Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

GuessWho

Amintiri din 2008

61 posts in this topic

asa ca chestie in afara de powner mai e cineva de pe vremea cand jucam eu?

as vrea sa nu postati toti care nu ma cunoasteti si care nu ati jucat prin anu 2008, 2009

Cel mai longeviv lider PD?

Sau gresesc ;)) ?

Nici powner nu mai e pentru ca nu mai joc samp ca in 2008

Salut Mahasat,sunt cativa membri care activeaza inca din 08 de exemplu eu,pe samp ce e drept nu ma mai implic si totusi pe forum imi continui activitatea.Tu esti ok?

PoWneR minte joaca samp 23/24.

Eu joc SA-MP din iunie 2009, cand jucam eu jucai si tu, tin minte ca de la tine am luat primul warn :))

Si eu joc pe server din 07.3.2009 Cu diferite nume aproape dupa fiecare wipe mi-am schimbat numele :)) [ro]_dark ,ro_dark ,Dark2oo9 si parola era sharporizont09 :)) eram prea disperat de sa:mp . Nu mai e cum era odata.. parca era mai fain cand nu stiam totul despre sa:mp ....

Si eu mai sunt din 2008. Shadow_Blodzz, cand erai lider PD, si l-ai lasat pe Akim, apoi a venit Blain.Ce vremuri.

asa ca chestie in afara de powner mai e cineva de pe vremea cand jucam eu?

as vrea sa nu postati toti care nu ma cunoasteti si care nu ati jucat prin anu 2008, 2009

Suntem pe aici :) ,08'

Mahasat , mai ti minte ca venisei Taxi la mine ? Faceam DM =)) , depanam amintiri etc

Inainte de Wipe , ti-am castigat casa la un event gen primul care iti aduce un peste prajit castiga casa ta , am fost primul :)) , erai Lider School Instructors ..

Ala eu! Ala eu! Ma primiti si pe mine in echipa voastra de b0$$i? :>

Vad la toti Inregistrat: 16-September 08 in sus, numa eu am din 2010 dar am gasit 2 conturi vechi de-ale mele =)) am uitat parola la aman doua conturi :))ro_dark Inregistrat la:3-March 09 si radusefu Inregistrat la: 21-December 09 Am inteles ca inca mai sunt topicuri de pe atuncea. Cum pot sa vad si eu macar unu sa mai rad si eu ?

Sabzaky,Taxi GANG :)).

Si eu :) nick Vladut , imi dadeai tu kick pentru rezolvare PING :lolidiot:

Ma bucur sa va revad pe cativa cu care jucam in 2008 . Ce vremuri ...caterinca maxima.

P.S : As vrea sa vad ce mai face si Blain , moldoveanu' ala mic =)

SebyTheCocalar , nu imi mai amintii ca devin nostalgic =)

blain intrase acum cateva saptamani pe server, am vorbit cu el

# BELLO HERE

Da mahasat, mai sunt si eu pe aici daca iti aduci aminte de mine.BenQ,[RaR],etc. Dar m-am lasat de toate...

va stiu pe toti.... :D eu ce sa fac ma joc Word of Tank bag in jocu ala vro 2 mil pe luna joc ca disperatu....

nu mai joc ca imi scosese sharp adminu ca nu am intrat 2 saptamani.. si lasasem mesaj pe forum ca plec in italia bla bla bla.... si cred ca a gasit ocazia sa mil scoata.. :))) ehee pe la cate fractinu am fost... ce imi mai placea sa joc dar ca admin... asa mi-a placut sa ajut lumea sa fie ordine... bla bla bla.. chestii dastea

as mai intra da mie lene ;)) nu mai stiu contu parola.... :D daca sa da wipe poate mi-le laut altu... si daca intru stau sa am cert cu toti incepatorii... chestii dastea :D poate imi da admin si joc mai mult :-" :))) sa vedem ce spune powner :D

defapt cine mai e adminu principal:D

opa vad acolo administrator asistent global moderator georgica elevi mei :))) ei nu isi dau cu prezenta ???

aSisT / George, nu prea mai intra pe forum, probleme personale :-??. Ar fii frumos sa revii si tu, Baietas

al naibii mahasat :)) tot asa a ramas :))

as reveni dar ca jucator nu as face-o.... dar ca admin ca mare placere:D

Ce ciuda imi este cand jucam eram mic aveam 12 anii si eram prost nu prea ma bagam in sema si nu am avut prea multi prieteni ...

as mai intra da mie lene ;)) nu mai stiu contu parola.... :D daca sa da wipe poate mi-le laut altu... si daca intru stau sa am cert cu toti incepatorii... chestii dastea :D poate imi da admin si joc mai mult :-" :))) sa vedem ce spune powner :D

defapt cine mai e adminu principal:D

Da vin toti " Destepti " cum injuri unpic sau faci o greseala iti face post ... dar asta este ...

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.