Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

stefan94

Sniper Elite V2

Recommended Posts

Poster : 35mhc3r.jpg

 

Numele jocului : Sniper Elite V2

 

Descriere :

Sniper Elite V2 este un remake al jocului Sniper Elite din 2005. Actiunea se desfasoara in august 1945 si poitioneaza jucatorul in mijlocul luptei pentru Berlin. Tu vei juca in rolul lui Karl Fairburne, un ofiter american OSS, care trebuie sa omore sau sa captureze cercetatorii implicati in programul german pentru rachetele V-2.

Sniper Elite V2 este un third person shooter, care pune accentul pe stealth si nu pe forta bruta. Pentru cei care vor achizitiona jocul via pre-order, se va pune la dispozitie o misiune bonus, unde jucatorii vor avea oportunitatea sa-l asasineze pe Adolf Hitler.

 

Cerinte de sistem :

 

Minimum System Requirements:

CPU: Dual-core CPU with SSE3 (Intel® Pentium® D 3GHz / AMD Athlon™ 64 X2 4200) or better

RAM: 2GB system memory

VGA: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible graphics card with 256 MB of memory (NVIDIA® GeForce® 8800 series / ATI Radeon™ HD 3870) or better

DX: DirectX 10.0

OS: Microsoft® Windows® Vista (Service Pack 2) or Windows® 7 (Windows® XP is NOT supported)

HDD: 10GB of free drive space

Sound: Microsoft® DirectX® 10.0 compatible sound card or better

 

Trailer :

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat,il joc si acum.Este un joc super :X

Dar nu gasesc nicaieri Sniper Elite 1,sau cum s-o numi...

Daca ma poti ajuta cu un link,aici sau pe PM,te rog.Raman dator!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc foarte reusit am facut cateva misiuni din el si chiar mi-a placut ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tare, dar este destul de greu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

ESTE un joc foarte reusit il recomand!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

De cand asteptam inca un joc ca acesta.Am mai jucat un joc asemanator insa asta are o grafica mult mai buna si cerintele sunt bune.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc excelent cu o grafica la fel de buna . Am facut o parte din misiuni si chiar mi-a placut! Merita incercat!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fain jocul l-am jucat dar inteligentul artificial e prost ca naiba cea mai aiurea faza mi se pare cand esti ascuns in cel mai greu observabil loc si te trezesti ca inamicii te vad si trag in tine de la o distanta exagerat de mare, daca ati observat poate la joc ca totul este scriptat cum sa te vada sniperistii inamici nu conteaza ca mergi pe burta sau te ascunzi in spatele obiectelor.

Sniperistii inamici tot te pot vedea, ceea ce mi se pare aiurea....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Daca pe Sa:Mp nu pot intra in Hitman momentan,cel putin aici ma simt ca unul :]].

Vi-l recomand.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nu lam jucat dar pare un joc foarte bine facut cu o grafica buna Si din acest trailer mi-sa facut o parere buna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Am terminat sniper elite 1. Acesta nu l-am incercat dar o sa ma joc.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E un joc foarte "misto" trebuie incercat imi place mai ales faza cand il impusti pe unu cum se vede traiectoria glontului si unde il loveste :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

L-am jucat acum cateva zile la un vecin. Pot spune ca m-a lasat masca. Grafica excelenta, gameplay de exceptie, dar si greu. Oricum e un joc foarte foarte reusit si imi place enorm.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Un joc extraordinar l-am joc si chiar il mai joc si-acum.

Il recomand tuturor, merita jucat, nu pot zice ca este usor, dar nici foarte greu, este mediu!

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...