Jump to content
Sign in to follow this  
Legolas

Serialul tau preferat ?

Argumenteaza-ti votul !  

74 members have voted

  1. 1. Care este serialul tau preferat ? (all series)

    • The Vampire Diaries
    • Supernatural
    • Spartacus
    • Prison Break
    • HOUSE M.D
    • Gossip Girl
    • Grey's Anatomy
    • Desperate Housewives
      0
    • Dexter
    • The Walking Dead
    • Breaking Bad
    • Lost
    • FlashForward
      0
    • Chuck
    • Blue Mountain State
      0
    • Heroes
    • Lie to me
    • True Blood
      0
    • Ghost Whisperer
      0
    • Altul (specifica)


Recommended Posts

Pai pot sa zic ca Supernatural este forta,ma uit la el de ceva timp si imi place,B.M.S (Blue Mountain State) un serial la fel de bun.Dar cred ca cel mai bun dintre toate este Spartacus,pur si simplu ador ce fac cei de la starzz.A si da imi plac filmele de genu!

Edited by Legolas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spartacus?!Da, e frumos,dar nu ma pasioneaza.Dar nu pot spune asa ceva si despre Supernatural,Alcatraz,Merlin,Smallville,Sherlock Holmes si The Secret Circle(stiu ca sunt ciudat,dar imi place serialul)

Edited by stefan94

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am votat Dexter deoarece mi se pare un serial foarte reusit.E interesanta si diferenta aceea pe care ti-o formezi in minte,dintre Dexter acela pe care il stim de mici din desene animate si acesta. [ ;;) ]

 

Mai urmaresc si Grey`s Anatomy si inca unul foarte reusit mai e si House M.D.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dexter , House MD , Prison Break , BMS ,am vazut cateva episoade si din Breaking Bad , iar acum ma uit la LOST , urmeaza Fringe.

Edited by SySt3m

Share this post


Link to post
Share on other sites

As vrea sa pot vota mai multe decat Chuck care este preferatul meu in momentul de fata , mai am cateva: Dexter , Supernatural , Vampire Diaries , Prison Break , The Mentalist , Lost etc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spartacus este forta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lost. N-am vazut nici un coment despre el. Daca nu l-ati vazut, e timpu' sa o faceti. Nu are concurenta, fiind cel mai bun serial de pana acum.

  • Like 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am vazut multe seriale pana acum, imi este foarte greu sa aleg unul pentru ca mi-au placut foarte multe, dar o sa aleg Supernatural. Alte seriale foarte frumoase ar fi Prison Break, Heroes, Dr. House, Lie to me, Lost, The Walking Dead si altele.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prison Break deoarece are foarte multa actiune si totul este pus la cale asa cum trebuie.

Si Spartacus este un film foarte misto si el are actiune si foarte mult sange.:)

Edited by Simionescu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serialul meu preferat este 24.Este foarte tare!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Serialul meu preferat este Spartacus.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prison Break favoritul meu in fiecare sezon are un fel de suspans te tine mereu te face sa te uiti la el si sa doresti mai mult mai sunt la zii cu toate serialele nu ai cum sa nu iti placa ceea ce se intampla in Strainatate dar cat si in romania dupa cum puteti vedea am inceput sa avem niste show-uri belea si in ro:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pai da Supernatural este foarte interesant si captivant, dar totusi Dexter pe mine m-a impresionat mai ales cu ultimul sezon cand afla sorasa ca este criminal in serie(MOR pana in octombrie cand apare sezonul 7)

Sezonoanele 4 si 6 sunt cele mai bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Supernatural, sunt la zi cu el.

Share this post


Link to post
Share on other sites

As spune Supernatural,tinand cont ca sunt la zi si chiar nu stiu de unde au atata imaginatie dar o sa aleg GossipGirl doar pentru ca e ultimu la care m-am uitat:)).

Gen sunt la zi cu amandoua dar asta e ultimu pe care l-am vazut.

 

@ Sunt seriale diferite(ca tema) si nu ai cum sa le compar,daia imi si este foarte greu sa aleg unu singur.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Spartacus Razbunarea sezonul 2 , a fost genial. :X

Share this post


Link to post
Share on other sites

dexter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Avand in vedere ca momentan ma uit la Breaking Bad, l-am votat insa in lista mai apare si PrisonBreak si Spartacus care pur si simplu sunt unele sau chiar cele mai reusite seriale.

Uitati-va la Breaking Bad, il recomand, serial foarte ok! !!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prison Break ,de ce? pentru ca este un serial bine gandit cu un actor care isi joaca bine rolul.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cu siguranta serialul meu favorit este Prison Break dar pe un loc secundar este si Spartacus . Foarte bine realizate aceste seriale!

Share this post


Link to post
Share on other sites

CHUCK este prea tare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...