, datorita liderului si membrilor care au media de varsta 11 ani. Daca prindeai si tu vremea cand era Whiskey lider bloodz puteai sa iti dai cu parerea la filmuletul asta, altfel te rog sa te abtii...

Β 

nu uita ca noi am parasit b'z dupa ce a primit jun10r leader in locul lui crytek :))) ,oricum erau vremuri frumoase atunci :)

Loko tot cu LBS`ul esti huh ? :))

Β 

ON: Mi`e dor de acele vremuri... cu Bloods, Crips organizate bine la brawluri si alea, atunci nu prea se faceau war`uri pe aero :)) cum e moda acuma... atunci mai toata lumea juca de distractie, cu prietenii, skype.. ale alea.. acuma, toti vor sa fie numarul UNU ! ( Bani, masina, casa, alea alea... )

Β 

Foarte frumos filmul... bine, slide`show-ul.

Β 

P.S Jun1or a fost cel care a luat lider dupa mine la Bz :)) si acum imi amintesc..

Β 

@TonyMontanaaa: Unu din membri de onoare Bloods, see ya !

Β 

poi a luat dupa tn leader :)) , ca te'a turnat speed_demon si hyper_power :)))) , ce vremuri frm erau nu mai prinzi asa ceva acum .. :|

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...