Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

genius_x

O regula neagreata

19 posts in this topic

Buna la toti,sunt genius_x si as dori sa facem aici un topic pentru votarea unei legi,aceasta fiind urmatoarea:

"Daca ai fost gang/mafie sa nu mai ai voie cop" ,pe multa lume deranjeaza aceasta lege,multi nu sunt de acord cu ea si de accea am dorit acest lucru.Va multumesc pentru intelegere.

Cine este de acord cu mine sa posteze aici "DA"cine nu vrea sa posteze "NU"...cred ca multa lume imi va fi aproape.Multumesc frumos,sunt alaturi de sharp orizont .

Apropo,mai am niste scripturi,cn le vrea sa ia id cosmi_the_best. Multumesc.(un admin sa puna aici chestia aia cu voturi,DA/NU)

Respekt SHARP ORIZONT COMUNITY :lol::D:

Buna la toti,sunt genius_x si as dori sa facem aici un topic pentru votarea unei legi,aceasta fiind urmatoarea:

"Daca ai fost gang/mafie sa nu mai ai voie cop" ,pe multa lume deranjeaza aceasta lege,multi nu sunt de acord cu ea si de accea am dorit acest lucru.Va multumesc pentru intelegere.

Cine este de acord cu mine sa posteze aici "DA"cine nu vrea sa posteze "NU"...cred ca multa lume imi va fi aproape.Multumesc frumos,sunt alaturi de sharp orizont .

Apropo,mai am niste scripturi,cn le vrea sa ia id cosmi_the_best. Multumesc.(un admin sa puna aici chestia aia cu voturi,DA/NU)

Respekt SHARP ORIZONT COMUNITY :lol::D:

SCUZATI..AM POSTAT GRESIT

de acord cu tine, sti bine ca de la 1 martie se schimba tot regulamentul inclusiv aceasta regula, PD/FBI/NG asteapta cu bratele deschise tinerele talente precum genius_x .

eu zic ca ar trebui sa ramana regula dar playeri de lvl mic sa fie informati bine pentru ca sa poata aleaga si ei daca se duc in mafii/ganguri sau vor sa devina copi ..

ma rog ...admini decid asta:|

de acord cu tine, sti bine ca de la 1 martie se schimba tot regulamentul inclusiv aceasta regula, PD/FBI/NG asteapta cu bratele deschise tinerele talente precum genius_x .

rofl :lol:))

buna ideea :X

In viata reala daca e sa o iei asa,nu poti sa intri in mafii si pe urma sa intri in politie

Dar intru-cat nu este RPG(cel putin nu mai mult de 50%) sunt de acord cu tine :lol:

regula a fost nashpa. !

In viata reala daca e sa o iei asa,nu poti sa intri in mafii si pe urma sa intri in politie

Dar intru-cat nu este RPG(cel putin nu mai mult de 50%) sunt de acord cu tine :lol:

Daca tot vrei tu sa o luam dupa viata reala ? cine este mai tare un Politist sau un Mafiot ? Mafiotul binenteles ... Cine are banii mai multi?

La ora actuala mai mult de jumatate din jucatori din mafie care au fost obligati sa intre acolo nu au banii nici macar de arme.

Daca tot vrei tu sa o luam dupa viata reala ? cine este mai tare un Politist sau un Mafiot ? Mafiotul binenteles ... Cine are banii mai multi?

La ora actuala mai mult de jumatate din jucatori din mafie care au fost obligati sa intre acolo nu au banii nici macar de arme.

Sunt de acord cu Bau.Unii nu ai bani de arme.

deci e cea mai naspa regula

Propun sa fie scoasa :lol:

idem

Idem.

Insa multi dupa ce se va scoate regula vor intra doar sa dea /accept lawyer.

Idem.

Insa multi dupa ce se va scoate regula vor intra doar sa dea /accept lawyer.

omule dar mai sti regula aia ?? dai accept numai ai voie pd/ng/fbi :lol:

Eu zic ca aceasta regula sa fie scoasa :lol: !

idem

Eu zic ca trebuie scoasa o sa se imputineze toti plyerii din politie ... si majoritatea playerilor care joaca acum mai nou sigur habar nu au de acesta regula...!Si nu asteapta pana la lvl 8 sa intre in politie .

Acum desigur acesta regula ii apartine in totalitate lui Deezy (cred) El ar trebui sa ia o decizie in privinta asta :lol:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.