Jump to content

Photo

[SOLVED]Daca aveti un program sau... HELP !

This topic has been archived. This means that you cannot reply to this topic.
13 replies to this topic

#1 Seven

Seven

Ignorance, yet knowledge.

• Hall Of Fame
  • 3,371 posts
  • Time Online: 15h 30m 7s

Posted 24 February 2009 - 10:50 PM

Poate sunt un noob pt ca zic asta, dar asta e. Am vazut ca multi "iau" melodii direct de pe youtube. eu nu gasesc in optiunile de jos un link sau ceva sa downloadez melodiile direct de pe site. E vreun program sau nu stiu eu ?

Adica ex imi place o mel de pe youtube, si vreau sa o downloadez. Trebuie vreun program, sau e vreun link undeva unde nu am vazut ?

#2 LethaL eXe

LethaL eXe

-^-Drink`S MasteeR-^-

• Banned
  • PipPip
  • 111 posts
  • :

Posted 24 February 2009 - 11:27 PM

Link Download

Sa-ti explic si cum sa-l folosesti:
1.La Save As ai 2 Optiuni:-Avi(Sa-l downloadezi in format de videoclip)si MPEG(Sa-l downloadezi in format Mp3)
2.La link trebuie sa adaugi linku de pe YouTube(De ex esti la un VideoClip si sus ai linku videoclipului)
3.Save To-Selectezi unde sa-l salvezi

Daca nu ai inteles si nu reusesti sa scoti muzica,da-mi PM :|

#3 TraxeX

TraxeX

Official Member

• Members
  • PipPipPipPipPip
  • 428 posts
  • Time Online: 50s

Posted 25 February 2009 - 11:12 AM

Link Download

Sa-ti explic si cum sa-l folosesti:
1.La Save As ai 2 Optiuni:-Avi(Sa-l downloadezi in format de videoclip)si MPEG(Sa-l downloadezi in format Mp3)
2.La link trebuie sa adaugi linku de pe YouTube(De ex esti la un VideoClip si sus ai linku videoclipului)
3.Save To-Selectezi unde sa-l salvezi

Daca nu ai inteles si nu reusesti sa scoti muzica,da-mi PM :|

Cand dau start imi da eroare gen HTTP/ 1.1 ceva de genu

#4 Mr.XeNNoN

Mr.XeNNoN

Hitman™

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 2,635 posts
  • Time Online: 22d 2h 11m 26s

Posted 25 February 2009 - 02:04 PM

Cand dau start imi da eroare gen HTTP/ 1.1 ceva de genu

si mie :|

#5 RinX

RinX

Member

• Members
  • PipPip
  • 162 posts
  • Time Online: 2h 16m 47s

Posted 25 February 2009 - 03:00 PM

Pentru cei cu eroarea HTTP/1.1 click pe linkul acesta Click descarcati acel Net Framework 3.5 si merge 100 % :|, dati un restart la pc iar dak va mai apare asta inseamna ca trebuie altceva configurat :)

Later Edit : a inceput sa imi apara si mie eroarea ... cel mai bine il incercati pe acesta http://www.2shared.c...downloader.html : descarcati fisierul, selectati al doilea ''cerculet'' de jos (dupa ce ati download fisierul) si il convertiti in ce format doriti :D 'Njoy

#6 Tenpenny

Tenpenny

Joiner

• Members
  • Pip
  • 32 posts
  • :

Posted 25 February 2009 - 06:04 PM

si mie :|

IDEM

#7 RydeR

RydeR

It's so magical.

• Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 4,506 posts
  • :

Posted 25 February 2009 - 08:23 PM

Pentru cei cu eroarea HTTP/1.1 click pe linkul acesta Click descarcati acel Net Framework 3.5 si merge 100 % :|, dati un restart la pc iar dak va mai apare asta inseamna ca trebuie altceva configurat :)

Later Edit : a inceput sa imi apara si mie eroarea ... cel mai bine il incercati pe acesta http://www.2shared.com/file/4953535/7f710f...downloader.html : descarcati fisierul, selectati al doilea ''cerculet'' de jos (dupa ce ati download fisierul) si il convertiti in ce format doriti :D 'Njoy

Mie mi-a mers...ms !

#8 wKn

wKn

Member

• Members
  • PipPip
  • 172 posts
  • Time Online: 3h 55m 45s

Posted 27 February 2009 - 03:35 PM

Pentru cei cu eroarea HTTP/1.1 click pe linkul acesta Click descarcati acel Net Framework 3.5 si merge 100 % :P , dati un restart la pc iar dak va mai apare asta inseamna ca trebuie altceva configurat :D

Later Edit : a inceput sa imi apara si mie eroarea ... cel mai bine il incercati pe acesta http://www.2shared.com/file/4953535/7f710f...downloader.html : descarcati fisierul, selectati al doilea ''cerculet'' de jos (dupa ce ati download fisierul) si il convertiti in ce format doriti :X 'Njoy

Merci :friends: Chiar aveam nevoie de acest program, Si chiar imi merge :respect: Thx!

#9 RedDisciple

RedDisciple

Der Größte aller Zeiten

• VIP
  • 4,648 posts
  • Time Online: 15d 18h 40m 42s

Posted 27 February 2009 - 03:38 PM

incearca www.mediaconverter.org pui acolo linku si merge

#10 snOOpy

snOOpy

Joiner

• Members
  • Pip
  • 56 posts
  • :

Posted 27 February 2009 - 04:12 PM

Si eu l'am luat si a mers ,Thx :lol:

#11 Xelo

Xelo

Iesi Acas'

• VIP
  • 3,295 posts
  • Time Online: 12d 13h 55m 32s

Posted 27 February 2009 - 04:48 PM

Eu am save2pc + crack si merge sa iau de pe toate serverele de youtube + multe altele
Vei fi insa dezamagit..calitatea sunetului nu este foarte buna

#12 zonebronx

zonebronx

Member

• Banned
  • PipPip
  • 128 posts
  • :

Posted 06 March 2009 - 02:37 PM

Pentru cei cu eroarea HTTP/1.1 click pe linkul acesta Click descarcati acel Net Framework 3.5 si merge 100 % :hi:, dati un restart la pc iar dak va mai apare asta inseamna ca trebuie altceva configurat :D

Later Edit : a inceput sa imi apara si mie eroarea ... cel mai bine il incercati pe acesta http://www.2shared.com/file/4953535/7f710f...downloader.html : descarcati fisierul, selectati al doilea ''cerculet'' de jos (dupa ce ati download fisierul) si il convertiti in ce format doriti :-s 'Njoy

ms ...chiar imi place :X

#13 Xploud

Xploud

Member

• Members
  • PipPip
  • 175 posts
  • :

Posted 13 March 2009 - 02:13 PM

de pe youtube se descarca q mai multe prog q ar fi de ex : - save2pc
- youtube downloader
io va recomand sa cautati pe www.google.ro dak aveti nevoie de un kit ceva :P

#14 Andrei

Andrei

Support eGaming

• Hall Of Fame
  • 2,576 posts
  • Time Online: 3d 4h 9m 9s

Posted 13 March 2009 - 03:53 PM

am si io nevoie de o invitatie pe filelist. Am nevoie mare va rog. care vor sa`mi dea .. sa`mi dea pm si va voi da mailul. Ms

Free JavaScript from 
Rainbow Arch