Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dinamo_Stefan

eG TV - Pentru Jun10r

Recommended Posts

Extraordinar filumletul.Daca ar fi asa si acum serverul cu playerii care apar acolo ar fi o placere sa joci :-< . (In fine,cei care s-au retras,fiindca o parte mai joaca si in prezent si asta e foarte bine :X )

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte urat daca va certati in astfel de topicuri sa stiti.

 

In fine, vroiam sa zic ca nu cred ca a fost o alianta asa de puternica si unita cum era LBS cu liderii din aceasta poza: http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp001l.png/

 

Poza este facuta de maGeNN (trebuia sa spun asta ca altfel ma bate).

 

Nu mai are rost sa spun ca pe vremea aceea se juca mult mai frumos. Cine a jucat atunci stie mai bine.

 

Nu pot sa spun decat ca sunt mandru ca am facut parte din acea alianta, ba chiar liderul uneia dintre factiuni. Remember Jun10r :) Un om de la care chiar am avut ce invata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E foarte urat daca va certati in astfel de topicuri sa stiti.

 

In fine, vroiam sa zic ca nu cred ca a fost o alianta asa de puternica si unita cum era LBS cu liderii din aceasta poza: http://imageshack.us/photo/my-images/718/samp001l.png/

 

Poza este facuta de maGeNN (trebuia sa spun asta ca altfel ma bate).

 

Nu mai are rost sa spun ca pe vremea aceea se juca mult mai frumos. Cine a jucat atunci stie mai bine.

 

Nu pot sa spun decat ca sunt mandru ca am facut parte din acea alianta, ba chiar liderul uneia dintre factiuni. Remember Jun10r :) Un om de la care chiar am avut ce invata.

 

Atunci a fost un punct,pot spune chiar culminant, al L.B.S-ului.

 

Atunci se juca cu suflet pentru factiune.Nu ca acum "Sunt LCN , ia sa vad cum draq e Yakuza" etc.

 

Imi amintesc cand intersectia de la GSSF tot timpu acolo imi era locu si membrii factiunii ma faceau in toate felurile:)) ca acolo traiesc si tot felu de glume (nu pot spune proaste). Cred ca mai mult de juma de an am tot stat la GSSF. Sincer sa va spun atat cat am stat acolo , nu stiam LS-ul deloc si nici restu oraselor , doar SF-ul si in special drumul spawn yakuza - GSSF.

 

Daca s-ar scoate teritoriile primul lucru ce l-as face ar fi sa merg LCN si sa stau in vechiul meu loc:D

 

P.S: Chiar ca te bateam Releu >:)

 

L.E: Am uitat sa zic , ca atunci era bataie mare intre Surenos si LCN pentru cea mai buna de pe server (arogantele noastre): Sounds cu adminii si playeri foarte cunoscuti la el in factiune , iar Releu cu viitori admini si viitori helperi , un singur n00b (maGeNN care deabea a invatat samp).Foarte frumos!

Share this post


Link to post
Share on other sites

L.E: Am uitat sa zic , ca atunci era bataie mare intre Surenos si LCN pentru cea mai buna de pe server (arogantele noastre): Sounds cu adminii si playeri foarte cunoscuti la el in factiune , iar Releu cu viitori admini si viitori helperi , un singur n00b (maGeNN care deabea a invatat samp).Foarte frumos!

 

 

Asta era spre final. Adu-ti aminte ca eu am fost primul care i-am adus in aceeasi factiune pe GTZ, Stix, Litz, Valk, Pushki si cine mai era admin atunci ca am uitat :)) Si Tornnado, sTar92, CaPoRaLu si altii care erau helpers erau LCN. Intr-adevar dupa cateva luni s-au dus Surenos, se plictisisera oamenii de LCN, Sounds a stiut sa ii atraga. Abia apoi a avut loc acel "schimb de generatii", cand am adus playeri mai noi care acum au functii pe server sau au avut mai apoi.

 

In fine, hai ca facui putin offtopic si nu e frumos.

 

Scuze daca am deranjat pe cineva cu laudele mele :)) Dar daca nu ma lauda nimeni, maaacar sa ma laud singur :-j:))

 

Remember Jun10r!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte reusit, remember Jun10r

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foare frumos videoul, remember old time....Respect & Remember jun10r :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zis bine cineva mai sus si imi permit sa reiau ideea, era vremea cand jucai pentru distractie. Atunci cand aliantele se puteau lupta in voie pe strazi, nu doar intr-o anumita zona si nu doar 6 minute la 4 ore. Atunci cand aliantele puteau prelua controlul unor anumite zone cheie (GSLS,GSSF,tunel LS-SF,etc), iar politia avea rolul de a interveni, mai exact NG avea rolul de a interveni (in momentul asta NG nu isi are rostul) si echipa SWAT din cadrul PD. Era vremea cand adminii nu interveneau in cursul normal al jocului, decat in cazul unui codat. Pacat ca s-au dus momentele astea, unde eGaming SAMP insemna o comunitate, nu un joc individual.

 

 

 

 

ON: Frumos filmul.

 

True Story. Pot sti si eu numele melodiei?

Share this post


Link to post
Share on other sites

True Story. Pot sti si eu numele melodiei?

 

Dr. Dre ft Skylar Grey - I Need A Doctor (Arion Dubstep Remix)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Frumos filmuletul, bine ca cineva isi mai aduce aminte de acele vremuri de care ar trebui sa ne amintim cu totii si sa incepem sa facem macar juma.tate din ce se facea atunci. Bloods a fost prima mea factiune, cand imi amintesc ca mi-a dat Dinamo_Stefan 2-1 sau 3-0 la teste dupa ce l-am secat de fiecare data la 1hp, lui Jun10r i-a placut cum trageam si mi-a acordat sansa de a ma lua in factiune si uite-ma aici dar recunosc ca era mult mai frumos decat acum atunci cand eram newbie. Erau foarte frumoase vremurile alea, war-uri intre aliante (Ce nu vezi acum), miniwar-uri (restrictii) zilnic, nu se faceau war-uri ca acum 5vs5 Only Deagle cum se fac majoritatea war-urile de acum, nu era /rivalwar (era mult mai bine fara), nu era ura asta intre rivali. Abia in vremurile alea poti zice ca s-a jucat pe eGaming roleplay, acum nimic. Adevarat ce zice st0Le si RaduReleu (Chiar imi amintesc de war-ul acela all guns, castigam de noi LBS ca totdeauna :)) )..

Respect and Remember Jun10r, cat timp a fost el leader Bloods a fost si cea mai frumoasa perioada a mea pe eGaming.

 

Frumoase vremuri, pacat ca nu vor mai fi la fel..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jun10r e singurul care a facut ceva pentru serverul de SA:MP din toate punctele de vedere, ca admin, ca helper, ca lider sau ca jucator.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dr. Dre ft Skylar Grey - I Need A Doctor (Arion Dubstep Remix)

 

Am aflat intre timp, mersi oricum. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos pentru tribut. Imi place foarte mult si imi aduc aminte cu bucurie de acele vremuri frumoase.

BZ a ramas factiunea mea favorita, dar au fost si altele placute.

Acele vremuri le datorez acelor oameni care au fost mereu acolo alaturi de mine si erau isteti.

Cu aceasta ocazie va multumesc si imi aduc aminte de waruri de la LS-GS , parc si secondary spawn LCN langa SF-GS.

Pacat ca rar aveam parte de astfel de evenimente si nu prea era competitie, dar si cand prindeam activitate din partea factiunilor rivale ne descarcam toata energia pe ei (:D a nu se subintelege ....).

 

Spor si cine stie, poate o sa mai avem ocazia.

 

Multumesc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos pentru tribut. Imi place foarte mult si imi aduc aminte cu bucurie de acele vremuri frumoase.

BZ a ramas factiunea mea favorita, dar au fost si altele placute.

Acele vremuri le datorez acelor oameni care au fost mereu acolo alaturi de mine si erau isteti.

Cu aceasta ocazie va multumesc si imi aduc aminte de waruri de la LS-GS , parc si secondary spawn LCN langa SF-GS.

Pacat ca rar aveam parte de astfel de evenimente si nu prea era competitie, dar si cand prindeam activitate din partea factiunilor rivale ne descarcam toata energia pe ei (:D a nu se subintelege ....).

 

Spor si cine stie, poate o sa mai avem ocazia.

 

Multumesc

 

Sper sa te revedem in joc... macar odata.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tu ti-ai vandut contul, nici macar nu esti tu pe cont si vorbesti... Daca tu te-ai dus in bloodz cand era deja o factiune BUNA, si ai plecat din ea cand a ajuns un ''cacat'' cum zici tu, inseamna ca nu ai ajutat cu nimic.Eu am stat in bloodz sa o ajut sa se dezvolte, pana a ajuns o factiune buna, dupa am iesit.:)

 

Amice, in primul rand eu sunt pe cont daca vrei iti dau id-ul si stie toata lumea ca sunt eu. In al 2-lea rand am fost in bloodz cand a luat vyn_diesel lider si nu era sus factiunea, am incercat sa stau cat mai mult, dar nu aveai cum pentru ca toti stateau afk, iar diesel era inactiv, nu puteam sta intr-o factiune de afkisti si inactivi. In al 3-lea rand Bloodz si LCN raman factiunile mele preferate fara discutie, daca ai fi prins si tu timpurile alea nu ai mai fi avut tupeu sa comentezi la postul meu ;).

 

Am prins 6 lideri in bloodz, tu nu ai atatea factiuni pe server: Smokeru, Crytek, Beny, Whiskey, Dyesel, xxxBladexxx si Jun10r putin ca am iesit.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Foarte frumos, si eu l-am prins pe junior ca leader in Bloods o vreme,cateva saptamani,dupa care s-a lasat, norocul meu ca am apucat sa il cunosc,chiar daca nu atat de bine pe cat vroiam ! Respect&Remember Jun10r si 2010 eG !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Multumesc frumos pentru tribut. Imi place foarte mult si imi aduc aminte cu bucurie de acele vremuri frumoase.

BZ a ramas factiunea mea favorita, dar au fost si altele placute.

Acele vremuri le datorez acelor oameni care au fost mereu acolo alaturi de mine si erau isteti.

Cu aceasta ocazie va multumesc si imi aduc aminte de waruri de la LS-GS , parc si secondary spawn LCN langa SF-GS.

Pacat ca rar aveam parte de astfel de evenimente si nu prea era competitie, dar si cand prindeam activitate din partea factiunilor rivale ne descarcam toata energia pe ei (:D a nu se subintelege ....).

 

Spor si cine stie, poate o sa mai avem ocazia.

 

Multumesc

 

Pe cand odata, de mult eram newbe tot ce stiam de Jun10r mi-a spus fratele meu MaD_MaX. De cate ori te vedeam oriunde, atat spuneam.

respect.gifJun10r respect.gif

Si tot atat continui sa zic :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cel mai mult mi-a placut ca am reusit sa fac lucruri mari cu oameni simpli (fara functii sau admini etc...) .

Nu aveam nimic impotriva celor cu functii, dar mereu aveau pretentii si nu puteam sa fac discriminari, ca nu imi sta in fire.

Cel mai important este omul din spatele ecranului nu cel din joc.

 

Regula numarul 1 pe care am mers ca lider a fost :

 

-"Prezenta in joc cel putin 5 ore pe zi daca vrei sa faci ceva frumos si implicare 100% in ceea ce faci."

 

Lov you guys !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te asteptam inapoi "fetita" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Te asteptam inapoi "fetita" :)

 

Mi-ai amintit de vorba ta ... "pitipoanco" . :))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu am sa uit niciodata serile petrecute cu Jun10r pe server , cat radeam sa nu mai zic ...

Esti persoana pe care am respectato cel mai mult , si iti multumesc mult si acum pt ajutorul ce mi l-ai oferit in acele vremuri.

 

 

Un film frumos , merita Jun10r un astfel de omagiu. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca imi aduc aminte bine (si inca nu am probleme cu memoria) omu juca cu mult dinainte sa joc eu sa:mp . Numai respect am pentru om.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Unul dintre cei mai buni prieteni ai mei...remember you...poate mai intri si tu odata asa 4fun vre-o ora sa ne mai distram ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

E bun filmul dar aceste filme de acest gen da senzatia ca esti dependent de SA:MP ceea ce nu e prea bine!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Remember Jun10R si multi altii din acele vremuri.

Sincer e multa lume care ori s-a lasat (datorita mediei de varsta din aceasta perioada) sau datorita banurilor primite.Atunci se juca de placere,nu ca acum ca se injura pe ad si se leaga de parinti asa aiurea,datorita unui joc.

Eu inca joc pentru propria mea placere,nu pentru bani/case/biz-uri/masini etc..da,am o gramada bani dar asta nu conteaza ca joc pentru asta..

Eu joc pentru mine,si as da orice pentru a mai prinde odata zile ca cele din 2009-2010 :)

Remember 09'

Share this post


Link to post
Share on other sites

Clipe frumoase si de neuitat. Nimic mai mult de spus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...